Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
senacamur
İleti Sayısı: 1

aran kazan

vodafone a yeni geçtim forum kurallarınıda tam olarak bilmiyorum ama bir konuda bilgilerinize başvurmak istiyorum.. başka operatörlerden arandığımızda kontör yada TL kazanabiliyormuyuz ne kadar kazanıyoruz bilen arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim .. teşekkür ederim . herkese iyi günler

Mesaj 1 / 4 (20.997 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.541

Ynt: aran kazan

Merhaba senacamur

Öncelikle aramıza hoş geldin..Ceparan kampanyası mevcuttur,kampanyada sabit hat ve diğer operatörlerden aldığın her 10 dk görüşmede 50 krş kazabilirsin

Kampanyaya katılmak içinABONE yazıp, 7506'ya ücretsiz SMS göndermek ya da 7506'yı ücretsiz arayıp kayıt

yaptırabilirsin

Kampanya bitiş tarihi:31.03.2013

Sorgulamak için
BAKIYE yazıp, 7506'ya ücretsiz SMS gönderebilir ya da 7506'yı ücretsiz arayabilirsin

senaçamur yazdı:

vodafone a yeni geçtim forum kurallarınıda tam olarak bilmiyorum ama bir konuda bilgilerinize başvurmak istiyorum.. başka operatörlerden arandığımızda kontör yada TL kazanabiliyormuyuz ne kadar kazanıyoruz bilen arkadaşlar yardım ederlerse sevinirim .. teşekkür ederim . herkese iyi günler

Mesaj 2 / 4 (20.988 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Çırak
furkanatasoy06
İleti Sayısı: 26

Freezone tarifesindeyim. 10 dakkası 50 kuruşa konuşuyorum. Arankazandan kazandığım liraları da mı 10 dakkası 50 kuruş olarak konuşacağım ?
Mesaj 3 / 4 (15.727 Görüntüleme)
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

[ Düzenlendi ]

Merhaba furkanatasoy06,

Öncelikle bu kampanyanın adı Cep Aran'dır. Farklı bir kampanyadan bahsetmiyorsan, Cep Aran Kampanyası'ndan kazandığın hediye liraları tarifenin arama ücretlendirmesi kapsamında her yöne aramalarda kullanabilirsin.

Aynı konu hakkındaki farklı soru, sorun ve önerilerini daha önce burada açılan başlık üzerinden iletebilir, farklı konular ile ilgili uygun başlık altında paylaşımda bulunabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

furkanatasoy06 yazdı:
Freezone tarifesindeyim. 10 dakkası 50 kuruşa konuşuyorum. Arankazandan kazandığım liraları da mı 10 dakkası 50 kuruş olarak konuşacağım ?

Mesaj 4 / 4 (15.710 Görüntüleme)