Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
farcon
İleti Sayısı: 7

Ynt: Vodafone FreeZone Komple Özgürlük Paketi

selam moderatorler,genc5000 ile kullanabilirsiniz demistiniz bu paketi.ama bu paketi yapinca smsler bu paketten dusmeye basladi.genc5000 kalan hediye sms sorgulama yaptgmda smslerim gorunmuyor.bu buyuk bir sorun bence.lutfen yardim edin.tesekkur ederim
Mesaj 181 / 507 (1.583 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.926

Merhaba farcon,

Kampanyanın kullanım hakkın 30 gün geçtiyse otomatik olarak silinir. FreeZone'a Gel 5000 kampanyasının tanımlaması hangi tarih aralığında yapılmıştı? 

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

farcon yazdı:
selam moderatorler,genc5000 ile kullanabilirsiniz demistiniz bu paketi.ama bu paketi yapinca smsler bu paketten dusmeye basladi.genc5000 kalan hediye sms sorgulama yaptgmda smslerim gorunmuyor.bu buyuk bir sorun bence.lutfen yardim edin.tesekkur ederim

Mesaj 182 / 507 (1.548 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Kalfa
thebaboli
İleti Sayısı: 54

Benim sorum ile ilgili net cevap gelmedi hala?
Mesaj 183 / 507 (1.527 Görüntüleme)
Çırak
nevrotik1907
İleti Sayısı: 4

Ynt: Komple Özgürlük Paket Sorular - Acil

birşeyi teyit etmek istiyorum. bugün vodafone bayisine gidip yeni hat aldım ve tarifemi komple özgürlük yaptım. fakat benden bir tarife daha secmemi söyledi özür genc yada genc özgür yanılmıorsam. nedeni ise bu kampanya bittiginde bu tarifeden devam edecegi yönündeydi. dogrumu almamışım ve bu kampanya yakın bir sürecdemi biticek huylandım biraz ??

Mesaj 184 / 507 (1.514 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
bsahiner
İleti Sayısı: 11

Arkadaşlar bugün babamla iletişim merkezine gidip vodafone a geçmek için müracat ettim ve paket için yaş tanımlamasında sorun çıkmadı Benim adıma kayıtllı hale geldi . Buradan bana yardım eden herkese çok teşekkür ederim :smileyvery-happy:

Mesaj 185 / 507 (1.489 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Kalfa
thebaboli
İleti Sayısı: 54

@ bsahiner

Süreci daha detaylı anlatırmısınız?

Mesaj 186 / 507 (1.486 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.750

@nevrotik1907

Hattı aldığın zaman mutlak bir tarife seçmen gerekmektedir..Tarifeye ek olarak aldığın Kopmle özgürlük paketinin kullanım süresi ise yıl sonuna kadar geçerlidir.Bu paketin başvuru tarihi 5 nisana kadar geçerlidir.5 nisandan sonra mevcut kullanıcılar yıl sonuna kadar kullanmaya devam edeceklerdir.

nevrotik1907 yazdı:

birşeyi teyit etmek istiyorum. bugün vodafone bayisine gidip yeni hat aldım ve tarifemi komple özgürlük yaptım. fakat benden bir tarife daha secmemi söyledi özür genc yada genc özgür yanılmıorsam. nedeni ise bu kampanya bittiginde bu tarifeden devam edecegi yönündeydi. dogrumu almamışım ve bu kampanya yakın bir sürecdemi biticek huylandım biraz ??

Mesaj 187 / 507 (1.464 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba nevrotik1907,

Öncelikle hattına, kullanımına uygun bir tarife seçmelisin. Sonrasında ise kampanyadan yararlanabilmek için tanımlamanı yaptırabilirsin. Komple Özgürlük Paketi, tarife değildir ve dönemsel olarak numara taşıma ve yeni hat alan abonelerimize yönelik yapılmış bir kampanyadır.

Pakete abone alımı 5 Nisan 2013 tarihinde sona erecek.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 188 / 507 (1.458 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Kalfa
fotoridvan
İleti Sayısı: 98

merhaba serap hanım bana yazmış oldugunuz cevap cok doğru az evvel taşımış oldugum numaramı ben de kullanıcısı olarak özgür komple paketinden ( ayın ,20,03,2013 aradıgımda hat 26 yaş büyük olsa da numara taşıma yolu ile gelen 26 yaşınıdan küçük birisi kullanıcısı olarak yararlanamaz diye bana müşteri hizmetleri konuşma yaparak olmaz demişlerdi bu kesin bir bilgidir ) fakat sizin bana vermiş oldugunuz bilgiye dayanarak bu gün tekrar müşteri hizmetleri ile konuşma yaparak  bu tür numara taşıma olayını tekrar ettigimin de 26 yaş küçük birisini kullanıcısı olarak gösterdiğimde yararlanabilecegimi söylediler yani sizin vermiş oldugunuz bilgi dogrudur çünkü ben aynen uygulamayı yaptım buarada cok teşekkür ederim serap hanım sizlere.. saygılarımla..

Mesaj 189 / 507 (1.447 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Kalfa
fotoridvan
İleti Sayısı: 98

[ Düzenlendi ]
  • HAMDULLALAH BY BİLGİYİ COK YANLIŞ VERİYORSUN ÖZGÜR KOMPLE PAKETİ  FATURASIZ TARİFE KISITIYOK TÜM FATURASIZLARDA BİR SINIRLAMA YOK ..BİRDE YIL SONUNA KADAR KULLANABİLİRSİNİZ BU FİAT 1 YILLIK GİBİ BİLGİ VERMİŞSİNİZ ...FAKAT BENİM BU PAKETİ SORGULAMA YAPARAK EDİNDİGİM BİLGİYE DAYANARAK MÜŞTERİ HİZMETKERİ İLE DE KONUYU KONUŞARAK EDİNDİĞİM BİLGİYE DAYANARAK BİR YILLIK OLMADIGINI ELDE ETTİM DİYOR Kİ PAKETTE YETERLİ BAKİYEN OLDUGUNDA YENİLENİR DİYOR ŞU KADAR GECERLİ YOK BU ZAMANA KADAR DİYE BİR SÖZ ETMİYOR ESASLARI İSTERSEN SEN DE İNCELE SAYGILARIMLA..

• Kampanya 19 Mart 2013 – 05 Nisan 2013 tarihleri arasında son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone'a geçişi tamamlanmış ve hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır. Kurumsal hatlar bu paketten faydalanamaz.
  • Yeni hat alan ya da numarasını faturasız tarifelere taşıyan 26 yaş altı bireysel müşterilerimiz, kampanya tarihleri arasında kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.
  • Komple Özgürlük Paketi 19 TL karşılığında satın alarak katılınabilir, paketi almak için OZGUR KOMPLE yazıp 7000'a SMS göndermek gerekmektedir. Paket kampanya tarihleri içinde satın alınmalıdır.
  • Paket ile verilen dakika, SMS ya da internetin bitmesi durumunda, sonraki kullanımlarınız için mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
  • Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir. Paketi satın alacak olan abone bir özel servis numarası olmamalıdır.
  • 444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli numaralara yapılan aramalar sabit hat araması olarak değerlendirilecek ve paket kapsamında değerlendirilecektir.
  • Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden başlatılan aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir. Bu paketteki dakikalarla konferans görüşme servisi kullanılamaz.
  • Paketteki dakikaların atış periyodu 60 saniyedir.
  • Bir abone en fazla 3 adet faturasız hattı ile bu avantajdan faydalanabilir.
  • Paketi satın alacak abone TC Kimlik No doğruluğu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Nüfus İdaresi Müdürlüğü'nden teyid edilmiş olmalı, kara listelerde yer almamalıdır.
  • Komple Özgürlük paketine abonelerinin paketleri her ay iptal edilmediği ve bakiye yeterli olduğu sürece otomatik olarak yenilenecektir.
  • Komple Özgürlük Paketi, 30 günde bir abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir. Kullanılmayan dakikalar dönem sonunda devretmez ve silinir. Yetersiz bakiye nedeniyle paket yenilenememişse yeterli bakiye koşulu sağlandığında yenileme yapılır.
  • Paket sahibi aboneler şebekeler arası geçiş (numara taşıma ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
  • Paketin ücreti KDV(%18), ÖİV(%25) dahil 19 TL'dir. Bu ücret onay mesajını takiben faturasız aboneler için yeterli TL olması durumunda bakiyelerinden anında düşer.
  • Dakika paketinden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
  • Dakika paketi, ilk defa satın alınması durumunda Vodafone tarafından gönderilen onay mesajının ardından devreye girer.
  • Abone kalan dakika bakiyesini öğrenmek için “SOR OZGUR KOMPLE" yazıp 7000'a SMS göndermelidir.
  • Abone talep ederse paketini iptal edebilir. Konuşma paketini iptal etmek için abone “IPTAL OZGUR KOMPLE" yazıp 7000'a mesaj atabilir. 30 günlük sürenin sonuna kadar abonenin paketindeki dakika, SMS ve internet hakkı geçerli olup, 30 günün sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.
  • Paketin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gereklidir. Tespit edilen aboneler için ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
  • Vodafone Komple Özgürlük Paketi’ni istediği tarihte sona erdirme veya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Daha önce hatlarını Vodafone'dan başka bir operatöre taşımışlar abonelerin, numaranın tekrar Vodafone’a taşındığı tarih ile numaranın Vodafone’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalıdır.
Mesaj 190 / 507 (1.444 Görüntüleme)