Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
1 Yıldızlı Çırak
beterbocek
İleti Sayısı: 7

Ynt: Cep Dolusu SMS Paketi İptali

Konuşmaktan kastım mesajlaşmak idi. Zaten "Vodafone'lularla daha fazla konuşmak için şuan ekstra bir mesaj paketi alamıyor muyum" devamı bu şekildedir.
İlginiz için teşekkür ederim sorunumu anladım o yüzden sms paketimin bitiş süresine kadar bekleyeceğim. Daha önce hiç böyle bir sorunla karşılaşmadığım için şaşırdım doğrusu. Yani daha önce (başka operatörlerde) 30 gün içince iptal edip 2 paket değiştirdiğim oldu ona alıştığımdan anlamak istemedim.
Ama sorunum çözüme ulaşılmıştır.
Tekrar teşekkür ederim.

Mesaj 11 / 18 (1.992 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
1 Yıldızlı Çırak
Kurshot
İleti Sayısı: 5

Merhaba benimde bir sorum olucaktı şimdi benim cepdolusu paketimin bitmesine 25 gün felan var ama günlük 100 hakkım bitti ben başka bir sms paketi yapmak istiyorum bunu iptal edip yerine 11 bin lik olanı yapsam oluyormu veya bunun üstünr yapsam fark etmez nasıl olduğu olsunda çünki günlük 100 çok sz lütfen bana yardımcı olun ben 25 gün bıyunca her gün 100 yetmez cevabınızı bekliyorum
Mesaj 12 / 18 (1.908 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 5.187

Merhaba Kurshot

Öncelikle farklı bir sms paketi alabilmen için mevcut sms paketinin 30 günlük kullanım süresinin dolması gerekmektedir.Mevcut sms paketinin iptal etmek için ''IPTAL CEPDOLUSU''yazıp 7999'a gönderebilirsin.Paketin 30 gün'lük kullanım sonu iptal edilecektir.Bu süre itibari ile farlı bir sms paketi satın alabilirsin.

Kurshot yazdı:

Merhaba benimde bir sorum olucaktı şimdi benim cepdolusu paketimin bitmesine 25 gün felan var ama günlük 100 hakkım bitti ben başka bir sms paketi yapmak istiyorum bunu iptal edip yerine 11 bin lik olanı yapsam oluyormu veya bunun üstünr yapsam fark etmez nasıl olduğu olsunda çünki günlük 100 çok sz lütfen bana yardımcı olun ben 25 gün bıyunca her gün 100 yetmez cevabınızı bekliyorum

Mesaj 13 / 18 (1.902 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
Kurshot

Iptal ediyorum ama olmuyor yolladım o şekilde şuanda işleminiz getçekleştirilemiyor daha sonra tekrar deneyim diyor self servis den denedim yetkiniz yok diyor ne yapmalıyım ve yani ben bu bitmrdrn başka sms paketi yapamazmıyım veya buna ek
Mesaj 14 / 18 (1.897 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
AlperC
İleti Sayısı: 506

Merhaba Kurshot,

HamdullaH'ın da belirtmiş olduğu gibi 30 günlük kullanım süresi dolmadan yeni bir mesaj paketini hattına tanımlayamazsın. Ayrıca IPTAL bir boşluk CEPDOLUSU yazıp 7999'e SMS atarak paketini iptal etmen gerekmekte. Harflerin tamamını büyük ve Türkçe karakter kullanmadan yazmalısın. Bunun kontrolünü gerçekleştirdin mi?

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Kurshot yazdı:
Iptal ediyorum ama olmuyor yolladım o şekilde şuanda işleminiz getçekleştirilemiyor daha sonra tekrar deneyim diyor self servis den denedim yetkiniz yok diyor ne yapmalıyım ve yani ben bu bitmrdrn başka sms paketi yapamazmıyım veya buna ek

Mesaj 15 / 18 (1.883 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
Kurshot

Teşekkür ederim iptal edebildim
Mesaj 16 / 18 (1.879 Görüntüleme)
Çırak
WENOM43
İleti Sayısı: 2

dün geceden beri ugraşiyorum IPTAL CEPDOLUSU YAZIP 7999'a gönderiyorum iptal etmek istediginiz pakete suan sahip olmadiginizdan islemenizi gercekleştirilmemiştir diyor ne yapmam gerek tl yükleyemiyorum hattıma otomatik kesiyor parayi yoksa yardimci olurmusunuz acaba teşekkur ederim şimdiden

Mesaj 17 / 18 (304 Görüntüleme)
Moderator
TuğbaK
İleti Sayısı: 1.408

Merhaba WENOM43,

Online Self Servis üzerinden hattında tanımlı olan paketleri görebilir dilersen iptalini gerçekleştirebilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

WENOM43 yazdı:

dün geceden beri ugraşiyorum IPTAL CEPDOLUSU YAZIP 7999'a gönderiyorum iptal etmek istediginiz pakete suan sahip olmadiginizdan islemenizi gercekleştirilmemiştir diyor ne yapmam gerek tl yükleyemiyorum hattıma otomatik kesiyor parayi yoksa yardimci olurmusunuz acaba teşekkur ederim şimdiden

Mesaj 18 / 18 (294 Görüntüleme)