Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
3 Yıldızlı Usta
Halil
İleti Sayısı: 426

hat kayıtları hk.

müşteri hizmetlerini aradım 2006'dan bu hat kayıtlalarımın e posta adresime gönderilmesini istiyorum dedim böyle birşeyin mümkün olmadığını dilersem online self servisten bakabileceğimi söyledi ama orda sadece 6 aylık gösteriyor sanırım temsilci başından savmak istedi böyle birşeyin mümkün olması lazım çünkü arkadaşım birkaç senelik kayıtların yollanmasını istemiş e posta adresine yollamışlar gerçi onun hattı faturalı ama faturasız hatlardada olması lazım. Hani vodafone'da herşeyin bi kolayı vardı?

Mesaj 1 / 4 (4.969 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.524

Ynt: hat kayıtları hk.

[ Düzenlendi ]

konuyla ilgili müşteri hizmetleri doğru bilgi vermiştir....çünkü bahsettiğin 2006 dan beri bütün kayıtların verilmesi imkansızdır...ancak belirlenen tarih aralıklarındaki detaylar görünmektedir.bahsettiğim tarih aralıklarında son 1 yılın bile datayı çıkmamaktadır....Ancak savcılık vs gibi durumlarda  belirli bir süreden sonraki detaylar çıkmaktadır....

Mesaj 2 / 4 (4.966 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Çırak
adamınbiri
İleti Sayısı: 23

bende 2011e ait kayıtlarımı öğrenmek istiyorum söylerler mi acaba

Mesaj 3 / 4 (4.955 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.564

Merhaba adamınbiri,
Faturalı hatların ayrıntılı fatura talebi posta yoluyla son 2 ayı içerecek şekilde karşılanmaktadır. Online Self Servis üzerinden ise faturalı hatların geriye dönük son 6 aylık görüşme ayrıntıları, faturasız hatlar son 13 aya kadar görüntülenebilmektedir. 

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

adamınbiri yazdı:

bende 2011e ait kayıtlarımı öğrenmek istiyorum söylerler mi acaba

Mesaj 4 / 4 (4.942 Görüntüleme)