Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
fikri53
İleti Sayısı: 2

Paket iptal

Vodafone Haftalık heryöne paketi 100 dk 8 tl olarak çok önce yapmıştım kıbrısta yaşıyorum. Hat Türkiye hattı ve yarın türkiyeye döneceğim için yükleme yaptım ve direk olarak ücreti kesip paketi satın aldı ben dakikaları hiç kullanmadım iptalini nasıl yapabilirim. Müşteri hizmetlerini kıbrıstan aramam biraz maliyetli olur ne yapmalıyım

Mesaj 1 / 5 (705 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.918

Ynt: Paket iptal

Paketinn yenilendiği için yenilenen paketin geri iadesi mümkün değildir.Aynı paketin yenilenmemesi için ''IPTAL HY HAFTALIK yazıp 7580'e mesaj atabilirsin.Türkiye dönüşü sms yollayabilirsin

''fikri53 yazdı:

Vodafone Haftalık heryöne paketi 100 dk 8 tl olarak çok önce yapmıştım kıbrısta yaşıyorum. Hat Türkiye hattı ve yarın türkiyeye döneceğim için yükleme yaptım ve direk olarak ücreti kesip paketi satın aldı ben dakikaları hiç kullanmadım iptalini nasıl yapabilirim. Müşteri hizmetlerini kıbrıstan aramam biraz maliyetli olur ne yapmalıyım''

Mesaj 2 / 5 (698 Görüntüleme)
Çırak
fikri53
İleti Sayısı: 2

Bilmiyorum bu vodafone nin kendini çok iyi sanmasından mı oluyor ama türkcell de aynı durumda yapılan bir uygulama bu ve çok saçma bir durum

Mesaj 3 / 5 (695 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.918

Operatörlerin uygulamaları farklıdır,Her operatörün kendisine göre farklı uygulamaları bulunuyor.Örnek verdiğin uygulama bundan kaynaklanıyor.
Mesaj 4 / 5 (690 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba fikri53,

Paketler yenilenmeden önce SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. Bilgilendirmeye istinaden iptal edilmeyen paketlerin devreye girmesi halinde ücret iadesi uygulaması bulunmuyor.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

fikri53 yazdı:

Bilmiyorum bu vodafone nin kendini çok iyi sanmasından mı oluyor ama türkcell de aynı durumda yapılan bir uygulama bu ve çok saçma bir durum

Mesaj 5 / 5 (679 Görüntüleme)