Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
BOLUBEYİ
İleti Sayısı: 1

konusma ve internet paketi öneri

3 günlül vodafone  kullanıcısıyım hattım faturasız konusmadan ziyade internet kullanıyorum.bana en uygun 1gb internetle birlikte konusma paket veya kampanyaları hakkında yardımcı olabilirmisiniz.teşekkürler

Mesaj 1 / 4 (1.384 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
4 Yıldızlı Çırak
korbes22
İleti Sayısı: 29

Ynt: konusma ve internet paketi öneri

3u1 paketi mevcut. 1000 dk vodafone içi + 1000 sms vodafone içi + 1 gb internet aylık 20 tl. 3u1 yazıp 7000 a göndermeniz yeterli

Mesaj 2 / 4 (1.361 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Ustabaşı
SeckinK
İleti Sayısı: 2.377

Korbes belirttiğin paket belli şartlar dahilinde verilen bir pakettir. Herkes abone olamamaktadır. Belirttiğin paket hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşılabilir.

Mesaj 3 / 4 (1.351 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
AlperC
İleti Sayısı: 506

[ Düzenlendi ]

Merhaba BOLUBEYİ,

Öncelikle hoşgeldin demek isterim. :smileyhappy: Şuan da FreeZone'lulara özel bir kampanya bulunmakta. Özgür Üçlü Yaz Kampanyası. Bu kampanyada numarasını son 1 ay içinde Vodafone'a taşıyan veya yeni hat alan 26 yaşın altındaki abonelere 500 dakika her yöne,  5000 SMS her yöne ve 1 GB internet paketi bulunmaktadır. Paket detayları hakkında buradan bilgi alabilirsin.

korbes22'nin belirtmiş olduğu 3'ü 1 Arada Paket'e; belirli kriterleri sağlayan aboneler katılım sağlayabilmektedir. Bu kriterleri sağlayan abonelere sistem otomatil olarak bir SMS gönderir ve bu SMS'de yer alan şifre 7000'e ücretsiz olarak gönderilerek pakete sahip olunur. Paket ve kriterleri hakkında detaylı bilgi için buraya göz atabilirsin.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

BOLUBEYİ yazdı:

3 günlül vodafone  kullanıcısıyım hattım faturasız konusmadan ziyade internet kullanıyorum.bana en uygun 1gb internetle birlikte konusma paket veya kampanyaları hakkında yardımcı olabilirmisiniz.teşekkürler

Mesaj 4 / 4 (1.349 Görüntüleme)