Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
metehansisman
İleti Sayısı: 10

iptal etme

önceden kalan paketim vardı. bugün tl yükleyip başka bakete geçicektim. ne telefondan neden internet üzerinden paketimi bir türlü iptal edemedim(etmediler ! ) . tl mi yükledim fakat iptal edemediğim paket otomatik olarak aktif oldu. paketin iptalini ve tllerimin geri yüklenmesini arz ediyorum. çok ciddiyim !!!! acil cevap lütfen

Mesaj 1 / 2 (789 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.899

Ynt: iptal etme

[ Düzenlendi ]

Öncelikle TL yüklemesi yapmadan önce mutlaka paketini iptal etmen gerekliydi,Paketini iptal etmeden TL yüklemesi yaptığından dolayı bahse geçen paket için 30 Günlük kullanım hakkı verilmiştir.Bunun iadesi mümkün değildir.Ayrıca,İptal etmek istediğin paketi belirtirsen iptali konusunda yardımcı olabilirim.Veya, Online Self Servis ekranından giriş yaparak iptal etmek istediğin paketinin iptalini sağlayabilirsin.

''metehansisman yazdı:

önceden kalan paketim vardı. bugün tl yükleyip başka bakete geçicektim. ne telefondan neden internet üzerinden paketimi bir türlü iptal edemedim(etmediler ! ) . tl mi yükledim fakat iptal edemediğim paket otomatik olarak aktif oldu. paketin iptalini ve tllerimin geri yüklenmesini arz ediyorum. çok ciddiyim !!!! acil cevap lütfen ''

Mesaj 2 / 2 (787 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.