Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
ferhatasci16
İleti Sayısı: 1

Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi

Merhaba , Ben Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi'ne üye olmak istiyorum (500dk , 5000sms , 1 gb internet).Freezone'liyim ve hattımı geçen yıl almıştım.Üye olmam mümkün mü acaba ?

Mesaj 1 / 26 (2.975 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
1 Yıldızlı Çırak
Fatih-Özge
İleti Sayısı: 6

Ynt: Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi

Merhaba... Biz 7 yılı aşkın süredir Vodafone abonesiyiz ve Vodafone Freezone üyesiyiz... Özgür Genç tarifesini kullanıyoruz... Freezone'un Hepsi Bir Arada Özgürlük paketini almak istiyoruz ancak bu paket sadeve numarasını taşıyanlara ya da yeni hat alanlara... Ancak biz eski aboneler de bu paketten faydalanmak istiyoruz... Yardımcı olursanız sevinirim...

İyi çalışmalar...

Mesaj 2 / 26 (2.958 Görüntüleme)
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.222

Merhaba ferhatasci16,

FreeZone’dan Hepsi Bir Arada Özgürlük Kampanyası, numarasını Vodafone'a taşıyanlar veya yeni hat satın alanlar için geçerlidir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

ferhatasci16 yazdı:

Merhaba , Ben Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi'ne üye olmak istiyorum (500dk , 5000sms , 1 gb internet).Freezone'liyim ve hattımı geçen yıl almıştım.Üye olmam mümkün mü acaba ?

Mesaj 3 / 26 (2.930 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Ustabaşı
ZoooRoooo
İleti Sayısı: 950

Merhaba Fatih-Özge,

İstediğin Komple özgürlük paketi abone alımına kapandı,

Dilersen yani hat tesis edersen yada diğer şebekden Vodafone.,ye Geçiş yaparsan Ve 25 yaş altı isen özgür genç yada cep özgür tarifesine geçiş yaparsan ,

Her yöne 500 Dk Her yöne 5000 sms 1 Gb internet paketi olan kampanyamızdan yararlanabilirsin,

Abone olmak içinde HEPSI yazıp 7000,e sms çekmen yeterli.
Mesaj 4 / 26 (2.920 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
Fatih-Özge

Ben zaten 7 yıldır Vodafone abonesiyim ve Freezone üyesiyim... Yeniden bir Vodafone hattı alamam, ya da numaramı başka bir operatöre taşıyıp buraya tekrar geçemem...

İstediğim, Hepsi Bir Arada Özgürlük paketini almak ancak biz aboneler bu paketi satın alamıyoruz... Bu konuda bir çalışma yapmanız mümkün mü??

Teşekkürler...

Mesaj 5 / 26 (2.890 Görüntüleme)
Moderator
Müge
İleti Sayısı: 7.538

Merhaba Fatih-Özge,

Dönemsel olarak mevcuttaki abonelerimizin kullanımına yönelik tarifeler ve kampanyalar yapılmaktadır. Şu an için bu paketin tekrar devreye alınması durumu bulunmuyor ancak, önerini ilgili ekiplerimizle paylaşıyorum. Değişiklik olması halinde yine buradan duyurusunu yapıyor  olacağız.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

Fatih-Özge yazdı:

Ben zaten 7 yıldır Vodafone abonesiyim ve Freezone üyesiyim... Yeniden bir Vodafone hattı alamam, ya da numaramı başka bir operatöre taşıyıp buraya tekrar geçemem...

İstediğim, Hepsi Bir Arada Özgürlük paketini almak ancak biz aboneler bu paketi satın alamıyoruz... Bu konuda bir çalışma yapmanız mümkün mü??

Teşekkürler...

Mesaj 6 / 26 (2.858 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
Fatih-Özge

İlgilenirseniz sevinirim...
Ben de teşekkür ederim...
Mesaj 7 / 26 (2.841 Görüntüleme)
Çırak
kartalizma5
İleti Sayısı: 1

iyi günler , ben hattımı vodafone'a taşımak istiyorum

yeni gelenler için 25tl ye 500 dk 5000 sms 1gb net var ancak ben neredeyse hiç diyebilcek kadar az sms atıyorum bu yüzden bundan önceki 19tl ye 500 dk 1000 sms 1gb net olan paketi daha iyi gördüm fakat onunda son kayıt tarihi 30 nisan olduğu için ona geçemiyormuşum

bu 25 tl lik paketinde son kayıt tarihini 31 mayıs gösteriyor , peki 31 mayıstan sonra tektar yeni bir kampanya yapılacakmı vodafone'a geçecek olanlara ? Yani ben önceki 19tl lik paket için geçmek istiyorum , ondaki gibi sms i az olan bir kampanya gelecekmi 31 mayıstan sonra ? Ya da 19tl lik pakete geçmemin bir yolu varmı ?

Mesaj 8 / 26 (2.817 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.067

@kartalizma5

19 TL lik paket kapalı olduğu için bu paketi satın alamazsın..Kampanyalar devamlı güncellenmektedir..Numara taşıması yaparak geldiğin zaman 30 gün içerisinde çıkacak olan yeni paketlerden satın alabilirsin..Şu an için  Numara taşıma işleminde bulunabilir mevcut kampanyalardan yararlanabiirsin:smileyhappy:

iyi forumlar

kartalizma5

yeni gelenler için 25tl ye 500 dk 5000 sms 1gb net var ancak ben neredeyse hiç diyebilcek kadar az sms atıyorum bu yüzden bundan önceki 19tl ye 500 dk 1000 sms 1gb net olan paketi daha iyi gördüm fakat onunda son kayıt tarihi 30 nisan olduğu için ona geçemiyormuşum

bu 25 tl lik paketinde son kayıt tarihini 31 mayıs gösteriyor , peki 31 mayıstan sonra tektar yeni bir kampanya yapılacakmı vodafone'a geçecek olanlara ? Yani ben önceki 19tl lik paket için geçmek istiyorum , ondaki gibi sms i az olan bir kampanya gelecekmi 31 mayıstan sonra ? Ya da 19tl lik pakete geçmemin bir yolu varmı

Mesaj 9 / 26 (2.789 Görüntüleme)
Çırak
krypkts
İleti Sayısı: 2

Merhaba, ben şu an başka bir operatör kullanıcısıyım ve hattımı üzerime yeni devraldığım için vodafone'a geçiş yapamıyorum. Şu an yeni bir Vodafone hat alıp bu paketi kullansam ve şu an diğer operatörde aktif kullanmakta olduğum hattımı 90 gün süresi dolduğunda vodafone'a geçiş yaptırsam. Bu paketi geçiş yaptığım hattıma aktarma şansım var mı ? 

Mesaj 10 / 26 (2.752 Görüntüleme)