Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
snuray
İleti Sayısı: 4
Kabul Edilen Çözüm

Faturasız Hat Ücreti?

Merhabalar...

Şu an kullandığım operatörümden vaz geçerek, Vodafone'un faturasız hatlarından almayı düşünüyorum. Faturasız hat alımı esnasındaki ücretlendirmeler konusunda beni bilgilendirebilir misiniz acaba?

Mesaj 1 / 32 (92.969 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
4 Yıldızlı Kalfa
ibrahimdevrim
İleti Sayısı: 115

Ynt: Faturasız Hat Ücreti?

Buradan yeni hat ücretlerine ulaşman mümkündür hocam. 

Mesaj 2 / 32 (92.964 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Usta
ZeynepT
İleti Sayısı: 561

Merhaba, 

Yeni bir faturasız hat almak istiyorsanız içerisinde 5 TL  hediyesi olanlar var 29 TL, içerisinde 20 TL  hediyesi olanlar var onlarda 40 TL'dir.  Ayrıca bu hediyeleri *123# yaparak değil de *123#23# yaparak öğrenebilirsiniz.

Mesaj 3 / 32 (92.948 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Kalfa
runo
İleti Sayısı: 196

@snuray,

Mevcut numaranı değiştirmek istiyorsan yeni bir hat alabilirsin. Kullandığın numaranı vodafone da taşıyabilirsin.

15 TL ye her yöne 500 dakika gibi güzel bir kampanya var : http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Super-Avantaj-Paketi-Numara-Tasima-Kampanyasi.php 

Mesaj 4 / 32 (92.921 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Kalfa
qwerty
İleti Sayısı: 44

3 gün önce 5 tl yüklü yeni hat aldık, 35 liraya geçirdiler. kazıkladılar yani. hat fiyatlarının 29 tl olduğunu burda öğrendim. dikkatli olun bu vodafone milleti kazıklıyor. 

Mesaj 5 / 32 (92.905 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Usta
ZeynepT
İleti Sayısı: 561

Vodafone kendi shopların dışında aldığınızda ekstra ücret alıyorlar. Mesela lira yüklemek istediğinizde de komisyon adı altında ekstra para bile aldıklarını duydum. Bu hoş değil ama yapıyorlar. Bunu da vodafone ile bağdaştırmak hoş olmaz. O yüzden elinizden geldiğince vodafone'nun kendi shoplarından alışveriş yapın. 

qwerty yazdı:

3 gün önce 5 tl yüklü yeni hat aldık, 35 liraya geçirdiler. kazıkladılar yani. hat fiyatlarının 29 tl olduğunu burda öğrendim. dikkatli olun bu vodafone milleti kazıklıyor. 

Mesaj 6 / 32 (92.892 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Kalfa
runo
İleti Sayısı: 196

Aldığınız yer vodafone cep merkezi ise şikayette bulunabilirsiniz. Değilse farklı ücretler hep alınıyor. 10 Tl yüklerken bile 11 TL alan yerler var.

Mesaj 7 / 32 (92.891 Görüntüleme)
Çırak
snuray
İleti Sayısı: 4

Yardımcı olanlara teşekkürlerimi sunuyorum.

Sormak istediğim bir şey daha var;

Vodafone Ekstra Başlangıç Paketi (20 TL Hediyeli) 40 TL paketini almayı düşünüyorum ve tarife olarak da Cep Kazan tarifesine geçmeyi planlıyorum.

Merak ettiğim şey şu; Cep Kazan'da ki Vodafone içi 1000 dk bedava hizmeti için 25 TL ekstra yükleme yaptırmam gerekli olur mu?

Mesaj 8 / 32 (92.876 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.338

Merhaba qwerty,

Sorunun ile ilgili sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

qwerty yazdı:

Mesaj 9 / 32 (92.862 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.338

Merhaba snuray,

Yeni yapılan hat aktivasyonu içerisinde verilen hediye liralar sadece tarife içerisinde bulunan indirimli konuşmalar için geçerli olmaktadır. Yükleme koşuluna bağlı olan kampanyalar için ayrıca yükleme yapılması gerekmektedir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

snuray yazdı:

Yardımcı olanlara teşekkürlerimi sunuyorum.

Sormak istediğim bir şey daha var;

Vodafone Ekstra Başlangıç Paketi (20 TL Hediyeli) 40 TL paketini almayı düşünüyorum ve tarife olarak da Cep Kazan tarifesine geçmeyi planlıyorum.

Merak ettiğim şey şu; Cep Kazan'da ki Vodafone içi 1000 dk bedava hizmeti için 25 TL ekstra yükleme yaptırmam gerekli olur mu?

Mesaj 10 / 32 (92.877 Görüntüleme)