Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
Messi
İleti Sayısı: 12

Hattı kendi üstüne almak

Merhabalar

Bnm 6-7 yıllık faturasiz bi hattim var o zamanlar yasım tutmadığından bi Abinin üstüne almıştım simdi kendi üstüme almak istiyorum
Bu işlemi Musteri hizmetlerinden halledebilirmiyim yoksa illa bi vodafone şube sine mi gitmem gerek birde o hattımın üstüne olduğu kisi suan baya uzak onun bi imzası filan gerekli mi
Mesaj 1 / 51 (58.559 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
3 Yıldızlı Usta
Halil
İleti Sayısı: 431

Ynt: Hattı kendi üstüne almak

hat sahibiyle birlikte vodafone cep merkezine gitmen lazım yoksa hiçbir şekilde kendi üstüne alamazsın
Mesaj 2 / 51 (57.811 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba Messi,

Hat devir işlemi hat yasal sahibi ve hattı devir alacak kişinin aynı anda Vodafone Cep Merkezinde olması gerekir ya da aşağıda belirttiğim şartlarda hat yasal sahibinin vekaletname vermesi gerekir.

Vekaletname ile işlem yapma şartları:

• Vekaletname ve vekaletnamede işlemi yapmakla yetkili gösterilen vekilin kimlik belgesi istenir.
  • Abonelik tesisi(devir) ve diğer sair işlemlerde verilen vekaletnamenin kabul edilebilmesi için vekil olan kişinin T.C. uyruklu olması gerekmektedir.
  • Şahıs adına olan vekaletnamelerin resimli olması şarttır.
  • Bireysel aboneliklerde aktivasyon işlemi için Genel vekaletname kabul edilir.Özel vekaletnamelerde mutlaka GSM ifadesi yer almalıdır.
  • Vekaletnamenin aslı ile abonelik yapılabilir.
  • Aynı anda birden fazla hat alınacak ise vekaletnamede adet belirtilmelidir.
  • Adet belirtilmeyen vekaletnameler ile sadece 1 adet hat tesisi (devri) yapılabilir.
  • Vekaletnameye kaşe vurulacak olup üzerine hat tesis (devir) edilen GSM numaraları yazılacaktır
  • Vekalet veren kişinin kimlik fotokopisi
  • Vekilin kimlik fotokopisi

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Messi yazdı:
Merhabalar

Bnm 6-7 yıllık faturasiz bi hattim var o zamanlar yasım tutmadığından bi Abinin üstüne almıştım simdi kendi üstüme almak istiyorum
Bu işlemi Musteri hizmetlerinden halledebilirmiyim yoksa illa bi vodafone şube sine mi gitmem gerek birde o hattımın üstüne olduğu kisi suan baya uzak onun bi imzası filan gerekli mi

Mesaj 3 / 51 (57.805 Görüntüleme)
Usta
Ahmet_Gozutok
İleti Sayısı: 158

Sen Kimliqin Hat sahibi ve kimliqi ile vodafone shop gittiqin zaman işlemini yaparsın

konturlu ise devir 21 TL

Faturalı ise 58 tL ama peşin ödemzsin faturana yansır...önemli olan hesap kesim tarihindir...ve yanuında sabit bir evrak Lazım  olur...

"Love Is Not ImpossibLe"
Mesaj 4 / 51 (57.776 Görüntüleme)
Kalfa
cengaver
İleti Sayısı: 76

hat devri [ACİL]

merhabalar amcamın üstüne kayıtlı hattı kendi üstüme alabilir miyim amcam birkaç ay önce vefat etti
Mesaj 5 / 51 (57.581 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
FarukS
İleti Sayısı: 47

Ynt: hat devri [ACİL]

Selam ,

Öncelikle başınız sağolsun :smileysad:  Devir işlemi yapılabilmesi için  hattın yasal sahibin mirasçısı olman veya miraşçısı olan kişidien devir alabilirisin.

Bu bağlamda hattın yasal sahibi resmi olarak bir işlemi olması lazım yani kısacası hattın sahibi ile ilgili işlem yapmana mani olmadığını belirten belgeler gerekmektedir.

İyi forumlar

Mesaj 6 / 51 (57.574 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı (Emekli)
Caner
İleti Sayısı: 134

başınız sağolsun.

Mesaj 7 / 51 (57.562 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.874

Başınız sağ olsun bütün aile fertlerinin imzasının bulunduğu veresetname belgesi olmalıdır..

Mesaj 8 / 51 (57.559 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.084

Öncelikle baş sağlığı diliyorum.

Verasaten devir işlemlerinde, ailenin fertlerinin feragat etmelerine yönelik feragatname ve hattı üzerinize alabilmeniz için verasetnamenizin olması gerekmektedir. İşlemlerinizi noterde sağladıktan sonra, ilgili belgelerinizle Vodafone Cep Merkezlerimize başvuruda bulunabilirsiniz.

Tekrardan başınız sağolsun...

Mesaj 9 / 51 (57.544 Görüntüleme)
Çırak
test9
İleti Sayısı: 1

Başınız sağolsun.

Mesaj 10 / 51 (57.533 Görüntüleme)