Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
Thracian
İleti Sayısı: 3
Kabul Edilen Çözüm

Hattını taşıyanlara Komple fırsat

Hattımı yarın turkcellden vodafonea taşımayı düşünüyorum.30 Tl lik Komple fırsat paketi var her yine 500 dk 5000 sms ve 1gb internet paketi veriyormus.Bu paket hala devam ediyor mu? ve süresi ne kadar ?

Mesaj 1 / 5 (7.556 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator
BüşraK
İleti Sayısı: 2.193

Ynt: Hattını taşıyanlara Komple fırsat

Merhaba Thracian,

Kampanya 1 Temmuz 2014 tarihine kadar geçerlidir. Dilersen kampanya detayları için Komple Paket sayfasına bakabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Thracian yazdı:

Hattımı yarın turkcellden vodafonea taşımayı düşünüyorum.30 Tl lik Komple fırsat paketi var her yine 500 dk 5000 sms ve 1gb internet paketi veriyormus.Bu paket hala devam ediyor mu? ve süresi ne kadar ?

Mesaj 2 / 5 (7.551 Görüntüleme)
Çırak
Thracian
İleti Sayısı: 3

Teşekkür ederim.
Mesaj 3 / 5 (7.501 Görüntüleme)
Çırak
Hiper-X
İleti Sayısı: 1

bu konuyu ben de merak ediyorum. hattımı avea'dan vodafone'a taşıycam ancak bahsettiğimiz komple fırsat sayfasını incelediğimde 500 dakika + 500 sms + 500 mb internet 30 TL olarak gözüküyor, yani bu sayfadaki kampanya şu an halihazırda vodafone aboneliri için geçerli olan kampanya mıdır? 

Ben hattımı taşıdığımda 500 dk + 5000 sms + 1GB internet paketi kampanyasından 30 TL'ye yararlanabilecek miyim

Mesaj 4 / 5 (7.399 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.373

Merhaba Hiper-X,

Kampanyadan kampanya bitişine kadar paketi satın alma talebinde bulunmuş tüm bireysel faturasız aboneler faydalanabilir.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Hiper-X yazdı:

bu konuyu ben de merak ediyorum. hattımı avea'dan vodafone'a taşıycam ancak bahsettiğimiz komple fırsat sayfasını incelediğimde 500 dakika + 500 sms + 500 mb internet 30 TL olarak gözüküyor, yani bu sayfadaki kampanya şu an halihazırda vodafone aboneliri için geçerli olan kampanya mıdır? 

Ben hattımı taşıdığımda 500 dk + 5000 sms + 1GB internet paketi kampanyasından 30 TL'ye yararlanabilecek miyim

Mesaj 5 / 5 (7.362 Görüntüleme)