Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
emre0110
İleti Sayısı: 6

yeni özgür genç tarifesi!!

Kolay gelsin. Benim tarifem özgür gençti  vodafone bayisine gittim yeni özgür genc tarifesine gecmek için. normal özgür gençte hafta sonları 2000dk hediye veriyodu bu yeni özgür genç tarifesinde geçerlimi dedim evet dediler bende bunun üzerine yeni özgür genç tarifesine gectim sabah mesaj geldi yeni özgür genç tarifem aktifleştirilmiş ama kalan dakikalırım silinmiş. bu yeni tarifede dakika olmuyomu yoksa sms yapınca tekrar dakika yüklencek mi bunu öğrenmek istiyorum. tarife detaylarına baktığımda dakika ilgili bişey görmedim şimdiden teşekkürler

Mesaj 1 / 27 (13.792 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Ynt: yeni özgür genç tarifesi!!

Merhaba emre0110,

Hattınla ilgili detaylı bilgiye ihtiyacımız olduğundan sana özel mesaj gönderdik. Kontrol eder misin?

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

emre0110 yazdı:

Kolay gelsin. Benim tarifem özgür gençti  vodafone bayisine gittim yeni özgür genc tarifesine gecmek için. normal özgür gençte hafta sonları 2000dk hediye veriyodu bu yeni özgür genç tarifesinde geçerlimi dedim evet dediler bende bunun üzerine yeni özgür genç tarifesine gectim sabah mesaj geldi yeni özgür genç tarifem aktifleştirilmiş ama kalan dakikalırım silinmiş. bu yeni tarifede dakika olmuyomu yoksa sms yapınca tekrar dakika yüklencek mi bunu öğrenmek istiyorum. tarife detaylarına baktığımda dakika ilgili bişey görmedim şimdiden teşekkürler

Mesaj 2 / 27 (13.404 Görüntüleme)
Çırak
sreban88
İleti Sayısı: 2

[ Düzenlendi ]

İyi Günler Emre Arkadasımın Anlattıklarının Aynısını Bende Yasıyorum , Sms paketim olmasına ragmen hafta sonu vodafone kullanıcısı olan bir arkadasımı aradım ve kontor'um gitti , öbür yandan 10 sn 10 kurus iken , dün 5 sn konustum 41 kurus gitti , facebook paketi olmasına ragmen facebook'a girince bile kontor'um gitti  banada yardımcı olursanız cok sevinirim simdiden Tesekkürler !!

Mesaj 3 / 27 (13.398 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
emre0110
İleti Sayısı: 6

kontrol ettim vodafone üzerinden herhangi bir mesaj gelmedi
Mesaj 4 / 27 (13.381 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba sreban88,

Farklı bir başlıkta tarifeni Yeni Özgür Genç olarak değiştirdiğini belirtmişsin. Hafta sonu bedava konuşma hakkı Özgür Genç tarifesi kullanıcıları içindir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

sreban88 yazdı:

İyi Günler Emre Arkadasımın Anlattıklarının Aynısını Bende Yasıyorum , Sms paketim olmasına ragmen hafta sonu vodafone kullanıcısı olan bir arkadasımı aradım ve kontor'um gitti , öbür yandan 10 sn 10 kurus iken , dün 5 sn konustum 41 kurus gitti , facebook paketi olmasına ragmen facebook'a girince bile kontor'um gitti  banada yardımcı olursanız cok sevinirim simdiden Tesekkürler !!

Mesaj 5 / 27 (13.295 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba emre0110,

Özel mesaj hattına değil, forumdaki profil hesabına gönderildi.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

emre0110 yazdı:
kontrol ettim vodafone üzerinden herhangi bir mesaj gelmedi

Mesaj 6 / 27 (13.293 Görüntüleme)
Çırak
suheda
İleti Sayısı: 1

[ Düzenlendi ]

aynı sorunu bugun yaşadım moralim çok bozuldu ya. Başka operatör bakıyorum şuanda.Vodafone den ümidimi  kestim. Yeni ozgur genc miş miş.....

Mesaj 7 / 27 (13.242 Görüntüleme)
Çırak
nasbilal73
İleti Sayısı: 2

berbat bir tarife yeni özgür gençmiş peh! eski özgür genç bin basar yenisine
Mesaj 8 / 27 (12.176 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Çırak
ikbal1393
İleti Sayısı: 29

Merhaba.Benim hattım 26 yaşından büyük olan babama ait. Ben 16 yaşındayım. Yeni özgür genç tarifesine geçiş yapabilirmiyim hattımı vodafoa gecirirsem ?
Mesaj 9 / 27 (11.537 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.674

Merhaba ikbal1393

Kendi TC Kimlik numaranla kullanıcı girişi yaparak Yeni Özgür Genç tarifesine geçebilirsin.Bu işlemi baban Vodafone Cep Merkez'lerinden yapabilir.

ikbal1393 yazdı:

Merhaba.Benim hattım 26 yaşından büyük olan babama ait. Ben 16 yaşındayım. Yeni özgür genç tarifesine geçiş yapabilirmiyim hattımı vodafoa gecirirsem ?

Mesaj 10 / 27 (11.525 Görüntüleme)