Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
3 Yıldızlı Çırak
fumusiar
İleti Sayısı: 24

Aylık Her Yöne Mini Konuşma Paketi yenileme

[ Düzenlendi ]

merhaba,

1- Aylık Her Yöne Mini Konuşma Paketi almak istiyorum fakat, 30 gün bitmeden konuşma sürem bittiğinde, paketin yenilenmesi için 30 günün bitmesini beklemek mi gerkiyo.  yoksa ek olarak dakika alabiliyomuyuz ?

2- paket yenilenmesi olayı müşterilerin onayına sunulsa gerçekten daha iyi olacak.

Mesaj 1 / 7 (33.834 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.524

Ynt: Aylık Her Yöne Mini Konuşma Paketi yenileme

fumusiar merhaba:

Her yöne mini paketini satın alabilirsin....30 gün bitmeden konuşma sürem bittiğinde, paketin yenilenmesi için 30 günün bitmesini beklemek mi gerkiyor

Her yöne 500 dakika için "AYLIK 20", her yöne 120 dakika için ise "AYLIK 10" yazıp, 7580'e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirsin.

500 dakika konuşma paketinin detayı için buraya , 120 dakika için ise buraya tıklaman yeterlidir. :manwink:

fumusiar yazdı:

merhaba,

1- Aylık Her Yöne Mini Konuşma Paketi almak istiyorum fakat, 30 gün bitmeden konuşma sürem bittiğinde, paketin yenilenmesi için 30 günün bitmesini beklemek mi gerkiyo.  yoksa ek olarak dakika alabiliyomuyuz ?

2- paket yenilenmesi olayı müşterilerin onayına sunulsa gerçekten daha iyi olacak.

Mesaj 2 / 7 (33.805 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Çırak
fumusiar
İleti Sayısı: 24

bu cevap hiç açıklayıcı olmadı. ben paketi nasıl alacağımı sormuyorum ki. mesela 30 günün 25. gününde konuşma sürem biterse, ben 5 gün paketin yenilenmesini beklicem. yoksa bazı paketlerdeki gbi ek olarak dakika alabiliyomuyuz. merak etiğim bu.
Mesaj 3 / 7 (33.798 Görüntüleme)
Ustabaşı
Dostoyevski
İleti Sayısı: 981

Mini konuşma paketi dışında farklı konuşma paketlerini alabilirsin.
Mesaj 4 / 7 (33.795 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH

evet fumusiar 

söz konusu belirttiğin örnekde 5 gün paketin yenilenmesini beklersin.Çünkü paketler 30 günde bir otomotik yenilenmektedir...

fumusiar yazdı:

bu cevap hiç açıklayıcı olmadı. ben paketi nasıl alacağımı sormuyorum ki. mesela 30 günün 25. gününde konuşma sürem biterse, ben 5 gün paketin yenilenmesini beklicem. yoksa bazı paketlerdeki gbi ek olarak dakika alabiliyomuyuz. merak etiğim bu.

Mesaj 5 / 7 (33.770 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
metehansisman
İleti Sayısı: 10

Merhaba,
Aynı konuşma paketini almaya çalışırken ben de sorun yaşıyorum. HY MINI yazıp 7580'e gönderdiğimde şöyle bir mesajla karşılaşıyorum:
ABONELIK ICIN "PAKET ISMI", IPTAL ICIN "IPTAL PAKET ISMI", ARKADAS NO DEGİSTIRMEK ICIN DEGISTIRMEK ISTEDIGINIZ NO VE YENI NOYU "DEGISTIR 5XXXXXXXXX 5XXXXXXXXX" SEKLINDE YAZIP TEKRAR DENEYINIZ."
Defalarca da denedim aynı sonucu alıyorum...

Mesaj 6 / 7 (28.245 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH

merhaba metehanşişman

Almak istediğin paketin kampanya süresi sona ermiştir.Bu sebepten dolayı kampana kaydın yapılamıyordur,

,

metehanşişman yazdı:

Merhaba,
Aynı konuşma paketini almaya çalışırken ben de sorun yaşıyorum. HY MINI yazıp 7580'e gönderdiğimde şöyle bir mesajla karşılaşıyorum:
ABONELIK ICIN "PAKET ISMI", IPTAL ICIN "IPTAL PAKET ISMI", ARKADAS NO DEGİSTIRMEK ICIN DEGISTIRMEK ISTEDIGINIZ NO VE YENI NOYU "DEGISTIR 5XXXXXXXXX 5XXXXXXXXX" SEKLINDE YAZIP TEKRAR DENEYINIZ."
Defalarca da denedim aynı sonucu alıyorum...

Mesaj 7 / 7 (28.225 Görüntüleme)