Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Kalfa
qwerty
İleti Sayısı: 44

Ynt: Faturasız Hat Ücreti?

Vodafonun kendi shop'undan almasak buraya yazmayiz heralde. Eger bu shop vodafona bagliysa, bunu vodafonla bagdastirmak cok da yerinde olur. Ayrıca nerenin vdfn shop olup olmadigini yeni öğrenecek değiliz.

Zeynep yazdı:

Vodafone kendi shopların dışında aldığınızda ekstra ücret alıyorlar. Mesela lira yüklemek istediğinizde de komisyon adı altında ekstra para bile aldıklarını duydum. Bu hoş değil ama yapıyorlar. Bunu da vodafone ile bağdaştırmak hoş olmaz. O yüzden elinizden geldiğince vodafone'nun kendi shoplarından alışveriş yapın. 

qwerty yazdı:

3 gün önce 5 tl yüklü yeni hat aldık, 35 liraya geçirdiler. kazıkladılar yani. hat fiyatlarının 29 tl olduğunu burda öğrendim. dikkatli olun bu vodafone milleti kazıklıyor. 

Mesaj 11 / 32 (49.894 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Çırak
haliscan42
İleti Sayısı: 1

Vodafone faturasız hat fiyatı

Arkadaşlar öncelikle merhaba  Vodafone faturasız hat fiyatı ne kadar acaba bilgilendirirmisiniz

Mesaj 12 / 32 (49.844 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Usta
Halil
İleti Sayısı: 431

Ynt: Vodafone faturasız hat fiyatı

5 tl yüklü hat 29 tl, 20 tl yüklü hat 49 tl'dir ancak bazı bayiler kampanya yapabiliyor mesela ben geçen gün bi bayiden 5 tl yüklü hattı 10 tl'ye aldım birkaç bayiyi gez derim
Mesaj 13 / 32 (49.839 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Kalfa
fusem
İleti Sayısı: 144

http://www.vodafone.com.tr/Kontor_Islemleri/kontorislemleri.kontor_fiyatlari.php?default_id=bireysel...

Vodafone Ekstra Başlangıç Paketi (20 TL Hediyeli)

40 TL

Vodafone Standart Başlangıç Paketi (5 TL Hediyeli )

29 TL

Vodafone Turist Başlangıç Paketi (50 TL Hediyeli)

70 TL

Mesaj 14 / 32 (49.824 Görüntüleme)
Çırak
Nur55
İleti Sayısı: 1

Bende hat alacağım ama 32 lira dediler daha uygun birfiyata almak istiyorum siz birkaç bayi derken vodafone shop lardn mı bahsediyorsunuz bilgilendirirseniz sevinirim
Mesaj 15 / 32 (49.523 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.305

Merhaba Nur55,

Faturasız hat fiyatlarına buradan ulaşabilirsin. Burada belirtilen fiyatlar dışında bir durum söz konusuysa eğer, bana buradan ulaşarak bilgi verebilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Nur55 yazdı:
Bende hat alacağım ama 32 lira dediler daha uygun birfiyata almak istiyorum siz birkaç bayi derken vodafone shop lardn mı bahsediyorsunuz bilgilendirirseniz sevinirim

Mesaj 16 / 32 (49.519 Görüntüleme)
Kalfa
SalihY54
İleti Sayısı: 17

VODAFONE HER AY 1.21 TL KULLANIM ÜCRETİ ALIYOR...

BUNU BİLEREK GEL... :smileyhappy:

DİĞER OPERATORLERİN ALMADIĞINI DUYDUM... (DOĞRU YALAN BİLEMEM AMA) 

Mesaj 17 / 32 (49.476 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Usta
Halil
İleti Sayısı: 431

telsiz kullanım ücretini tüm operatörler alıyor yeni hat alana veya taşıma işlemi yapana yıl sonuna kadar alınmıyor sadece

Mesaj 18 / 32 (49.464 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
fatihkoc7
İleti Sayısı: 5

Ben yeni faturalı hat alıcam. Aylık 5lira kart ücreti yansırmış bir yıl. peki kullanmazsam, başka bi ücret öder miyim? Faturalarım 5 lirayı geçer mi?
(Devlete ödenen katkı payıyla birlikte +1.31=6.31 mi olur? 3. ay içinde faturasıza geçersem, 3. faturam ne kadar gelir? Bir de istenilen belgeler ne?
Mesaj 19 / 32 (33.529 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
fatihkoc7
İleti Sayısı: 5

Faturalı hat alıp, bikaç hafta sonra, faturasıza çevilebilir miyiz? İlk ve son fatura ne kadar gelir? Eğer ilk fatura geldikten sonra geçebiliyorsak, hiç kullanmadığımíz taktirde, iki fatura toplamda ne kadar gelir?
Mesaj 20 / 32 (33.521 Görüntüleme)