Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
BatuhanUs
İleti Sayısı: 3

Kullanıcı Tanımladım ama

Merhaba ben Vodafone freezone'a geçmek için kendimi kullanıcı tanımladım. Telefonuma yeni kullanıcı tnaımlaması yapılmıştır mesajı geldi. Freezone'a abone üye olmak için mesaj attığımda gelen cevap ise; Mevcut aboneliğin FreeZone üyeliğinden yararlanmak için gerekli koşulları sağlamamaktadır cevabını aldım. 1998 de doğdum.

Mesaj 1 / 6 (628 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.919

Ynt: Kullanıcı Tanımladım ama

Merhaba BatuhanUs

Kullanmış olduğun tarifeyi belirtirmisin?

Mesaj 2 / 6 (625 Görüntüleme)
Çırak
BatuhanUs

[ Düzenlendi ]

Cebine Göre Tarife.Online Self Servis'de kullanıcı adı yazmıyor hat sahibinin adı yazıyor fakat bugün hat sahibi ile bizzat vodafone cep merkezine gidip kendimi kullanıcı olarak tanımlattım

Mesaj 3 / 6 (625 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH

@BatuhanUS

Daha önceden kullanıcı tanımı yapmış isen ve yeni özgür genç tarifesine geçmek istiyor isen ''Y OZGUR''yazıp 7000'e sms gönderebilirsin.tarife değişikliği işlemin yapıldıktan sonra Freezone kaydını yapabilirsin

BatuhanUS yazdı:

Cebine Göre Tarife.Online Self Servis'de kullanıcı adı yazmıyor hat sahibinin adı yazıyor fakat bugün hat sahibi ile bizzat vodafone cep merkezine gidip kendimi kullanıcı olarak tanımlattım

Mesaj 4 / 6 (616 Görüntüleme)
Çırak
BatuhanUs

[ Düzenlendi ]

Sanırım cep merkezindeki çalışan arkadaş bilgilerimi yanlış girdi. 'Y ozgur' attığım mesaja gelen cevap; TC kimlik numarası geçersiz lütfen kontrol edip tekrar deneyiniz. Talebiniz gerçekleştirilememiştir. Sizi de uğraştırıyorum kusura bakmayın.

Mesaj 5 / 6 (615 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH

@BatuhanUs

Yeni Özgür Genç tarifesine geçebilmen için öncelikle kullanıcı tanımının mutlaka yapılması gerekmektedir.Bu işlemi Cep Merkez'lerinden veya Müşteri Hizmetlerini ayarak yapabilirsin.Kullanıcı tanımı yapacağın kişi aynı kütükten ve 12 ile 26 yaş arası olması gerekmektedir.

Mesaj 6 / 6 (602 Görüntüleme)