Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
ismailaysal
İleti Sayısı: 2

Hattınız kredi kartı ile Cep Lira yükleme servislerine kapatılmıştır

Merhabalar,

Kontör transferi yapmaya çalıştığımda veyahut birisi kontör göndermeye çalıştığında bu uyarıyı alıyorum.Bu uyarı 5 seneden beri var ve aslında cok basit olan bu islemi yıllardır müşteri hizmetlerindeki çalısanlar bir türlü kaldıramadılar.Aslında artık unutmuştum bu uyarıyı fakat bugun "Mobil Ödeme" ile alısveris yapmaya calıstıgımda "hattınız mobil ödemeye uygun değildir" diye bir mesaj geldi.Halbuki yeterli kredi var ayrıca hattım "mobil ödeme" ye açık ve herhangi bir alısveriste yapmadıgım icin günlük limitide aşmadım.Biraz araştırma yaptıktan sonra sorunun hattımın "Hattınız kredi kartı ile Cep Lira yükleme servislerine kapatılmıştır" sebebinden dogdugunu anladım.Eger bu sorun giderilirse "mobil ödeme" yi kullanabilecegim.

Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Mesaj 1 / 4 (1.316 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator (Emekli)
Reha
İleti Sayısı: 1.492

Ynt: Hattınız kredi kartı ile Cep Lira yükleme servislerine kapatılmıştır

Merhaba ismailaysal,

Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

ismailaysal yazdı:

Merhabalar,

Kontör transferi yapmaya çalıştığımda veyahut birisi kontör göndermeye çalıştığında bu uyarıyı alıyorum.Bu uyarı 5 seneden beri var ve aslında cok basit olan bu islemi yıllardır müşteri hizmetlerindeki çalısanlar bir türlü kaldıramadılar.Aslında artık unutmuştum bu uyarıyı fakat bugun "Mobil Ödeme" ile alısveris yapmaya calıstıgımda "hattınız mobil ödemeye uygun değildir" diye bir mesaj geldi.Halbuki yeterli kredi var ayrıca hattım "mobil ödeme" ye açık ve herhangi bir alısveriste yapmadıgım icin günlük limitide aşmadım.Biraz araştırma yaptıktan sonra sorunun hattımın "Hattınız kredi kartı ile Cep Lira yükleme servislerine kapatılmıştır" sebebinden dogdugunu anladım.Eger bu sorun giderilirse "mobil ödeme" yi kullanabilecegim.

Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Mesaj 2 / 4 (1.307 Görüntüleme)
Çırak
ismailaysal
İleti Sayısı: 2

Gerekli bilgileri size gönderdim.Ne zaman yardımcı olabilirsiniz?

Mesaj 3 / 4 (1.295 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Reha
İleti Sayısı: 1.492

Merhaba ismailaysal,

Konu ile ilgili olarak sana özel mesajla bilgilendirme yaptım.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

ismailaysal yazdı:

Gerekli bilgileri size gönderdim.Ne zaman yardımcı olabilirsiniz?

Mesaj 4 / 4 (1.287 Görüntüleme)