Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
zkylab
İleti Sayısı: 4

HEPSİ / 7000 Paketi Hk.

Selamlar.
12 gün önce kadar Avea hattımı Vodafone 'a taşıdım. Muhattab olduğum yetkili vodafone bayiideki kişiler HEPSI yazıp 7000 e gönderme işlemi ile 25 liraya sahip olunabilecek 1GB internet , 5000 her yöne SMS , 500 Dk her yöne konuşma süresi olacağını söylediler. Yalnız bu kampanya 31 Mayıs'ta bitmiş. Fakat bunun hakkında bir şey söylenmedi. O kampanyadan yararlanabileceğim söylendi. Ben o kampanyadan yararlanamayacağımı bilseydim vodafone a geçmezdim. Bilgilendirilmem gerekiyordu.
Ne yapmam lazım ? Bundan sonraki süreç nasıl işleyecek ? Ben kandırıldım mı ? Suçlu bayii mi vodafone mu ? Hukuksal işlem başlatılabilir mi ?
İyi günler.
Mesaj 1 / 23 (2.142 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
1 Yıldızlı Çırak
onur7498
İleti Sayısı: 5

Ynt: HEPSİ / 7000 Paketi Hk.

Ayni sorun mevcut bende de. Mantikli bir pakette yok baska paket yapalim desek. Yüzlerce sacma sapan paket var freezone falan hikaye aveaya tekrar gecmeyi düsünüyorum yarin.

Mesaj 2 / 23 (2.100 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba zkylab,

Hattınla ilgili detaylı bilgiye ihtiyacımız olduğundan sana özel mesaj gönderdik. Kontrol eder misin?

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz...

Vodafone Forum Ekibi

zkylab yazdı:
Selamlar.
12 gün önce kadar Avea hattımı Vodafone 'a taşıdım. Muhattab olduğum yetkili vodafone bayiideki kişiler HEPSI yazıp 7000 e gönderme işlemi ile 25 liraya sahip olunabilecek 1GB internet , 5000 her yöne SMS , 500 Dk her yöne konuşma süresi olacağını söylediler. Yalnız bu kampanya 31 Mayıs'ta bitmiş. Fakat bunun hakkında bir şey söylenmedi. O kampanyadan yararlanabileceğim söylendi. Ben o kampanyadan yararlanamayacağımı bilseydim vodafone a geçmezdim. Bilgilendirilmem gerekiyordu.
Ne yapmam lazım ? Bundan sonraki süreç nasıl işleyecek ? Ben kandırıldım mı ? Suçlu bayii mi vodafone mu ? Hukuksal işlem başlatılabilir mi ?
İyi günler.

Mesaj 3 / 23 (2.090 Görüntüleme)
Çırak
zkylab

Özel mesaj olarak cevapladım. Sorunum çözümlenince buraya yazacağım ki diğer arkadaşlar Vodafone 'u çözümlenme zamanına göre iyi veyahut kötü olarak değerlendirsin.
Mesaj 4 / 23 (2.072 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba onur7498,

Buradan şu an mevcutta olan diğer kampanyalarımıza göz atabilirsin. Ancak, senin de Vodafone Cep Merkezi kaynaklı bir sorunun bulunuyorsa, bana buradan ulaşabilirsin.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

onur7498 yazdı:

Ayni sorun mevcut bende de. Mantikli bir pakette yok baska paket yapalim desek. Yüzlerce sacma sapan paket var freezone falan hikaye aveaya tekrar gecmeyi düsünüyorum yarin.

Mesaj 5 / 23 (2.063 Görüntüleme)
Çırak
Aynaz01
İleti Sayısı: 1

Aynı sorun bende de var vodofone da çalışan bayana bu tarifeyi seçeceğimi söylememe rağmen bana kampanyanın bittiğini söylemedi ne yapabilirim nasıl sorun hallolur?
Mesaj 6 / 23 (2.054 Görüntüleme)
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

[ Düzenlendi ]

Merhaba Aynaz01,

Buradan ulaşabileceğin web sitesinde, yazılı, görsel reklamlarda ve tüm broşürlerde kampanyanın ne zaman sona ereceği bilgisi açık şekilde yer alıyor. Dilersen buradan güncel FreeZone'lulara özel yeni açılan kampanyadan faydalanabilirsin. 

Cep merkezi çalışanına yönelik şikayetin var ise aşağıda belirttiğim bilgileri eksiksiz olarak bana buradan özel mesaj ile iletirsen gerekli işlemleri sağlayabiliriz.

Vodafone Cep Merkezi'nin tabelada yazan ünvanı:

Görüşmenin geçtiği tarih ve yaklaşık saat:

Vodafone Cep Merkezi'nin bulunduğu konum adresi (İl, ilçe,mah, cd. gibi):

Vodafone GSM numaran:

İrtibat numaran:

Birden fazla Vodafone Cep Merkezi'nden şikayetinin bulunması durumunda her merkez için bilgileri ayrı ayrı belirtmeni rica ederim.

Vodafone Cep Merkezleri adres ve irtibat bilgilerine buradan ulaşabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Aynaz01 yazdı:
Aynı sorun bende de var vodofone da çalışan bayana bu tarifeyi seçeceğimi söylememe rağmen bana kampanyanın bittiğini söylemedi ne yapabilirim nasıl sorun hallolur?

Mesaj 7 / 23 (2.029 Görüntüleme)
Çırak
zkylab

Yusuf ,

O halde Vodafone Bayiilerinde çalışan insan olmasın. Broşürler vs. konulsun ona göre hareket edilsin. Ne demek bu ya ? Orada yetkili bir Vodafone çalışanı var ve kampanyanın bitmediğini söylüyor. Broşür falan kimin umrunda olur ? Bir yetkili tarafından bilgilendiriliyorsun.
Lütfen müşteriyi suçlamak için konuşmayın. Yok broşürlerde afişlerde falan yazıyor. Bayii ile mi konuşuyorsunuz gerekli kişilere cezayı yaptırım mı uyguluyorsn bize vaadedilenleri mi karşılıyorsunuz bilmem ama lütfen afişlerde falan vardı deyip müşteriyi suçlu hala getirmeyin.
Saygılar.
Mesaj 8 / 23 (2.025 Görüntüleme)
Moderator
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Tekrar merhaba zkylab,

Yukarıdaki iletimi esas alabilirsin. Abone alımına kapatılmış olan bir kampanyaya dahil edilmen mümkün değildir. Cep merkezi çalışanına yönelik şikayetin var ise yukarıdaki iletimi dikkate almanı rica ederim.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

zkylab yazdı:
Yusuf ,

O halde Vodafone Bayiilerinde çalışan insan olmasın. Broşürler vs. konulsun ona göre hareket edilsin. Ne demek bu ya ? Orada yetkili bir Vodafone çalışanı var ve kampanyanın bitmediğini söylüyor. Broşür falan kimin umrunda olur ? Bir yetkili tarafından bilgilendiriliyorsun.
Lütfen müşteriyi suçlamak için konuşmayın. Yok broşürlerde afişlerde falan yazıyor. Bayii ile mi konuşuyorsunuz gerekli kişilere cezayı yaptırım mı uyguluyorsn bize vaadedilenleri mi karşılıyorsunuz bilmem ama lütfen afişlerde falan vardı deyip müşteriyi suçlu hala getirmeyin.
Saygılar.

Mesaj 9 / 23 (2.019 Görüntüleme)
Çırak
NuriKara
İleti Sayısı: 1

HEPSİ / 7000 Paketi Hk.

Merhaba şuan avea müşterisiyim hattımı vodafona taşımak istiyorun
Bana uygun bi yariniz varmı içinde sms internet ve heryöne konuşma olan
Mesala hepsi paketini alabilirmiyim
Mesaj 10 / 23 (2.008 Görüntüleme)