Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Kalfa
yigitcpolat
İleti Sayısı: 29

Vodafone FreeZone Komple Özgürlük Paketi

Dün bir arkadaşım reklamda görmüş, sonrada müşteri hizmetlerini aramış sormuş, aynen aktarıyorum:

*Kampanya Özgür Genç veya Cep Özgür adlı faturasız tarifelere sunulan  bir ek pakettir. 
*Kampanya dahilinde 19 TL ye karşılık Her yöne 500 DK ve 1000 SMS ve 1GB internet paketi sunuluyor.
*Kampanya, diğer operatörlerden Vodafone'nin Özgür Genç ya da Cep Özgür faturasız tarifesine hat taşıyanlar veya faturasız hat alanları kapsıyor. Hat satın alıp veya taşıdıktan sonra hattınız aktifleştirilir, bu aktifleştirmeden sonraki 30 gün içerisinde kampanyaya katılmanız gerekiyor. 
*Özgür Genç ya da Cep Özgür tarifelerinde 25 yaş sınırı vardır. Diğer bir deyişle, bu kampanyadan yararlanmak için 25 yaş altı olmanız gerekir veya kullanıcı olarak gösterebileceğiniz 25 yaş altı yakınınız olmalı. 
*Kampanyaya katılım süresi 19 Mart 2013 - 5 Nisan 2013 arasıdır. Kampanyaya bu tarihler arasında bir kere katılmanız yeterlidir. Ondan sonraki dönemlerde her 30 günde bir hattınızda 19 lira bulunması şartıyla paketiniz otomatik yenilenir. Aynı 30 günlük dönem içerisinde 2 defa paketi satın alamıyorsunuz. 
*Şartları sağlayan aboneler için pakete katılım; OZGUR KOMPLE yazıp, 7000 'e göndererek mümkün.

Bu bilgiler doğru mu? Ben 18 Şubat'ta yeni hat almıştım, yararlanabilecek miyim ?

Mesaj 1 / 507 (8.915 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.065

Ynt: Vodafone FreeZone Komple Özgürlük Paketi

@yiğitcpolat

Belirttiğin kampanya 19 mart itibariyle canlıya alınacaktır.Ayrıca 19 mart itibariyle son 30 gün içerisinde vodafone faturasız hatta taşıyanlar kampanyadan yararlanabilir.

Mesaj 2 / 507 (8.806 Görüntüleme)
Kalfa
yigitcpolat
İleti Sayısı: 29

Ben yararlanamıyorum yani, bu kötü oldu..
Mesaj 3 / 507 (8.799 Görüntüleme)
Çırak
bravo112
İleti Sayısı: 1

26 yas ust sinir. Peki alt sinir var mi?
Ayrica kullanici olarak yakinimiz gosterilebiliyor. Cocugum olabiliyor ancak soyadi ayni olan torun da olabilir mi?
Mesaj 4 / 507 (8.764 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH

bravo112

26 yaş altıysan 19 TL ye kampanya ya dahil olabilirsin.Ama 26 üzeriysen 23 TL ye kampanyaya dahil olabilirsin

bravo112 yazdı:

26 yas ust sinir. Peki alt sinir var mi?
Ayrica kullanici olarak yakinimiz gosterilebiliyor. Cocugum olabiliyor ancak soyadi ayni olan torun da olabilir mi?              

Mesaj 5 / 507 (8.760 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 8.917

Merhaba, Vodafone Forum Kullanım Şartları gereği "Güncel Konular" başlığı altında olması gerektiği için taşınarak doğru başlığa eklenmiştir. Konuya yukarıda yer alan link üzerinden ulaşabilirsin. Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 6 / 507 (7.351 Görüntüleme)
Çırak
boffin
İleti Sayısı: 3

Merhabalar, kampanya mevcut vodafone abonelerine uygulanamadığı için üzgünüm.

Ama şöyle bi durum söz konusu olabilirmi, hattımı şu an itibari ile diğer operatöre taşısam, aktif olduğunda tekrar Vodafone'a taşıma işlemi yapsam bu kampanyadan yararlanabilirmiyim?

Özetle: belli bir müddet farklı operatör de kalmak veya son bir kaç ayda vodafone'da bulunmamak gibi bir kural varmıdır?

Esaslarda bu konu ile ilgili bir şart göremedim. Yardımcı olursanız sevinirim

Mesaj 7 / 507 (8.660 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH

@boffin

Kampanyaya 90 gün içerisinde vodafone den ayrılmışsan yararlanabilirsin.Gidip gelirsen yararlanamazsın:smileyhappy:

Mesaj 8 / 507 (8.653 Görüntüleme)
1ol
5 Yıldızlı Çırak
1ol
İleti Sayısı: 126

hamdullah bey bu bilgiyi nerden aldınız kaynak belirtirmisiniz?
Mesaj 9 / 507 (8.633 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
samet3000
İleti Sayısı: 8

bende numaramı 2011 de taşımıştım freezona peki bizlerde bu kampayadan yararlanabilcekmiyiz.bizleri bu kampaya hakkında bilgi verebilcek varmı... daha önce hattını taşımış freezone olanlardanım

Mesaj 10 / 507 (8.567 Görüntüleme)