Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
ugur419
İleti Sayısı: 15

SMS İPTALİ

[ Düzenlendi ]

Benim 1 aylık heryöne 500 sms paketim vardı bunu 15 günde bitirdim yeniden sms yapmak için 1 ay beklemem gerekti yada tarife değiştirin dedi vodafone forum, tarife değiştirdim cepöğrenciden yeni özgürgençe geçtim sms yapmak istediğimde hala 1 ayın dolmasını beklemem gerektiğini söylüyor bişey anlamadım ben bundan ?

Mesaj 1 / 5 (913 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 5.171

Ynt: SMS SORUNU

Sms paketlerinin kullanım süresi 30 gün'dür.ancak,30 günlük kullanım hakkı sonu farklı bir sms paketi satın alabilirsin.Dilersen kullanmış olduğun tarifeye ek Komple paket ekleyebilirsin.500 sms 500 mb ve 500 dk fiyat 30 TL'dir...Paketi satın almak için KOMPLE yazıp 7000'e gönderebilirsin.

uğur419 yazdı:

Benim 1 aylık heryöne 500 sms paketim vardı bunu 15 günde bitirdim yeniden sms yapmak için 1 ay beklemem gerekti yada tarife değiştirin dedi vodafone forum, cepöğrenciden yeni özgürgençe geçtim sms yapmak istediğimde hala 1 ayın dolmasını beklemem gerektiğini söylüyor bişey anlamadım ben bundan ?

Mesaj 2 / 5 (902 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba ugur419,

Vodafone Forum'da sana verilen bilgi SMS hakkı olan tarifelerden birine geçmen yönündedir, tarife değiştirdiğinde SMS satın alamazsın. Aylık paketlerde kullanım süresi dolmadan yeni paket tanımlanamaz.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

ugur419 yazdı:

Benim 1 aylık heryöne 500 sms paketim vardı bunu 15 günde bitirdim yeniden sms yapmak için 1 ay beklemem gerekti yada tarife değiştirin dedi vodafone forum, cepöğrenciden yeni özgürgençe geçtim sms yapmak istediğimde hala 1 ayın dolmasını beklemem gerektiğini söylüyor bişey anlamadım ben bundan ?

Mesaj 3 / 5 (898 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
ugur419
İleti Sayısı: 15

Peki 20 tl yükleyip verdiğim linkteki sınırsız sms i kullanabilirmiyim 1 ayın dolmasını beklemeden http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/FreeZone-Sinirsiz-SMS-Kampanyasi.php

Mesaj 4 / 5 (896 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 5.171

Kampanyanın 14 Mart'ta sonlanması nedeni ile bu kampanya ya dahil olamazsın

Mesaj 5 / 5 (892 Görüntüleme)