Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
3 Yıldızlı Çırak
sword88
İleti Sayısı: 21

Cep Kazan

Vodafone Cep Kazan tarifesine geçmeyi düşünüyorum.25 tl yüklemeye 1000 dakika Vodafone içi görüşme hediye ediliyormuş.Ancak hediye dakikalar kampanyasının 30 eylülde son olduğu yazıyor.30 Eylülden sonra 1000 dakika hediyesi olmayacak mı yani?Birde sadece Vodafone lularla saat sınırı olmadan aylık 1000 dakika gibi bir paket yok mu?Aradım ancak haftalık paket buldum.Onun da fiyatı aylık olarak düşünüldüğünde çok fazla oluyor.

Mesaj 1 / 19 (9.606 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 5.087

Ynt: Cep Kazan

merhaba sword88

cepkazan tarifesinde verilen 1000 dk 30 eylül tarihine kadar geçerli.Ancak sana uygun tarife olarak 25 yaş altıysan cepözgür tarifesi uygun.Aylık 30 tl yüklemede vodafone içi arama ücret 41 krş ve telefonu kapatmayıncaya kadar konuşabiliyorsun.diğer yönlere 5 dk 41 krş a görüşebilirsin.

Mesaj 2 / 19 (9.603 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Usta
Halil
İleti Sayısı: 431

onu dert etme sen güyağı 30 mayıstada sondu ama uzattılar hep bence yine uzatılır vodafone'un müşterilerini mağdur edeceğini sanmam tarifeyi kullanan çok kişi var çünkü
Mesaj 3 / 19 (9.602 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Kalfa
Eenescimen
İleti Sayısı: 156

Faturasızda 20 tlye her yöne 500 dk paketi var yeterli ise AYLIK 20 yaz 7580'e gönder al.

sword88 yazdı:

Vodafone Cep Kazan tarifesine geçmeyi düşünüyorum.25 tl yüklemeye 1000 dakika Vodafone içi görüşme hediye ediliyormuş.Ancak hediye dakikalar kampanyasının 30 eylülde son olduğu yazıyor.30 Eylülden sonra 1000 dakika hediyesi olmayacak mı yani?Birde sadece Vodafone lularla saat sınırı olmadan aylık 1000 dakika gibi bir paket yok mu?Aradım ancak haftalık paket buldum.Onun da fiyatı aylık olarak düşünüldüğünde çok fazla oluyor.

Mesaj 4 / 19 (9.594 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba sword88,

Cep Kazan tarifesi dakika kampanyası 30 Eylül itibari ile sonlanacak. Ancak, uzatılır mı soruna şimdiden cevap veremem. Web sitemizi ve Vodafone Forum'u takipte kalarak bilgi alabilirsin. 

Cep Kazan tarifesi ile birlikte kullanabileceğin avantajlara buradan "Ne Öderim?" tabı üzerinden ulaşabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

sword88 yazdı:

Mesaj 5 / 19 (9.584 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Kalfa
Eenescimen

Duyurulurken Kampanya takip etme dönemi sona eriyor diyordunuz şimdi uzatıp uzatmayacağınızı takip edin diyorsunuz.

Güvenilmezsin Vodafone!!!!!

Yusuf yazdı:

Merhaba sword88,

Cep Kazan tarifesi dakika kampanyası 30 Eylül itibari ile sonlanacak. Ancak, uzatılır mı soruna şimdiden cevap veremem. Web sitemizi ve Vodafone Forum'u takipte kalarak bilgi alabilirsin. 

Cep Kazan tarifesi ile birlikte kullanabileceğin avantajlara buradan "Ne Öderim?" tabı üzerinden ulaşabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

sword88 yazdı:

Mesaj 6 / 19 (9.580 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Çırak
sword88
İleti Sayısı: 21

Aylık Vodafonelularla 1000 dakikalık bir paket olması lazım aslında.Haftalık Vodafone lularla var.Aylık olmaması çok ilginç.Birde bu tarifede 1000 dakikalık hediye kalktığında bu tarifenin ne gibi bir güzelliği kalacak,onu da anlamadım.

Mesaj 7 / 19 (9.562 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Kalfa
Eenescimen

Evet size katılıyorum 20 tlye her yöne 500dk paketi varken aynı fiyata 1000dk paketide olmalıdır. 

sword88 yazdı:

Aylık Vodafonelularla 1000 dakikalık bir paket olması lazım aslında.Haftalık Vodafone lularla var.Aylık olmaması çok ilginç.Birde bu tarifede 1000 dakikalık hediye kalktığında bu tarifenin ne gibi bir güzelliği kalacak,onu da anlamadım.

Mesaj 8 / 19 (9.557 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Çırak
apo58
İleti Sayısı: 22

arkadaşlar  benim anlayamadığım şu 30 eylülden sonra diyelimki 15 ekimde 25 tl yükledik vodafonlara 1000 dakika gelmeyecekmi.. biz bu kampanyaya 30 eylülden önce geçtik biz ne zaman bu tarifeden çıkarsak o zaman bitmeycekmi hediye dakikalar

Mesaj 9 / 19 (9.539 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Ustabaşı
SeckinK
İleti Sayısı: 2.383

Eğer belirtilen tarihte kampanya biterse size de hediye dakika gelmez. O tarih bu kampanyanın bitiş tarihi yoksa yeni aboneye kapanış tarihi değildir.

Mesaj 10 / 19 (9.532 Görüntüleme)