Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
İleti Sayısı: 4

TARİFE İPTALİ

İyi günler... benim geçmiş olduğum YENİ ÖZGÜR GENÇ tarifesini iptal etmek istiyorum ve bu tarfiye geçmeden önceki ÖZGÜR GENÇ tarifesinde kalmak istiyorum bu durum ile ilgili bilgi verebilir misiniz ne yapmam gerekiyor yanlışlıkla YENİ ÖZGÜR GENÇ tarifesine geçtim ama şimdi o tarifeden çıkmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

Mesaj 1 / 4 (5.276 Görüntüleme)
Admin
İleti Sayısı: 5.589

Ynt: TARİFE İPTALİ

Merhaba muharrem-eren,

Özgür Genç Tarifesi abone alımına kapatıldığı için, mevcut tarifenden ayrılsan da yeniden Özgür Genç Tarifesi'ne kayıt yaptıramayacağını belirtmek isterim.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

muharrem-eren yazdı:

İyi günler... benim geçmiş olduğum YENİ ÖZGÜR GENÇ tarifesini iptal etmek istiyorum ve bu tarfiye geçmeden önceki ÖZGÜR GENÇ tarifesinde kalmak istiyorum bu durum ile ilgili bilgi verebilir misiniz ne yapmam gerekiyor yanlışlıkla YENİ ÖZGÜR GENÇ tarifesine geçtim ama şimdi o tarifeden çıkmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler.

Mesaj 2 / 4 (5.271 Görüntüleme)
Çırak
İleti Sayısı: 1

GPRS SERVİSİ ve CEPAVANS SERVİSİ

1)BEN gprs iptal 7000 mesaj attıgımda iptal edemiyorum ve şu yanıtı alıyorum : Deger abonemiz işlemniz gerçekleştirilemedi. Lütfen 542 arayiniz . olmuyor.. 
2) Cepavans iptal için avansiptal 7505 gönderdim ve şu yanıt geliyor : gerekli koşulları saglayamadıgınız için cepavans servisinden faydalanamamaktasınız. FAKAT BEN CEPAVANS ÜYEYİM. *7505# Tuşladıgımda 1 bastıgımda üyesiniz diyor . LÜTFENNN YARDIMMMM İSTİYORUMMMMMMMMMM. HELP MEE ... ! 

Mesaj 3 / 4 (878 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
İleti Sayısı: 858

Ynt: GPRS SERVİSİ ve CEPAVANS SERVİSİ

Merhaba rhpsdy,

Mevcut tarifenin adını Online Self Servis üzerinden kontrol ederek benimle paylaşabilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

rhpsdy yazdı:

1)BEN gprs iptal 7000 mesaj attıgımda iptal edemiyorum ve şu yanıtı alıyorum : Deger abonemiz işlemniz gerçekleştirilemedi. Lütfen 542 arayiniz . olmuyor.. 
2) Cepavans iptal için avansiptal 7505 gönderdim ve şu yanıt geliyor : gerekli koşulları saglayamadıgınız için cepavans servisinden faydalanamamaktasınız. FAKAT BEN CEPAVANS ÜYEYİM. *7505# Tuşladıgımda 1 bastıgımda üyesiniz diyor . LÜTFENNN YARDIMMMM İSTİYORUMMMMMMMMMM. HELP MEE ... ! 

Mesaj 4 / 4 (870 Görüntüleme)