Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Usta
Ahmet_Gozutok
İleti Sayısı: 158

Ynt: FreeZone her yöne 250 dk kampanyasi hakkinda!

[ Düzenlendi ]

FreeZone Her Yöne 250DK Kampanyası, 31 Mayıs 2012 tarihine kadar numarasını diğer operatörlerden taşıyarak Vodafone'a geçmeye başvurmuş; aktif ön ödemeli Vodafone tarifelerinden birini seçip hattı aktif hale gelen 25 yaş ve altındaki abonelerin gerekli koşulları yerine getirdiklerinde, 6 ay boyunca ayda her yöne 250 dakika bedava kazanabilecekleri MNT kampanyasıdır.

·         Kampanyadan sadece T.C. vatandaşı 26 yaş altındaki hattın sahibi veya hattın kullanıcısı olan gençler faydalanabilir.

·         Hediyelerin kazanılabilmesi için başarılı şekilde MNT aktivasyonun tamamlanmasının ardından ilk 30 gün içinde 2222 servis numarasına GENC250 yazıp kayıt olması, ardından en az 20 TL yüklemesi ve izleyen aylarda da 30 günde bir, bir kerede en az 20TL yüklemesi gerekmektedir. Belirtilen şartları sağlayarak kampanyaya dahil olan yeni Vodafone aboneleri 6 ay boyunca her 30 günde bir 20TL ve üstü  yüklemelerinin ardından yurtiçi Vodafone, Turkcell, Avea ve sabit hat numaralarını ararken kullanabilecekleri ücretsiz 250 dakika kazanacaklardır.

·         Hediye dakikalar her yöne yapılan aramalarda 60 saniyelik periyotlarla kullanılabilecektir. 

·         30 gün içinde yapılacak ikinci 20TL ve üzeri yüklemeler hediye kazandırmayacaktır.

·         Hediye dakikalar katma değerli servisler ve uluslararası aramalar için kullanılamaz.

·         Kampanya dakikalarının kullanım önceliği bulunmaktadır.

·         Hattın iptal olması veya abonenin başka bir hatta (operatör veya faturalı veya kampanya desteklemeyen başka bir abonelik paketine) geçiş yapması halinde hediye dakikalar kullanılamayacaktır. Numara değişikliğinde veya hattın başka bir kişiye devri halinde hediye dakikalar iptal edilecektir.

·         Kullanılmayan dakikalar bir sonraki döneme/aya devretmez, yüklendikleri tarihten itibaren 30. günün sonunda silinir.

·         1 GSM numarası sadece 1 kere bir numara taşıma kampanyasından yararlanabilecektir.

·         Kampanya sadece numarasını diğer operatörlerden taşıyan aboneler için geçerli olabilecektir; yeni hat aktivasyonları için geçerli değildir.

·         Tercih edilen kampanya başka bir kampanya ile değiştirilemeyecektir.

·         FreeZone Her Yöne 5.000SMS Kampanyasıyla birarada kullanılamaz. Tercih edilen kampanya başka bir kampanya ile değiştirilemez.

·         Vodafone kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

http://www.vodafonefreezone.com/Article.aspx?PageID=176&PageName=FreeZone-Her-Yone-250DK-Kampanyasi

"Love Is Not ImpossibLe"
Mesaj 31 / 329 (11.503 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.573

Ynt: Özgür genç > 2000 dk + 5000 sms kampanyası

Merhaba arden,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

arden yazdı:

Linki boşver, sonuç olarak 2000 dk + 5000 sms kampanyası var ve mesaj çekince böyle bir cevap geldi

Mesaj 32 / 329 (12.167 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Kalfa
ibrahimdevrim
İleti Sayısı: 115

MehmetA yazdı:

Merhaba ibrahimdevrim,

FreeZone'a Gel kampanyasında 30 günlük periyotlar halinde 6 ay boyunca 20 TL'lik yüklemelerine her yöne 250 dakika hediye verilmektedir.

30 günlük periyotlarda hattına 250 dakikanın tanımlandığı tarih ve saati göz önünde bulundurmanda fayda var. 30 gün öncesinde (saat farkıda dahil) yüklenen 20 TL'lik yüklemelerin için bu kampanya geçerli olmayacaktır.

Vodafone Forum Ekibi

ibrahimdevrim yazdı:

merhabalar,

ben vodafone'da freezone her yöne 250 dakika kampanyasından faydalanıyorum. 2 mayısta 20 tl yükledim, 250 dk hediyemi aldım. şimdi ben bu hediyeyi tekrar kazanmam için 2 hazirandamı tl yüklemem lazım. haziran ayı içerisinde her hangi bir gün yüklesem olmazmı

Peki 2 mayısta tanımlanan 250 dakikanın tam olarak tarih ve saatini nasıl öğrenebilirim ? 

Ayrıca tekrar belirteyim diyorum, illaki 2 hazirandamı yüklemem lazım HY 250 dk'yı kazanabilmek için ? 3 haziranda yüklesem olmazmı ? Veya haziran ayı içerisinde her hangi bir gün? 

Mesaj 33 / 329 (11.478 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Çırak
arden
İleti Sayısı: 19

İbrahim en erken 2 haziranda yükleme yaparsan kampanyadan faydalanabilirsin. İlla 2 haziranda yükleme şartı yok, bu tarihi geçtikten sonra istediğin zaman tl yükleyebilirsin.  Haziran ya da temmuzda yükle farketmez...

Mesaj 34 / 329 (11.470 Görüntüleme)
Çırak
cos30
İleti Sayısı: 3

Numaramı Taşıdım, GENC 5000'e kayıt olamıyorum.

22 Mayıs 2012 Tarihinde Vodafone'a numaramı taşımak için başvurdum.
25 Mayıs Tarihinde 27 Haziran 2012 Tarihinde saat 6.30'da numara taşıma işleminin tamamlanacağı mesajını aldım.
Bugün (27 Mayıs 2012) Numaram taşındı, FreeZone'a kayıt oldum. Gün içerisinde ara ara GENC5000 yazıp 2222Ye yolladım şu şekilde mesaj aldım: "DEĞERLİ ABONEMİZ ŞU ANDA İŞLEMİNİZİ GERÇEKLEŞTİREMİYORUZ. LÜTFEN DAHA SONRA TEKRAR DENEYİN.". Sürekli bu mesajı aldığım için Vodafone Shop'a gidince yetkili bey Hattıma TL yüklemem gerektiğini ve öyle denemem gerektiğini söyledi. Dediğini yaptım fakat sanırım yüklemem gereksiz oldu. Hala GENC5000'den yararlanamıyorum. Lütfen Yardımcı olunuz, Teşekkürler.

Mesaj 35 / 329 (11.553 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Ynt: Numaramı Taşıdım, GENC 5000'e kayıt olamıyorum.

Merhaba cos30,

Hattının taşıma işlemi tamamlandıktan sonra hattına 20 TL yükleyerek her yöne 2000 dk konuşma ve her yöne 5000 SMS hakkı kazanabilirsin.

FreeZone’a Gel Katla Kazan Kampanyasına katılım için aktivasyonu izleyen 30 gün içinde “GENCKATLA” yazıp 7048’e ücretsiz SMS göndermek yeterli! İzleyen 5 ay boyunca da 30 günde bir “GENCKATLA” yazarak 7048’e gönderip, liralarını katlamaya devam eden gençler toplam 6 defa bu avantajdan faydalanabilir. Özgür Genç tarifesinde her yöne 10 dakikası 50 kuruş olduğu için her yöne 100 TL ile her yöne 2.000 dakikaya kadar konuşulabilir.

FreeZone Her Yöne 5.000 SMS Kampanyasına katılım için başarılı şekilde numara taşıma aktivasyonun tamamlanmasının ardından ilk 30 gün içinde “GENC5000” yazıp 2222 servis numarasına kayıt olunması, ardından en az 20 TL yüklenmesi ve izleyen aylarda da 30 günde bir, bir kerede en az 20TL yüklenmesi gerekiyor. Belirtilen şartları sağlayarak kampanyaya dahil olunduğunda 6 ay boyunca her 30 günde bir 20TL ve üstü yüklemelerde her yöne 5.000 SMS hediye.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz...

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 36 / 329 (11.546 Görüntüleme)
Çırak
cos30

"FreeZone Her Yöne 5.000 SMS Kampanyasına katılım için başarılı şekilde numara taşıma aktivasyonun tamamlanmasının ardından ilk 30 gün içinde “GENC5000” yazıp 2222 servis numarasına kayıt olunması, ardından en az 20 TL yüklenmesi ve izleyen aylarda da 30 günde bir, bir kerede en az 20TL yüklenmesi gerekiyor. Belirtilen şartları sağlayarak kampanyaya dahil olunduğunda 6 ay boyunca her 30 günde bir 20TL ve üstü yüklemelerde her yöne 5.000 SMS hediye."

Bu işlemi gerçekleştirdiğim zaman sürekli şu mesajı alıyorum:
DEĞERLİ ABONEMİZ ŞU ANDA İŞLEMİNİZİ GERÇEKLEŞTİREMİYORUZ. LÜTFEN DAHA SONRA TEKRAR DENEYİN.

“GENCKATLA” yazarak 7048’e gönderdim, 20 TL bakiyem çekildi 100 TL oldu; ama hala GENC5000 olmuyor. hep aynı mesaj geliyor. Lütfen GENC5000'den yararlanmamı da sağlayınız. Müşteri Hizmetlerini aradım 542'yi, bekleyip tekrar deneyin dediler. Bütün gün uğraşmama rağmen olmadı.

Mesaj 37 / 329 (11.543 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.926

Merhaba cos30,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

cos30 yazdı:

"FreeZone Her Yöne 5.000 SMS Kampanyasına katılım için başarılı şekilde numara taşıma aktivasyonun tamamlanmasının ardından ilk 30 gün içinde “GENC5000” yazıp 2222 servis numarasına kayıt olunması, ardından en az 20 TL yüklenmesi ve izleyen aylarda da 30 günde bir, bir kerede en az 20TL yüklenmesi gerekiyor. Belirtilen şartları sağlayarak kampanyaya dahil olunduğunda 6 ay boyunca her 30 günde bir 20TL ve üstü yüklemelerde her yöne 5.000 SMS hediye."

Bu işlemi gerçekleştirdiğim zaman sürekli şu mesajı alıyorum:
DEĞERLİ ABONEMİZ ŞU ANDA İŞLEMİNİZİ GERÇEKLEŞTİREMİYORUZ. LÜTFEN DAHA SONRA TEKRAR DENEYİN.

“GENCKATLA” yazarak 7048’e gönderdim, 20 TL bakiyem çekildi 100 TL oldu; ama hala GENC5000 olmuyor. hep aynı mesaj geliyor. Lütfen GENC5000'den yararlanmamı da sağlayınız. Müşteri Hizmetlerini aradım 542'yi, bekleyip tekrar deneyin dediler. Bütün gün uğraşmama rağmen olmadı.

Mesaj 38 / 329 (11.520 Görüntüleme)
Çırak
cos30

Az önce GENC5000 yazıp 2222'ye gönderdiğimde şu mesajı aldım:

DEĞERLİ ABONEMİZ TALEP ETTİĞİNİZ KAMPANYANIN ŞARTLARI NEDENİYLE KAYIT İŞLEMİNİZİ GERÇEKLEŞTİREMİYORUZ. KAMPANYA BİLGİLERİ VODAFONE.COM.TR'DE

Neden böyle bir mesaj aldım? 2 Gündür bu işle uğraşıyorum, hala çözüm bulamadım. Ne Vodafone Shop, ne Müşteri Hizmetleri yardımcı olamıyor. Lütfen yardımcı olun.

Mesaj 39 / 329 (11.501 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.750

sistemlerde sorun olduğundan kaynaklanıyor.sorunun gün içerisinde giderileceğinin bilgisine ulaştım...

iyi forumlar

Mesaj 40 / 329 (11.498 Görüntüleme)