Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
mehmet-kanat94
İleti Sayısı: 3

Hymaksi sms paketi

iyi akşamlar.

her yöne maksi sms paketi yapmıştım vodafonelere 10000 diğer op. 2000 ve haftasonu'da 2000 dakikaydı sözde ! 

bu paketi uzun zamandan beri kullanıyordum. bu ay bi msj geldi işte 10 dk'sı 50 krş olması için evet yazıp yollayın gibisinden . bende yazıp yanıtladım msj'ı ondan sonra 2000 Dk gitti . sms paketi duruyordu ama dk yok oldu ? sms paketim bitti şimdi iptal ettim. tkrar pakete geçmek istiyorm  ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim tşkler

Mesaj 1 / 5 (8.987 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator (Emekli)
AlperC
İleti Sayısı: 506

Ynt: Hymaksi sms paketi

Merhaba mehmet-kanat94,

Yeni Özgür Genç Tarifesi'ne geçiş yaptığını anlamaktayım. Bir önceki tarifende kazanmış olduğun 2000 dakika, tarife değiştirdiğin için geçerliliğini kaybetmiştir. Yeni Özgür Genç Tarifesi'nde de benzer bir çok avantaj bulunmakta. Tarife hakkında detaylı bilgi için burayı kontrol etmeni rica ederim.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

mehmet-kanat94 yazdı:

iyi akşamlar.

her yöne maksi sms paketi yapmıştım vodafonelere 10000 diğer op. 2000 ve haftasonu'da 2000 dakikaydı sözde ! 

bu paketi uzun zamandan beri kullanıyordum. bu ay bi msj geldi işte 10 dk'sı 50 krş olması için evet yazıp yollayın gibisinden . bende yazıp yanıtladım msj'ı ondan sonra 2000 Dk gitti . sms paketi duruyordu ama dk yok oldu ? sms paketim bitti şimdi iptal ettim. tkrar pakete geçmek istiyorm  ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim tşkler

Mesaj 2 / 5 (8.965 Görüntüleme)
Çırak
mehmet-kanat94

eskisi gibi olmaz mı artık .s yani (12000 sms 2000 dk) .s .s bilsem yapmazdım ki . 

Mesaj 3 / 5 (8.947 Görüntüleme)
Çırak
mehmet-kanat94

cvp yazın yaf .s
Mesaj 4 / 5 (8.940 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Ustabaşı
SeckinK
İleti Sayısı: 2.367

Dediğiniz Paket "Özgür Genç" tarifesine özel paketlerdi "Yeni Özgür Genç" tarifesine geçtiğiniz için aynı paketi alamazsınız. Eski tarifenize dönüşte yapamazsınız yeni abone alımına kapatıldı "Özgür Genç" tarifesi. Ancak "Yeni Özgür Genç" tarifesindeki kendine özgü avantajlı paketlere göz atabilirsiniz.

mehmet-kanat94 yazdı:
cvp yazın yaf .s

Mesaj 5 / 5 (8.918 Görüntüleme)