Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
msbztrk
İleti Sayısı: 5

SizeÖzel aldatmacası

17 ekimde Size Özel diye 25 ekim e kadar 10 tl yüklemem sartıyla 2 hafta kullanabileceğim heryöne 10 tl kazanacağım mesajı gelmişti. 23 ekimde yine aynı Size Özel olarak son 3 gün 25 ekim 23:59a kadar tek seferde yapacağın ilk 10 tl yüklemende 2 hafta heryöne 10 tl hediye kazan diye mesaj geldi tekrar.

bende 25 ekim 23:23 te hattıma 10 tl yükledim  ve değerli abonemiz hesabınıza 10 tl yüklenmiştir iyi günlerde kullanın diye mesaj geldi. fakat bana özel olan kampanya 10 tl hattıma tanımlanmadı *7000# den baktığımda herhangi bi tanımlanmış kampanya da göremiyorum. vodafonun bu yaptığı hatanın düzeltilmesini ve bana vaadettiği 10 tl nin hattıma tanımlanmasını istiyorum..

Mesaj 1 / 10 (4.450 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.151

Ynt: SizeÖzel aldatmacası

Merhaba msbztrk,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 10 (4.444 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.151

Merhaba msbztrk,

Hattın ile ilgili yaptığım kontrolde, 25.10.2012 tarihinde Size Özel kampanyası ile ilgili bilgilendirme SMS'inin gönderildiği yönünde bir bilgiye ulaştım. Gönderilen SMS;

"10 TL Hediyeniz hattiniza yuklenmistir Hediyenizi 15 GUN icerisinde HERYONE aramalarda kullanabilir,transfer EDEMEZSINIZ Sorgulama icin *123#13# tuslayiniz" şeklindedir.

Bu bağlamda, belirttiğin kampanyada ki kullanım hakkı 25.10.2012 tarihinde hattına yüklenmiş olup, 09.11.2012 tarihine kadar kullanımını sağlayabilirsin. Kampanyanın yüklenmesi kaynaklı herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Vodafone Forum Ekibi

msbztrk yazdı:

17 ekimde Size Özel diye 25 ekim e kadar 10 tl yüklemem sartıyla 2 hafta kullanabileceğim heryöne 10 tl kazanacağım mesajı gelmişti. 23 ekimde yine aynı Size Özel olarak son 3 gün 25 ekim 23:59a kadar tek seferde yapacağın ilk 10 tl yüklemende 2 hafta heryöne 10 tl hediye kazan diye mesaj geldi tekrar.

bende 25 ekim 23:23 te hattıma 10 tl yükledim  ve değerli abonemiz hesabınıza 10 tl yüklenmiştir iyi günlerde kullanın diye mesaj geldi. fakat bana özel olan kampanya 10 tl hattıma tanımlanmadı *7000# den baktığımda herhangi bi tanımlanmış kampanya da göremiyorum. vodafonun bu yaptığı hatanın düzeltilmesini ve bana vaadettiği 10 tl nin hattıma tanımlanmasını istiyorum..

Mesaj 3 / 10 (4.417 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
msbztrk
İleti Sayısı: 5

hediyenin hattıma tanımlandoğı mesajı bana ulaşmamıştı hala da gelmedi ama *123#13# ile sorguladığımda gözüküyor. teşekkürler.

Mesaj 4 / 10 (4.411 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Kalfa
umutsuz
İleti Sayısı: 275

SizeÖzel gelmiyor

size özel kampanyaları fazla tl yüklemeyenlere geliyormuş ama bende fazla yükleme yapan biri olmadım halde hiç gelmiyor neden acaba bayadır bim hattım takılıydı o sırada gelmiş mi acaba geçmişe dönük kampanya mesajlarımın kontrol edilmesini istiyorum
Mesaj 5 / 10 (4.406 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: SizeÖzel gelmiyor

Merhaba umutsuz,

Daha önce MehmetA ile paylaşmış olduğun numaranı kontrol ettiğimde, kampanyalara yönelik SMS almanda kısıtlama tespit etmedim. Geçmişe dönük kampanya SMS'lerini kontrol edemiyoruz. Daha önce bizler ile paylaştığın numarandan farklı bir numara için talebin bulunuyor ise kontrol edebilmemiz için GSM numaranı buradan özel mesaj ile iletmeni rica ederim.

Vodafone Forum Ekibi

umutsuz yazdı:
size özel kampanyaları fazla tl yüklemeyenlere geliyormuş ama bende fazla yükleme yapan biri olmadım halde hiç gelmiyor neden acaba bayadır bim hattım takılıydı o sırada gelmiş mi acaba geçmişe dönük kampanya mesajlarımın kontrol edilmesini istiyorum

Mesaj 6 / 10 (4.358 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Kalfa
umutsuz

birkaç ay eveli müşteri hizmetlerine mail attığımda son 2 ayda gelen tüm kampanya mesajları bilgisi tarafıma aktarıldı kontrol edilemiyorsa nasıl oldu bu bahane üretmeyin orda bir bir yazıyor biliyorum ben her bilgiye erişebiliyosunuz ama işinize gelmiyor.
Mesaj 7 / 10 (4.007 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf

Merhaba umutsuz,

Daha önce bizler ile paylaştığın GSM numaranı kontrol ettiğimde sana bu yönde bilgi verilmediğini görüntüledim. Kontrol edebilmemiz için geri dönüş yapılan mail adresini bana buradan özel mesaj ile iletmeni rica ederim.

Vodafone Forum Ekibi

umutsuz yazdı:
birkaç ay eveli müşteri hizmetlerine mail attığımda son 2 ayda gelen tüm kampanya mesajları bilgisi tarafıma aktarıldı kontrol edilemiyorsa nasıl oldu bu bahane üretmeyin orda bir bir yazıyor biliyorum ben her bilgiye erişebiliyosunuz ama işinize gelmiyor.

Mesaj 8 / 10 (3.946 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Kalfa
umutsuz

bu değil eski hattımdı bimselde şuan, şimdi bu hattım için mail atacam görün bakın bilgi verilecek hatta vodafone tarafından gönderilen mesajları kullanıcıya mail ile bildirme gibi bir uygulama var ki zaten bu konuyu açan elemanın hattına gönderilmiş olan mesajı yazmış yusuf
Mesaj 9 / 10 (3.885 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf

Tekrar merhaba umutsuz,

Sana ulaşabileceğimiz irtibat numaranı ve zaman bilgisini özel mesaj ile paylaşırsan sözlü olarak bilgi aktarabiliriz. SMS içerikleri kişiye özel olduğu için Vodafone Forum üzerinden paylaşılmamaktadır. Ayrıca, iptal hatlar ile ilgili de kontrol sağlanabilmekte olup, belirttiğin GSM numaranı özel mesaj ile iletmen durumunda kontrol sağlanabilir.

Vodafone Forum Ekibi

umutsuz yazdı:
bu değil eski hattımdı bimselde şuan, şimdi bu hattım için mail atacam görün bakın bilgi verilecek hatta vodafone tarafından gönderilen mesajları kullanıcıya mail ile bildirme gibi bir uygulama var ki zaten bu konuyu açan elemanın hattına gönderilmiş olan mesajı yazmış yusuf

Mesaj 10 / 10 (3.869 Görüntüleme)