Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Kalfa
SalihY54
İleti Sayısı: 17
Kabul Edilen Çözüm

facebook paket iptali ve tl iadesi

[ Düzenlendi ]

bgun saat 5 te TL yükledim fakat facebook paketini iptal etmeden yuklemişim paket ücretini çekti.. fakat ben hiç kullanmadım bu paketin hattımdan iptal edilmesini ve TL'nin iadesini istiyorum...

TL'nin iadesi için gerekli şeyler nedir ?

Mesaj 1 / 10 (4.208 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
2 Yıldızlı Çırak
kayhan91
İleti Sayısı: 10

Ynt: facebook paket iptali ve tl iadesi

Öyle bişey olacağını zannetmiyorum
Mesaj 2 / 10 (4.193 Görüntüleme)
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba kacak132,

Paketin yenilenmeden önce yenileneceği tarih ile ilgili bilgilendirme SMS'i gönderilmektedir. Gelen hatırlatmaya rağmen paketini iptal etmediysen, hattına yüklenen paketin geri çekilmesi mümkün değildir. Paketin tekrar yenilenmemesi için IPTAL FT yazıp 3636'ya SMS gönderebilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

kacak132 yazdı:

bgun saat 5 te TL yükledim fakat facebook paketini iptal etmeden yuklemişim paket ücretini çekti.. fakat ben hiç kullanmadım bu paketin hattımdan iptal edilmesini ve TL'nin iadesini istiyorum...

TL'nin iadesi için gerekli şeyler nedir ?

Mesaj 3 / 10 (4.192 Görüntüleme)
Kalfa
SalihY54
İleti Sayısı: 17

teşekkurler Yusuf(MOD) ama bana bilgilendirme mesajı geldi fakat ederim ederim etmedim kendi  hatamdan dolayı oldu kabul ediyorum.. Fakat birşey sorcam Facebook-Twitter paket fiyatı neden arttırıldı söyler msnz ? 5 TL olmuş bilgi alabilir miyim ?

bu paketi iptal ettikten sonra bir dha yapmak istedğmde 5 TL alacak ? Bilgilendirme istiyorum.. Şimdiden teşekkurler

Mesaj 4 / 10 (4.177 Görüntüleme)
Çırak
samsunlee
İleti Sayısı: 1

evet ben yeni iptal ettim fakat fiyat 5 tl olmuş Salih arkadaşımızın demesine göre.. paketi 3 TL'ye yapanlar akıllı da biz akılsız mıyız biz ndn 5 TL verelim ki ?

Mesaj 5 / 10 (4.170 Görüntüleme)
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba SalihY54,

2 farklı Aylık Facebook&Twitter paketi bulunuyor. Bunlardan biri senin kullanmış olduğun 3 TL ücreti, 350 MB kotası bulunan ve 4 Aralık tarihi itibari ile yeni abone alımına kapatılan pakettir. Mevcut paketini iptal etmediğin taktirde 3 TL olarak kullanmaya devam edebilirsin. Diğer paket ise Facebook ve Twitter kullanımları için 350 MB kotası bulunan, farklı siteleri ziyarette kullanabileceğin 20 MB internet kullanım hakkı içeren Yeni Aylık Facebook&Twitter paketidir.

Vodafone Forum Ekibi

SalihY54 yazdı:

teşekkurler Yusuf(MOD) ama bana bilgilendirme mesajı geldi fakat ederim ederim etmedim kendi  hatamdan dolayı oldu kabul ediyorum.. Fakat birşey sorcam Facebook-Twitter paket fiyatı neden arttırıldı söyler msnz ? 5 TL olmuş bilgi alabilir miyim ?

bu paketi iptal ettikten sonra bir dha yapmak istedğmde 5 TL alacak ? Bilgilendirme istiyorum.. Şimdiden teşekkurler

Mesaj 6 / 10 (4.159 Görüntüleme)
Çırak
esenbey
İleti Sayısı: 4

[ Düzenlendi ]

Ben Paketim Olmasına Rağmen Para Kesilmesinden Dolayı Paketimi İptal Etmek İstiyorum Fakat Etmiyor Paradan Vazgeçtimde Şu Paketi İptal Ederseniz Sevinirimm

Mesaj 7 / 10 (2.334 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.078

Merhaba esenbey,

Facebook & Twitter paketinin iptalinin sağlanabilmesi için "IPTAL FT" ya da "IPTAL YENIFT" yazıp, 3636 servisine ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsin. Dilersen Online Self Servis sistemine giriş yaparakta mevcutta hattında tanımlı olan paketlerin iptalini sağlayabilirsin.

Vodafone Forum Ekibi

esenbey yazdı:

Ben Paketim Olmasına Rağmen Para Kesilmesinden Dolayı Paketimi İptal Etmek İstiyorum Fakat Etmiyor Paradan Vazgeçtimde Şu Paketi İptal Ederseniz Sevinirimm

Mesaj 8 / 10 (2.318 Görüntüleme)
Çırak
esenbey
İleti Sayısı: 4

IPTAL FT yazıp ytolladım hepsini denedim iptal olmuyo online servisinizide didik didik ettim bulamadım kapanan bi tarife olduğu için bulamıyorum 

o mesaj at dediğiniz yerden işleminizi şuanda gerçekleştiremiyoruz diyor ve sürekli günlerdir deniyorum 

Mesaj 9 / 10 (2.314 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.078

Tekrar merhaba esenbey,

Vodafone GSM numaranı bana buradan iletmen halinde detaylı inceleme ve işlem sağlayabilirim.

Vodafone Forum Ekibi

esenbey yazdı:

IPTAL FT yazıp ytolladım hepsini denedim iptal olmuyo online servisinizide didik didik ettim bulamadım kapanan bi tarife olduğu için bulamıyorum 

o mesaj at dediğiniz yerden işleminizi şuanda gerçekleştiremiyoruz diyor ve sürekli günlerdir deniyorum 

Mesaj 10 / 10 (2.311 Görüntüleme)