Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
linkinfan
İleti Sayısı: 6

Tek bir numaraya sınırsız konuşma ve sınırsız sms yada 2000sms paketi gibi bir tarife yok mu?

Tek bir numaraya sınırsız konuşma ve sınırsız sms (yada 2000sms) paketi gibi bir tarife yok mu?

Şimdi birde bi uygulama yapmışsınız hat kesilirse konuşma ücretsiz diye telefon eskiden bir saatten sonra ne güzel kapanıyrdu. Şimdi uyuyakalırsanız4-5 saat açık kalıyor. ne dakika kalıyor ne kontör

Mesaj 1 / 8 (10.322 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Vodafone Çalışanı
BurakAb
İleti Sayısı: 55

Ynt: Tek bir numaraya sınırsız konuşma ve sınırsız sms yada 2000sms paketi gibi bir tarife yok mu?

[ Düzenlendi ]

Merhaba linkinfan,

Belirtmiş olduğun uygulama Vodafone Senle Ben paketi içerisinde yeralmaktadır. Seçmiş olduğun bir Vodafone'lu abone ile aylık 30 saat konuşabilirsin. Bunun bedeli olarak faturana 9.90 TL yansıyacaktır. Bu tarifeyi seçersen sms kullanımını ekstradan tanımlaman gerekecektir. Tarife ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsin. Bu arada belirtmiş olduğun görüşme süresi bu tarifede işine yarayacaktır. Belirtmiş olduğum Cep Senle Ben konuşma paketinde görüşmeler 60 dakika ile sınırlıdır. 60 dakikadan sonra otomatik olarak görüşme sonlanır. :smileywink:

Vodafone'un sebekesi kaynaklı görüşmen kesildiğinde bu görüşme ücreti sana iade edilecektir. Bu tamamiyle teknolojik bir sorundan kaynaklanırsa karşılanacaktır.

linkinfan yazdı:

Tek bir numaraya sınırsız konuşma ve sınırsız sms (yada 2000sms) paketi gibi bir tarife yok mu?

Şimdi birde bi uygulama yapmışsınız hat kesilirse konuşma ücretsiz diye telefon eskiden bir saatten sonra ne güzel kapanıyrdu. Şimdi uyuyakalırsanız4-5 saat açık kalıyor. ne dakika kalıyor ne kontör

Mesaj 2 / 8 (10.316 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
linkinfan

Ynt: Tek bir numaraya sınırsız konuşma ve sınırsız sms yada 2000sms paketi gibi bir tarife yok mu?

sınırsız konuşma diyorum 30 saat yazmışsınız. iyide 30 saat bana 5gün yetmiyor ki 1 ay nasıl yetsin. daha mantıklı bir paket yapın lütfen.

Mesaj 3 / 8 (10.298 Görüntüleme)
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba linkinfan,

Faturasız olarak istediğin şekilde bir paket mevcut değil. Hattını faturalı olarak kullanmayı düşünürsen buradan bilgisine ulaşabileceğin tarifeye ek Sınırsız Paketi sana göre görünüyor. 

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

linkinfan yazdı:

sınırsız konuşma diyorum 30 saat yazmışsınız. iyide 30 saat bana 5gün yetmiyor ki 1 ay nasıl yetsin. daha mantıklı bir paket yapın lütfen.

Mesaj 4 / 8 (10.251 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Usta
ZeynepT
İleti Sayısı: 561

[ Düzenlendi ]

Cep kazan tarifesi yapabilirsiniz,  25 TL ve üstü yüklemelerde size vodafone lularla geçerli ücretsiz dakika veriyor. 26 yaş altındaysanız 2000 dk , üstündeyseniz 1000 dk veriyor. yaşınız büyük ise kullanıcı kardeş ya da kütük yakınınızı tanımlayabilirsiniz.

+9,9 tl olarak vodafone çalışan arkadaşımızın belirttiği opsiyon aylık senle ben 11 tl güncel fiyatı.

25 TL yüklerseniz 2000 dk cepte. Günlük senle ben paketi vardı ama onu sonlandırdılar günde 10 saat idi :smileyvery-happy:

Buradan haftalık senle beni inceleyebilirsiniz. 5,9 TL ye size haftada 15 saat veriyor. 2000 dk size 2 hafta gitse , 2 haftalık da bu opsiyonu alsanız işinize yarar. 

bir de her yöne maksi sms paketi alın 10.000 sms vodafone lularla sunar size +2000 her yöne sms paketi.

bu da 11 tl dir ücreti. toplamda siz 25 tl yükleyeceksiniz,

3800 dk vodafonelularla konuşma + 10.000 vodafone lularla sms +2000 her yöne sms paketiniz olacak.

linkinfan yazdı:

Mesaj 5 / 8 (10.194 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
CananE
İleti Sayısı: 12

Merhaba Zeynep ;

Vf yönüne 10.000 diğer yönlere 2000 adet sms içeren paket 6 Temmuz'da yeni abone alımına kapatıldı.

Onun yerine 11.000 sms paketini ' 11000SMS yazıp 7000’e ' SMS göndererek 11 TL karşılığında alabilirsin.

İyi Forumlar :smileyhappy:
Mesaj 6 / 8 (10.190 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Usta
ZeynepT
İleti Sayısı: 561

Hayır teknik bir arızadan dolayı henüz kapatılmadı bu, daha sonra belirlenecek bir tarihte yeni sms paketi açılışa sunulacak. Şu an için her yöne maksi sms paketi kullanımda. :smileywink:

Mesaj 7 / 8 (10.188 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
linkinfan

mesajda sıkıntı yok 10000+2000 diğer hattımdanda 500 heryönem var. dakikada sıkıntı var. ep kazanla 2000 dakika alıyoz ama gece konuşurken bi açık kaldımı sabaha ne dakika kalıyor ne bişey. eskiden saat başı ne güzel kapanıyordu. açıkta kalsa bitmiyordu öyle hemen dakikan

Mesaj 8 / 8 (10.090 Görüntüleme)