Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
tremo
İleti Sayısı: 1

Komple Özgürlük Paketi Yenileme Sorunu

Paketin 30 günlük periyodu sonunda, otomatik olarak yenilenme saatinde bakiyem yetersiz olduğu için yenilenmedi paket haliyle. Fakat daha sonra yeteri kadar TL yüklememe rağmen hala paketim yenilenmedi. Acilen ilgilenirseniz sevinirim

Mesaj 1 / 43 (3.868 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator (Emekli)
AdemU
İleti Sayısı: 476

Ynt: Komple Özgürlük Paketi Yenileme Sorunu

Merhaba tremo,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyacım olduğu için özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol eder misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

tremo yazdı:

Paketin 30 günlük periyodu sonunda, otomatik olarak yenilenme saatinde bakiyem yetersiz olduğu için yenilenmedi paket haliyle. Fakat daha sonra yeteri kadar TL yüklememe rağmen hala paketim yenilenmedi. Acilen ilgilenirseniz sevinirim

Mesaj 2 / 43 (3.798 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
AdemU
İleti Sayısı: 476

Merhaba tremo,

İletmiş olduğun bilgiler doğrultusunda yapmış olduğum kontrollerde paketinin 15/09/2013 23:15 tarihinde aktif olduğunu görüntüledim.

Vodafone Forum Ekibi

tremo yazdı:

Mesaj 3 / 43 (3.786 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
öğrenci
İleti Sayısı: 5

(Paketin 30 günlük periyodu sonunda, otomatik olarak yenilenme saatinde bakiyem yetersiz olduğu için yenilenmedi paket haliyle. Fakat daha sonra yeteri kadar TL yüklememe rağmen hala paketim yenilenmedi. Acilen ilgilenirseniz sevinirim.) aynı sorun bende de oldu acilen ilgilenirseniz sevinirim

Mesaj 4 / 43 (3.657 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.665

Merhaba öğrenci,

Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

öğrenci yazdı:

(Paketin 30 günlük periyodu sonunda, otomatik olarak yenilenme saatinde bakiyem yetersiz olduğu için yenilenmedi paket haliyle. Fakat daha sonra yeteri kadar TL yüklememe rağmen hala paketim yenilenmedi. Acilen ilgilenirseniz sevinirim.) aynı sorun bende de oldu acilen ilgilenirseniz sevinirim

Mesaj 5 / 43 (3.652 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
öğrenci
İleti Sayısı: 5

teşekkür ederim sorunum çözüldü

Mesaj 6 / 43 (3.645 Görüntüleme)
Çırak
sevvalakm

Ayni sorun bendede var.hattimda 24 lira var ve yenilenmedi.acil yardimci olurmusunuz

Mesaj 7 / 43 (3.453 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.665

Merhaba sevvalakm,

30 günlük süre dolmuş muydu?

Vodafone Forum Ekibi

sevvalakm yazdı:

Ayni sorun bendede var.hattimda 24 lira var ve yenilenmedi.acil yardimci olurmusunuz

Mesaj 8 / 43 (3.419 Görüntüleme)
Çırak
sedat5042

(Paketin 30 günlük periyodu sonunda, otomatik olarak yenilenme saatinde bakiyem yetersiz olduğu için yenilenmedi paket haliyle. Fakat daha sonra yeteri kadar TL yüklememe rağmen hala paketim yenilenmedi. Acilen ilgilenirseniz sevinirim.) aynı sorun bende de var müşteri hizmetlerini aradım ancak henüz bir sonuç çıkmadı acilen ilgilenirseniz sevinirim

Mesaj 9 / 43 (3.236 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba sedat5042,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

sedat5042 yazdı:

(Paketin 30 günlük periyodu sonunda, otomatik olarak yenilenme saatinde bakiyem yetersiz olduğu için yenilenmedi paket haliyle. Fakat daha sonra yeteri kadar TL yüklememe rağmen hala paketim yenilenmedi. Acilen ilgilenirseniz sevinirim.) aynı sorun bende de var müşteri hizmetlerini aradım ancak henüz bir sonuç çıkmadı acilen ilgilenirseniz sevinirim

Mesaj 10 / 43 (3.217 Görüntüleme)