Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
es26
İleti Sayısı: 1

Turkcell den voda ya geçiş

Degerli arkadaşlar,

Ben Turkcell'den   mart ayı 20 sinde vodafona hattımı taşıdım. Bana söylenen "her ay  20 TL yükle 6 ay 1200 DK"   hediye  kampanyasına katıldım. Bana mesaj geldi.. 20 TL yükleme zamanı geldi diyerek.. Ben de ayın 18 inde 20 TL yükledim.Fakat  Hediye  yüklenmedi.. Bunun nedenini  542 ye sordum. Bana erken yükleme yapmışsınız  tekrar 20 TL yüklemen gerek dediler. Bu bir kandırmaca  değilmidir.. gün saat bu kadar önemli midir? Biz gecikmeyelim hediyelerimiz yanmasın diyerek  gece gece internetten 20 TL yükleme yapmamıza rağmen benden tekrar yükleme  yapmam isteniyor.. çoook   saçma  bir durum.. Bu durumu protesto ediyorum...

Mesaj 1 / 3 (20.507 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 5.068

Ynt: Turkcell den voda ya geçiş

yükleme yapmadan önce HEDİYE yazıp 2222 e yollaman gerekiyordu

Mesaj 2 / 3 (20.503 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Usta
ZeynepT
İleti Sayısı: 561

Ynt: Turkcell den voda ya geçiş

Dikkat edersen kampanya kapsamında denilen şu: 30 günde bir 20 TL yüklemelerinde verilen hediye bu. Yükleme yapmadan önce mağazadaki personele konu hakkında bahsedip onlardan hediyem ne zaman gelmiş deseydiniz onlar ilgili ekranlarından size bu konuda yardımcı olacaklardır. Ki olmazlarsa zaten o zaman kızmakta haklısınız. Size gelen mesajda da zaten örnek veriyorum: "Hediyenizi 20 nisan 2012 23:59:59 tarihine kadar kullanabilirsiniz" diyor.

Mesaj 3 / 3 (20.471 Görüntüleme)