Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Ustabaşı
ZoooRoooo
İleti Sayısı: 953

Yeni Faturasız Her Yöne Konuşma Paketi (Her Yöne 200 Dakika Paketi Kampanyası)

[ Düzenlendi ]

MERHABA ARKADAŞLAR

Tüm bireysel kontörlü hatlara yaş kısıtı olmadan her yöne bol bol konuşmayı isteyenler için , Yeni Tarifemiz

Aylık Her Yöne 200 Dk. Paketimizi Satın almak için !

HY2000 Yazıp 7000,e sms atıyosunuz, 15 TL Karşlığı 200 dk her yöne veriyor.

Bakiyenizide Sorgulamak için  SOR HY200DK Yazıp 7000,e sms atıyosunuz.

Mesaj 1 / 5 (20.456 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Çırak
busbulutlu
İleti Sayısı: 2

Tarifeler / Konuşma Paketleri

[ Düzenlendi ]

merhaba. aylık heryone 200 dakika konusma paketi yapmak istiyorum. 15 lira bakiyemde mevcut. 7000e abonelik mesajı yolladıgımda hatalı mesaj tekrar deneyin falan diyor. sabahtan beri böyle. müsteri hizmetlerine mail yazdım henüz bi sonuç cıkmadı. yardımcı olur musunuz lütfen neden olmuyor? 

Mesaj 2 / 5 (20.085 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: Tarifeler / Konuşma Paketleri

Merhaba busbulutlu,

Paketi kullanabilmen için hat yasal sahibinin üzerinde kayıtlı hatlardan herhangi birinde Cep Lira yükleme servisi bloke edilmiş ve son ödeme tarihi geçmiş fatura borcu olmamalıdır. Paket aboneliği sağlayabilmek için büyük harfle HY200DK yazıp 7000'e SMS göndermelisin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

busbulutlu yazdı:

merhaba. aylık heryone 200 dakika konusma paketi yapmak istiyorum. 15 lira bakiyemde mevcut. 7000e abonelik mesajı yolladıgımda hatalı mesaj tekrar deneyin falan diyor. sabahtan beri böyle. müsteri hizmetlerine mail yazdım henüz bi sonuç cıkmadı. yardımcı olur musunuz lütfen neden olmuyor? 

Mesaj 3 / 5 (19.989 Görüntüleme)
Çırak
gündem
İleti Sayısı: 1

Ynt: Yeni Faturasız Her Yöne Konuşma Paketi (Her Yöne 200 Dakika Paketi Kampanyası)

merhaba, benim tarifem cep kazan.hy200 dk paketini almak istiyorum fakat bana tarifeniz bu paketi almaya uygun degildir diye mesaj geliyor.kampanya esaslarını okudum.ilk maddede "Tüm bireysel ön ödemeli müşterilerimiz, kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir." diyor.bundan baska sart aranmıyorsa ben bu paketi neden satın alamıyorum?????
Mesaj 4 / 5 (18.782 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Reha
İleti Sayısı: 1.492

Ynt: Yeni Faturasız Her Yöne Konuşma Paketi (Her Yöne 200 Dakika Paketi Kampanyası)

Merhaba gündem,

Bu hatayı alma sebebin hat sabine ait farklı faturalı hatların fatura borcu olabilir. Bu durumu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

gündem yazdı:
merhaba, benim tarifem cep kazan.hy200 dk paketini almak istiyorum fakat bana tarifeniz bu paketi almaya uygun degildir diye mesaj geliyor.kampanya esaslarını okudum.ilk maddede "Tüm bireysel ön ödemeli müşterilerimiz, kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir." diyor.bundan baska sart aranmıyorsa ben bu paketi neden satın alamıyorum?????

Mesaj 5 / 5 (18.756 Görüntüleme)