Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
musti01
İleti Sayısı: 4

Sevgili Sınırsız Konuşma

İyi günler kız arkadaşımın vodafone hattı var..Bende avea.Biz sınırsız konuşmak istiyoruz o yüzden ben vodafone alacam..Hangi tarifede sınırsız konuşabiliriz yardımcı olur musunuz?

Mesaj 1 / 7 (17.213 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.714

Ynt: Sevgili Sınırsız Konuşma

Merhaba musti01

faturalı tarife olarak cepavantaj mini süper var bu ay sonuna kadar başvuru yapailirsin.35 TL ye heryöne 500 dk ve vodafonelularla sınırsız konuşabilirsin.bu tarifeden yeni hat alırsan aylık 5 tl vergi ödersin toplam 40 Tl.1 yıl taahhütlüdür.veya numara taşıması yaparak 35 Tl ye 1 yıl taahhütlü kullanabilirsin.numara taşıması yaparsan 5 tl vergi ödemezsin avantajın olur...

faturasız hat olarak.25 yaş altıysan cepözgür tarifesi alabilirsin.aylık 30 tl yükleme vodafonelularla arama ücreti 40 krş kapatıncaya kadar konuş..diğer yönlere 5 dk 40 krş.

veya özgür genç tarifesi..heryöne 10 dk 50 krş.sms paketi 9,9 tl alırsan hafta sonları 2000 dk ve  500 mb internet paketi alırsan 9,5 tl akşam 9 sabah 9 vodafonelularla 2000 dk ..

.bu arada senle ben kampanyasıda var.aylık 9 tl ye 30 saatsabit numaraya konuşabilirsin.

musti01 yazdı:

İyi günler kız arkadaşımın vodafone hattı var..Bende avea.Biz sınırsız konuşmak istiyoruz o yüzden ben vodafone alacam..Hangi tarifede sınırsız konuşabiliriz yardımcı olur musunuz?

Mesaj 2 / 7 (17.201 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba musti01,

Hamdullahbingöl konu başlığını fatuasız ana başlığı altına açtığın için faturasız alternatifler sana sundu. Bir kaç alternatif de ben sunmak isterim. 

Sınırsız olarak kullanabileceğin tarife önerilmiş. Ancak, bu tarife 26 yaşın altındaki kullanıcılarımız için uygundur. 26 yaş üzerinde isen Aylık Senle Ben paketi ile ayda 9.90 TL'ye seçtiğin 1 numara ile 30 saat görüşme gerçekleştirebilirsin. Detaylı bilgi için buraya göz atabilirsin.

Faturalı olarak kullanmayı düşünürsen, Cep Kamu tarifelerini önerebilirim. Bu tarifeler arasında sınırsız konuşma ve mesajlaşma seçeneği bulunuyor. Üstelik taahhüt gerektirmeden ayda 22 TL'den başlayan fiyatlar ile faydalanabilirsin. Kamu çalışanı değilsen, kamu çalışanı olan yakının bulunması durumunda belirttiğin 2 hat için de yakının referans olarak kamu tarifelerinden faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgi için buraya göz atabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

musti01 yazdı:

Mesaj 3 / 7 (17.191 Görüntüleme)
Çırak
musti01

Senle ben paketi yeni alıma kapatılmış sanırım..Ben tek bir numarayla konusacam aslında tam benlikmiş bu paket ama olmadı..Var mı başka öneriniz..

Mesaj 4 / 7 (17.183 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
HimuraBattusai
İleti Sayısı: 7

Moderator Yusuf ;

Kötü söz söylemiyorum, küfür etmiyorum, kalp kırmıyorum..

benim konuma çözüm bulacak mısın?

Yeter ama bak dalga mı geçiyorsun sen?

Bi cevap bekliyorum 1 saat oldu hala buradayım..

Lütfen alt konuya destek olabilir misin?

Mesaj 5 / 7 (17.178 Görüntüleme)
Çırak
musti01

Yusuf Bey senle ben paketi yeni abone alımına kapatıldı mı bu konuda net bi bilgi var mı acaba??

Mesaj 6 / 7 (17.160 Görüntüleme)
Ustabaşı
Dostoyevski
İleti Sayısı: 985

[ Düzenlendi ]

Kapatılmadı.

Buradan bilgiye ulaşabilirsiniz.

http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/senle-ben-paketleri.php

Sadece haftalık olan 4 eylülde yeni abone alımına kapatıldı.

Mesaj 7 / 7 (17.156 Görüntüleme)