Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
sfc
1 Yıldızlı Çırak
sfc
İleti Sayısı: 7
Kabul Edilen Çözüm

Tarife Değiştirme

gecenlerde tarife değişikliği yaptım daha sonrada beğenmedim ve baskasıyla değiştirmek istedim. 30 gün içerisinde bi daha tarife değişikliği olmuyormus. Peki ben bu sürenin bittiğini nerden hesap edicem. Çünkü tarifeyi değiştirdiğim zamanı hatırlamıyorum.

Mesaj 1 / 18 (22.972 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.573

Ynt: Tarife Değiştirme

Merhaba sfc,

Online Self Servisimiz üzerinden mevcut tarifeni ve geçerlilik tarihini görüntüleyebilir aynı zamanda tarife değişiklik işlemini 30 gün geçtikten sonra yapabilirsin. Şifreni bilmiyorsan; S yazıp 7048'e ücretsiz gönderebilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

sfc yazdı:

gecenlerde tarife değişikliği yaptım daha sonrada beğenmedim ve baskasıyla değiştirmek istedim. 30 gün içerisinde bi daha tarife değişikliği olmuyormus. Peki ben bu sürenin bittiğini nerden hesap edicem. Çünkü tarifeyi değiştirdiğim zamanı hatırlamıyorum.

Mesaj 2 / 18 (22.963 Görüntüleme)
sfc
1 Yıldızlı Çırak
sfc

peki vodafone merkezlerinden 30 gün geçmese dahi tarifemizi değiştirebilr miyiz?
Mesaj 3 / 18 (22.925 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba sfc,

Tarife değişikliği işlemleri tüm birimlerimiz tarafından 30 gün içerisinde yalnızca 1 kez yapılabilir.

Vodafone Forum Ekibi

sfc yazdı:
peki vodafone merkezlerinden 30 gün geçmese dahi tarifemizi değiştirebilr miyiz?

Mesaj 4 / 18 (22.915 Görüntüleme)
sfc
1 Yıldızlı Çırak
sfc

nihayet değiştirdim tarifemi . simdi cep kazanda söyle bise var 25 tl yükleyene bedava dk veriyolar. gecenlerdede bana yükleme yaparsam 10 tl vereceğini yazmıstı .bende 15 tl yüklesem , 25 yüklemis sayılır mıyım?

Mesaj 5 / 18 (22.898 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba sfc,

Cep Kazan tarifesinde verilen promosyonları kazabilmek için tek seferde 25 TL veya üzerinde yükleme yapman gerekir. Cep Kazan tarifesi hakkındaki tüm detaylara buradan ulaşabilirsin.

Vodafone Forum Ekibi

sfc yazdı:

nihayet değiştirdim tarifemi . simdi cep kazanda söyle bise var 25 tl yükleyene bedava dk veriyolar. gecenlerdede bana yükleme yaparsam 10 tl vereceğini yazmıstı .bende 15 tl yüklesem , 25 yüklemis sayılır mıyım?

Mesaj 6 / 18 (22.892 Görüntüleme)
sfc
1 Yıldızlı Çırak
sfc

su "CEBILISIM" den dolayı para kesintisi oluyor. vodafone dan yönlendirildim ve 10 tl daha gidecekmis :smileyvery-happy: ben sımdi hattı kapatsam ya da kartı kırıp atsam 10 tl ye faiz felan biner mi ? yoksa öylece kapanıp gider mi?

Mesaj 7 / 18 (22.862 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.927

Merhaba sfc

Faturasız hat kullanıyorsan bakiyen yok ise hat kapatman veya kullanmadığın durumunda 10 TL den kurtulursun....veya faturalı hat kullanıyorsan faturana yansıtılır...

sfc yazdı:

su "CEBILISIM" den dolayı para kesintisi oluyor. vodafone dan yönlendirildim ve 10 tl daha gidecekmis :robotvery-happy: ben sımdi hattı kapatsam ya da kartı kırıp atsam 10 tl ye faiz felan biner mi ? yoksa öylece kapanıp gider mi?

Mesaj 8 / 18 (22.856 Görüntüleme)
Çırak
rebelliouss
İleti Sayısı: 2

merhaba hattımı 5 gün önce vodafone taşıdım  bugun taşıma işlemi bitti hattı açtığımda hattımın CEBINEGORE TARIFESI olduğuna dair otomatik bi mesaj geldi ben  yeni vodafonenun yeni bi tarifesi  vardı her yone 500 dk 5000 sms 1 GB internet veren bu  tarifeye geçmek istiyorum bunun için HEPSI  yazıp 7000 gönderdim fakat  bana şöyle bi mesaj geldi HEPSİ PAKETİ, MEVCUT TARIFENIZ İLE BIRLIKTE KULLANILMAMAKTADIR.DETAYLI VBILGI ICIN www.vodafone.com.tr YI ZIYARET EDINIZ DIYOR. Ne yapmam gerekli acaba ?

Mesaj 9 / 18 (15.533 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Ustabaşı
ZoooRoooo
İleti Sayısı: 953

Merhaba rebelliouss,

yaşınız 25 yaş altımı ve , İşlem yaptığınız vodafone cep merkezine 25 yaş altıysanız özgür genç yada cep özgür tarifesine geçecem diye bilgi verdinizmi ?
Mesaj 10 / 18 (15.531 Görüntüleme)