Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
isilktl
İleti Sayısı: 1

Ynt: Yeni Özgür Genç tarifesine geçiş yapamıyorum!

Merhaba,

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Özgür genç tarifesinden Yeni Özgür tarifesine geçmek istiyorum. Mesaj yolladığımda TC kimlik numarası geçersiz olduğu için talebimin gerçekleştirilemediğine dair bir mesaj alıyorum. Kaç kez denedim her seferinde aynı cevap. 24 yaşındayım. Yardımcı olabilir misiniz?

Mesaj 21 / 42 (1.211 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator (Emekli)
AdemU
İleti Sayısı: 476

Merhaba isilktl,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacım olduğu için özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

isilktl yazdı:

Merhaba,

Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Özgür genç tarifesinden Yeni Özgür tarifesine geçmek istiyorum. Mesaj yolladığımda TC kimlik numarası geçersiz olduğu için talebimin gerçekleştirilemediğine dair bir mesaj alıyorum. Kaç kez denedim her seferinde aynı cevap. 24 yaşındayım. Yardımcı olabilir misiniz?

Mesaj 22 / 42 (1.207 Görüntüleme)
Çırak
Akaydın
İleti Sayısı: 2

25 yaş altında olmama rağmen bende geçemiyorum tarifeye

Mesaj 23 / 42 (1.177 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.540

Merhaba Akaydın,

Gönderdiğin SMS'i ve aldığın hata yanıtını benimle buradan paylaşır mısın? Ayrıca hat yasal sahibi misin?

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Akaydın yazdı:

25 yaş altında olmama rağmen bende geçemiyorum tarifeye

Mesaj 24 / 42 (1.157 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.540

Merhaba êyc,

Talebin doğrultusunda işlemin yapılmıştır. Tarife değişikliği tarihin 07.10.2013'tür.

Vodafone Forum Ekibi

êyc yazdı:

Şu an "özgür genç" tarifesindeyim, "yeni özgür genç" tarifesine geçmek istiyorum ama geçiş yapamıyorum. "Y OZGUR" yazıp 7000'e gönderdiğimde "T.C. kimlik numaranız geçersizdir" mesajı alıyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımızda müşteri temsilcisine ulaşmak için bir seçenek koymamışlar, bir türlü ulaşamadım. Self servis zaten bir ton hata veriyor, tarifeler listesinde yeni özgür genç yer almıyor, "bize ulaşın" kısmından e-posta göndermeyi düşündüm ama o da nafile, sayfa yüklenemiyor bir türlü. Bu kadar müşterilerinden kopuk bir operatör daha var mıdır bilmiyorum, en azından ben rastlamadım. Bu sorunumun bir an önce çözüme kavuşturulmasını istiyorum.

Not: Diğer başlıkları gezindim, aynı sorunu yaşayan birisine 26 yaş üzeri faydalanamaz o yüzden denilmiş. Ben 21 yaşındayım, yanıt yazarken bunu da göz önünde bulundurarak yazın.

Mesaj 25 / 42 (1.152 Görüntüleme)
Çırak
Akaydın
İleti Sayısı: 2

[ Düzenlendi ]

Hattın yasal sahibi değilim kullanıcı olarak gözüküyorum.Şu an özgür genç tarifesindeyim Y OZGUR yazıp 7000 e gönderiyorum tc kimlik no geçersizdir yanıtını alıyorum.

Mesaj 26 / 42 (1.140 Görüntüleme)
Çırak
ispaget
İleti Sayısı: 3

Aynı sorun bendede var 18 yaşımda ve hattın bana ait olması halinde geçemiyorum tarifeye yardımcı olursanız sevinirim.

Mesaj 27 / 42 (1.122 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
AdemU
İleti Sayısı: 476

Merhaba Akaydın,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacım olduğu için özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Akaydın yazdı:

Hattın yasal sahibi değilim kullanıcı olarak gözüküyorum.Şu an özgür genç tarifesindeyim Y OZGUR yazıp 7000 e gönderiyorum tc kimlik no geçersizdir yanıtını alıyorum.

Mesaj 28 / 42 (1.108 Görüntüleme)
Çırak
Bgzz86
İleti Sayısı: 3

Merhabalar,ben de malesef ayni hatayi aliyorum.7000 e msj atip yolladigimda Tc noyu hatali kabul ediyor,bir turlu yeni ozgur genc e gecis yapamadim.su anda ozgur genc tarifesindeyim ve yasim 24.Gorevli mod arkadasim yardimci olursan sevinirim.
Mesaj 29 / 42 (1.102 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba Bgzz86,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

Bgzz86 yazdı:
Merhabalar,ben de malesef ayni hatayi aliyorum.7000 e msj atip yolladigimda Tc noyu hatali kabul ediyor,bir turlu yeni ozgur genc e gecis yapamadim.su anda ozgur genc tarifesindeyim ve yasim 24.Gorevli mod arkadasim yardimci olursan sevinirim.

Mesaj 30 / 42 (1.101 Görüntüleme)