Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
fenerli97
İleti Sayısı: 2

HYMAKSI SMS paketini iptal edemiyorum

[ Düzenlendi ]

HYMAKSI paketimin bitmesine daha var ama ben iptal etmek istiyorum, iptal edemiyorum.Yardım eder misiniz?

Mesaj 1 / 5 (81.905 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: HYMAKSI SMS paketini iptal edemiyorum

Merhaba fenerli97,

Paket iptali için IPTAL HYMAKSI yazıp 7999'a SMS göndermen yeterli olacaktır. Daha önce iptal işlemi için SMS gönderdiysen, tekrar göndermen halinde hata yanıtı alacaksın. SMS paketleri hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 5 (81.871 Görüntüleme)
Çırak
fenerli97
İleti Sayısı: 2

Teşekkürler.

Mesaj 3 / 5 (81.868 Görüntüleme)
Çırak
Kapsama
İleti Sayısı: 1

Sizin dediklerinizin aynısnı yapıyoruz ama yine de iptal edilmiyor, yok efendim şebeke yok servis kullanılmıyor falan filan diyip duruyor, ne o arkadaş neden iptal edemiyoruz. ben şimdi lira yükleyeceğim ama mesaj kullanmak istemiyorum mesajları iptal edeceğim olmuyor, liralarım mesaja giderek heba olacak lütfen yardımcı olun yoksa tüketici hakları derneğine şikayette bulunacağım

Mesaj 4 / 5 (25.621 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
EyüpM
İleti Sayısı: 933

Merhaba Kapsama,

Sahip olduğun SMS paketinin tam adını paylaşabilir misin? Eğer sahip olduğun paketin tam adını bilmiyorsan, Online Self Servis üzerinden öğrenebilirsin.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

Kapsama yazdı:

Sizin dediklerinizin aynısnı yapıyoruz ama yine de iptal edilmiyor, yok efendim şebeke yok servis kullanılmıyor falan filan diyip duruyor, ne o arkadaş neden iptal edemiyoruz. ben şimdi lira yükleyeceğim ama mesaj kullanmak istemiyorum mesajları iptal edeceğim olmuyor, liralarım mesaja giderek heba olacak lütfen yardımcı olun yoksa tüketici hakları derneğine şikayette bulunacağım

Mesaj 5 / 5 (25.562 Görüntüleme)