Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
orhan33
İleti Sayısı: 1

Free Zone geçmek istiyorum

Merhabalar ben faturasız hat kulllanıyorum ama hattım bir başkasına adına kayıtlı ve o kişi 25 yaş üstü ama free zone tarıfesınden yararlanmak istiyorum sizce nasıl geçebilirim?

Mesaj 1 / 63 (108.258 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
3 Yıldızlı Usta
Halil
İleti Sayısı: 431

Ynt: Free Zone geçmek istiyorum

hattın yasal sahibiyle birlikte cep merkezine gidip veya 542 müşteri hizmetlerini arayarak kendini kullanıcı tanımlatıp freezone'lu olabilirsin
Mesaj 2 / 63 (106.249 Görüntüleme)
Kalfa
yıldız
İleti Sayısı: 25

FREEZONE YAZ 1525 E gönder az önce yanlış yazdım kusura bakmayın
Mesaj 3 / 63 (106.247 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Usta
Halil
İleti Sayısı: 431

hat yasal sahibi 25 yaş üstüymüş o yüzden tanımlama yaptırmadan FREEZONE yazıp 1525'e göndermesi işe yaramaz
Mesaj 4 / 63 (106.245 Görüntüleme)
Kalfa
yıldız
İleti Sayısı: 25

tşkler
Mesaj 5 / 63 (106.242 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
lolembi
İleti Sayısı: 15

Ynt: iphone 5 kampanyası katılamıyorum

[ Düzenlendi ]

Merhaba ben Asiye Pınar ; 5******** hattın sahibiyim yani hat benim üzerime kayıtlı ama hattı oğlum kullanıyo , ben 25 yaşından büyük olduğum için hattımı freezoneye mesajla geçiremedim ama freezonenin sitesinden müşteri hizmetlerine mesaj atarak hattı 25 yaş altında başka kullanıcı kullanıyo diyerek geçirtebilirmişiz. hattı freezoneye geçirirmisiniz olum kafamın etini yedide! Teşekkürler.

Mesaj 6 / 63 (102.617 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.926

Merhaba lolembi,

Konu ile ilgili özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

lolembi yazdı:

Merhaba ben Asiye Pınar ; 5******** hattın sahibiyim yani hat benim üzerime kayıtlı ama hattı oğlum kullanıyo , ben 25 yaşından büyük olduğum için hattımı freezoneye mesajla geçiremedim ama freezonenin sitesinden müşteri hizmetlerine mesaj atarak hattı 25 yaş altında başka kullanıcı kullanıyo diyerek geçirtebilirmişiz. hattı freezoneye geçirirmisiniz olum kafamın etini yedide! Teşekkürler.

Mesaj 7 / 63 (102.604 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.926

Merhaba lolembi,

Özel mesaj yolu ile iletmiş olduğun irtibatından hat yasal sahibi olmadığının bilgisini edindik. Sözlü görüşmemizde de belirttiğim gibi FreeZone geçiş için kullanıcı tanımlamasını hat yasal sahibi Müşteri Hizmetlerini arayarak sağlayabilir.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

lolembi yazdı:

Mesaj 8 / 63 (102.601 Görüntüleme)
Çırak
SedatK
İleti Sayısı: 4

[ Düzenlendi ]

Merhaba ben 0546****** numaralı hattın sahibiyim 25 yaş altıyım 27.04.2013 tarihinde freezone geçiş için 1525 e mesaj attım kontrollerden sonra en kısa zamanda bilgi verilecektir diye cevap geldi bugün ayın 29 u ve hala cevap gelmedi acaba bu kontroller kaç gün sürüyor ?

Mesaj 9 / 63 (99.956 Görüntüleme)
Ustabaşı
Dostoyevski
İleti Sayısı: 988

Hattında lira var mı? Hat yasal sahibinin yaşı tutuyor mu? Kullanıcı tanımlaması yapıldı mı?

Ayrıca, numaranı sil (zaten silerler). Sonra özel partilerin SMS listesine ekleniyorsunuz böyle ulu orta yazıpta, itiraz ediyorsunuz ben yapmadım diye :smileyvery-happy:
Mesaj 10 / 63 (99.954 Görüntüleme)