Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
AntiBiotiC
İleti Sayısı: 15
Kabul Edilen Çözüm

Faturasızdan Faturalıya Geçiş

12-25 yaş arasındaki (25 yaş dahil) gençler, ayni kütük numarasına sahip, birinci derece akrabalarının üzerine hattı alıp kendilerini kullanıcı olarak göstererek Genç Avantaj tarifesine abone olabilir."Genç Avantaj Tarifesi" için geçerli bir terim "Genç Avantaj Ekstra" tarifesinde de aynıdır  heralde.Benim sorum şu Hattım 1. derece akrabamın üzerine Cep merkezlerinize gittiğimde Hat kimin üzerineyse onunda gelmesi gerektiğini söylüyorlar. O gelmeden  kendimi kullanıcı olarak gösteremezmiyim. Aynı şehirde değiliz ne yapmam gerekir ?

İlginize Teşekkür ederim.

Mesaj 1 / 4 (9.241 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.571

Ynt: Faturasızdan Faturalıya Geçiş

Merhaba AntiBiotiC,
Eğer hat şu an halihazırda faturalı bir hatsa, hat sahibi 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz'i arayarak, sana ait T.C. kimlik numaranı verip hattın kullanıcısı olmanı sağlayabilir. Ve bu işlem ardından Genç Avantaj tarifesine geçiş yapabilir. Yine aynı şekilde hat sahibi Vodafone Cep Merkezlerimiz'e müracaat ederek de bu işlemi yaptırabilir.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

AntiBiotiC yazdı:

12-25 yaş arasındaki (25 yaş dahil) gençler, ayni kütük numarasına sahip, birinci derece akrabalarının üzerine hattı alıp kendilerini kullanıcı olarak göstererek Genç Avantaj tarifesine abone olabilir."Genç Avantaj Tarifesi" için geçerli bir terim "Genç Avantaj Ekstra" tarifesinde de aynıdır  heralde.Benim sorum şu Hattım 1. derece akrabamın üzerine Cep merkezlerinize gittiğimde Hat kimin üzerineyse onunda gelmesi gerektiğini söylüyorlar. O gelmeden  kendimi kullanıcı olarak gösteremezmiyim. Aynı şehirde değiliz ne yapmam gerekir ?

İlginize Teşekkür ederim.

Mesaj 2 / 4 (9.237 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
positive
İleti Sayısı: 11

merhaba arkadaşlar faturalıdan faturasıza geçtiğim takdirde istediğim zaman tekrar faturalı hatta geçebilirmiyim? teşekkür ederim
Mesaj 3 / 4 (1.812 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.300

Merhaba positive,

Faturalı hattan faturasıza geçiş yapıldıktan sonra 30 gün kullanım süresi vardır. Tekrardan faturalıya geçiş için 30 günü beklemen gerekir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

positive yazdı:
merhaba arkadaşlar faturalıdan faturasıza geçtiğim takdirde istediğim zaman tekrar faturalı hatta geçebilirmiyim? teşekkür ederim

Mesaj 4 / 4 (1.805 Görüntüleme)