Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
enooman
İleti Sayısı: 3

Cep Dolusu SMS paketi günlük 100 sms sınırı sorunu

[ Düzenlendi ]

BURADAN TÜM VODAFONE YETKİLİLERİNE SESLENİYORUM.. az önce CEPDOLUSU sms paketini yapmıştım .. sitede yazdığına göre ayda 3000 sms kullanabılecektim.. baskada bırsey yazmıyordu fakat yaptıktan sonra günlük 100 sms sınırının oldugunu gördum mesaj geldi.. çok sinirlerim bozuldu sitenızde bu sms paketinde gunluk 100 sınır olduguna dair birşey de yazmıyor.. bılseydım de bu paketi yapmazdım zaten tüm yetkililer lutfen duyarlı olun paketi iptal edip para iadesi istiyorum sizden ne olur yardım edin.. :smileysad:

Mesaj 1 / 7 (6.001 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Çırak
enooman

Ynt: Cep Dolusu SMS paketi günlük 100 sms sınırı sorunu

lütfen yardım edin yetkililer :smileysad: :smileysad:

Mesaj 2 / 7 (5.993 Görüntüleme)
Çırak
enooman

yaa kimse yok muu ??

Mesaj 3 / 7 (5.979 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba enooman,

SMS paketinin esaslarında aşağıdaki ekran görüntüsünde de görüldüğü üzere günlük 100 SMS sınırı olduğu bilgisi verilmektedir. Dilersen paketinin yenilenmemesi için IPTAL CEPDOLUSU yazıp 7999'a SMS gönderebilirsin. Bilgilendirmede eksiklik ya da yanlışlık bulunmuyor. Paket bilgisinin yer aldığı alana buradan ulaşabilirsin.

Vodafone Cep Dolusu Mesaj Paketi.jpeg

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 4 / 7 (5.946 Görüntüleme)
Çırak
endopp
İleti Sayısı: 1

bu cep dolusu paketinde 100sms sınırı saat kaçta yenileniyor. yüklediğim gün gece 00,00 da yenilenmedi ertesi gün öğleden sonra sms yollayabildim. bugünde öğleden sonra yenilemedi şimdi bitti. ne saçma bişey bu nerden bulaştım ben buna. zaman periyodu nedir bunun saat kaçta yenileniyor birisi bilgi verebilirmi acaba.

Mesaj 5 / 7 (540 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.192

Merhaba endopp,

Konuyu ilgililerine ilettik. Bilgi geldiğinde seninle buradan paylaşacağız.

Vodafone Forum Ekibi

endopp yazdı:

bu cep dolusu paketinde 100sms sınırı saat kaçta yenileniyor. yüklediğim gün gece 00,00 da yenilenmedi ertesi gün öğleden sonra sms yollayabildim. bugünde öğleden sonra yenilemedi şimdi bitti. ne saçma bişey bu nerden bulaştım ben buna. zaman periyodu nedir bunun saat kaçta yenileniyor birisi bilgi verebilirmi acaba.

Mesaj 6 / 7 (515 Görüntüleme)
Moderator
Zeynep
İleti Sayısı: 2.507

Merhaba endopp,

Konu ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

endopp yazdı:

Mesaj 7 / 7 (511 Görüntüleme)