Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
tugrul31
İleti Sayısı: 2

her yone mını kampanyası

[ Düzenlendi ]

hazıran ayında HYMINI paketını aktıflestırdım, 10 tl karsılıgında 120 dakıka 120 sms 120 mb ınternet olarak, ancak bu ay paket yenılendıgınde sadece bılgılendrme mesajında 120 dakıka geldı, sms ve ınternet yok neden?
2. sorum ben 8 9 yıldır cep ogrencı tarıfesnı kullanıyorum, bu tarıfemın ucretlendrmesı nasıldır?
3. sorum HY mını paketımde kalan dakıları soracak *123#  gibi kısa bır kodlama varmıdır?

4 ve son sorum, cep ogrencı tarıfesınden daha avntajlı hangı tarıfeyı onerebılırsınız? kımlık bılgılerım sıstemnızde gorunur
 bılıyorum cok soru sordum ama en guzel cevaplamalar burdan verılmıs hepsını yanıtlarsanız mınnettar kalırım ıyı gunler

son olarak faturasız hat detaylarına gırdıgımde PROMOSYON adı altında durmadan kesıntıler dıkkatımı cektı, bılgılndrmede boyle bır esas yokken bılgım dısında nasıl boyle kesıntıler yaparlar?  sırf bu bıle dava açma sebebıdır ama o kadar yogunum kı eger bu ayda aynı rezaletı gorursem, kotu propogandaya baslayacagım maalesef + yargı yoluna basvurmayıda dusunuyorum. nedır bu ya 50 kr 57 kr kesıntıler

Mesaj 1 / 3 (4.808 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.222

Ynt: her yone mını kampanyası

Merhaba tugrul31,

• Her Yöne Mini Konuşma Paketi kapsamında sadece 10 TL karşılığında 120 dk süre sağlanıyor. Belirttiğin diğer avantajlar belirli abonelerimize sağlanan anlık kampanyalardır ve bir defaya mahsustur.

• Cep Öğrenci tarifesinin yükleme koşuluna göre sağladığı avantajlara buradan ulaşabilirsin.

• Her Yöne Mini Konuşma Paketi'nden kalan sürelerini BAKIYE HY MINI yazıp 7580'e SMS göndererek sorgulayabilirsin.

• Kullanım alışkanlıklarına dair bilgi paylaşmadığın için tarife önerisinde bulunamıyorum. Abone alımına açık tüm faturasız hat tarifelerine buradan ulaşabilirsin.

• Ücretlendirme detaylarında gördüğün promosyon bilgisi ise; hattında bulunan dakika, SMS, internet gibi paketlerden kullanımların doğrultusunda yaşanan düşümlerin ekran görütüsüdür. Mevcut lirandan bilgin dışında düşüm yaşıyorsan kontrol edebilmemiz için bana buradan ulaşabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 3 (4.789 Görüntüleme)
Çırak
tugrul31
İleti Sayısı: 2

Ynt: her yone mını kampanyası

sms ve ınternet kısımlarını atlamıssınız tesekkrler

Mesaj 3 / 3 (4.784 Görüntüleme)