Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
emrahuzun
İleti Sayısı: 1

vodafone'a geçmek istiyorum

merhaba. ben bir avea kullanıcısıyım. ayda 20 tl ödeyerek heryöne 250dk+her yöne 250sms+ 250mb internet paketi alıyorum. çekim gücünden dolayı çok şikayetçiyim.bu yüzden vodafon a geçmek istiyorum.bu tarifeme uygun olarak bir tarife varmıdır acaba.faturalı yada faturasız olması önemli değil. bazı arkadaşlarım vodafone faturalıda 25tl ye heryöne arama+heryöne sms+ 1 gb adil kotalı sınırsız internet kullandıklarını söylediler.seç tarifesiymiş.fakat ben sayfada öyle bir seç paketi bulamadım.bu konuda yardımcı olabilirmisiniz

Mesaj 1 / 5 (3.928 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.133

Ynt: vodafone'a geçmek istiyorum

Merhaba emrahuzun,

26 yaşın altında isen Genç Avantaj Ekstra tarifesini önerebilirim. Bu tarifede 35 TL karşılığın da her yöne 500 dk, 5000 SMS, 500 MB internet hakkı sağlanıyor. 26 yaşın üzerinde isen 12-26 yaş arasında 1.dereceden yakınını kullanıcı göstererek bu tarifeden faydalanabilirsin. Genç Avantaj Ekstra tarifesi hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsin. Tarifeye giriş şartlarını sağlamıyor isen önerebileceğim en yakın tarife Hesabını Bilen Hepsi 500 tarifesidir. Bu tarife içerisimde de 35 TL karşılığında her yöne kullanabileceğin 500 dk, 500 SMS ve 500 MB internet bulunuyor. Tarife hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsin. Mevcut abone alımına açık olan tarifeler arasında sınırsız internet hakkı içeren paket ya da tarife bulunmuyor.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 5 (3.898 Görüntüleme)
Usta
Rezizan
İleti Sayısı: 150

Kardeşim beni dinlersen hesabını bilen hepsi beşyüz tarifesine geç fiyatı 35 tl 500 dakika 500 sms ve 500 mb ınternet hakkın var hangisi biterse direk duruyo paket üzerine yazma fazla fatura gibi bi derdi yok 35 artı 1.20 kuruş telsiz vergisi geliyo sadece üstelik pakete tlde yükleyebilirsın yüklediğin tl ise on saniyede iki kuruş atıyo yani dakikasi on kurusa konuşturuyo yıldız7999kare yaptığın zaman anlık olarak saniyesne kadar tüm paket kalanını öğrenebiliyosn ben kullanıyorum bunun üzerine tarife tanımam sende deme memnun kalmazsn değiştirebilirsin de cunki taahhütü yok eğer sana yardımcı olduysam sende bana yardımcı olurmusun yarışmada birinci olabilmem için seninde katkın lazım aşağıdaki bağlantılara girerek adımın altındaki yıldıza tıklarmisın şimdiden teşekkürler

AKILLI TELEFON ÖNERİM http://forum.vodafone.com.tr/t5/G%C3%BCncel-Konular/quot-%C4%B0letinin-Kral%C4%B1na-Hediyenin-Kral%C...

PROGRAM ÖNERİM http://forum.vodafone.com.tr/t5/G%C3%BCncel-Konular/quot-%C4%B0letinin-Kral%C4%B1na-Hediyenin-Kral%C...

APARAT ÖNERİM http://forum.vodafone.com.tr/t5/G%C3%BCncel-Konular/quot-%C4%B0letinin-Kral%C4%B1na-Hediyenin-Kral%C...
Mesaj 3 / 5 (3.777 Görüntüleme)
Çırak
worldwide82
İleti Sayısı: 1

merhaba ben Ali Can Ergüz
ben vodafone'a geçmek istiyorum hat babamın üzerine ama ben kullanıyorum ben 16 yaşındayım şuan aveadayım ve internet üzerinden nasıl geçebilirim

Mesaj 4 / 5 (1.697 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Usta
ZeynepT
İleti Sayısı: 561

Yaşın 18 yaşın altında olduğundan dolayı hattını kendi üstüne alamazsın, ancak baban senin hattını size en yakın vodafone bayisinden taşıma yapabilir, kullanıcı olarak da senin tc kimlik numaranı verebilir. Böylelikle vodafone freezone avantajlarından faydalanabilirsin. Fakat hat sahibi yine baban kalacaktır.

worldwide82 yazdı:

merhaba ben Ali Can Ergüz
ben vodafone'a geçmek istiyorum hat babamın üzerine ama ben kullanıyorum ben 16 yaşındayım şuan aveadayım ve internet üzerinden nasıl geçebilirim

Mesaj 5 / 5 (1.693 Görüntüleme)