Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Kalfa
yıldız
İleti Sayısı: 25

15 tl ye ayda her yöne 500 dk

reklamlarda gördüm de 15 tl ye heryöne 500 dk ya detaylı bilgiyi vodafone.com.tr de bulamadım yardımcı olurmusunuz?

Mesaj 1 / 8 (32.087 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 5.171

Ynt: 15 tl ye ayda her yöne 500 dk

[ Düzenlendi ]

Merhaba yıldız

Belirttiğin kampanya vodafone faturasız hatta numara taşıyanlar için 15 TL karşılığı 500 dk heryöne konuşma süresi verilmektedir..Kampanya başvuru tarihi 31 marta kadar geçerlidir.Kullanım süresi ise 2014 e kadar geçerlidir.

yıldız yazdı:

reklamlarda gördüm de 15 tl ye heryöne 500 dk ya detaylı bilgiyi vodafone.com.tr de bulamadım yardımcı olurmusunuz?

Mesaj 2 / 8 (32.087 Görüntüleme)
Kalfa
yıldız

benim arkadaşım da 15 tl ye 500 dk alıyor ama ben yapamıyorum ki arkadaşım da en azından 5 ay oldu vodafone lu olalı hiçbir kampanyadan yararlanamıyorum bu nasıl bişey ya
Mesaj 3 / 8 (32.083 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 5.171

@yıldız

Daha önceden numara taşıması yaptığı için mevcut kampanyası üzerinde devam ediyor olabilir.

yıldız yazdı:

benim arkadaşım da 15 tl ye 500 dk alıyor ama ben yapamıyorum ki arkadaşım da en azından 5 ay oldu vodafone lu olalı hiçbir kampanyadan yararlanamıyorum.

Mesaj 4 / 8 (32.081 Görüntüleme)
Kalfa
yıldız

vodafone de önereceğiniz her yöne faturasız hangi tarifeyi kullanırsak avantajlı oluruz

Mesaj 5 / 8 (31.991 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba yıldız,

Vodafone Cep Kazan Tarifesi'nde aylık 25 TL ve üzeri yüklemede Vodafone'lularla 1000 dakika kazanıyorsun. Her yöne görüşmelerin içinde 25 TL'ye 100 TL alarak heryöne 600 dakikaya kadar konuşabilirsin. (YUZ yazıp 7048'e göndermen yeterli.)

Vodafone Cep Kazan Tarifesi hakkında detaylı bilgiye buradan, diğer Faturasız Tariflere ise buradan ulaşabilirsin.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 6 / 8 (31.918 Görüntüleme)
Çırak
merve_90
İleti Sayısı: 1

Merhabalar,

23.02.2013 tarihinde GENC5000 yazıp mesaj gönderdim  ve 20 TL yüklediğimde mesaj paketimin ücretsiz tanımlanacağı ile ilgili yanıt aldım. Birkaç gün önce de Hoşgeldin Mini kampanyası için mesaj gönderdim ve 15 TL yüklemem durumunda dakikalarımın tanımlanacağı tarzında bir mesaj aldım. Şu anda şöyle bir durum var; durumu teyit etmek için Müşteri Hizmetleri'ni aradım 2 uygulamadan aynı anda yararlanamayacağımı söylediler. O halde henüz TL yüklemediğim için dakikaları hattıma yüklenmemiş olan Hoşgeldin Mini Paketini iptal ettirip GENC500+GENC5000 yazılan Freezone ile ilgili kampanyadan yararlanmak istediğimi söyledim. Hoşgeldin Maksi'yi tanımlattığğım için iptal ettirmiş de olsam yararlanamayacağım söylendi. Burada bir saçmalık ya da karışıklık olduğunu düşünüyorum. Yani o kadar mesaj+ konuşma paketi varken ben şu anda 15 TL'ye Hoşgeldin miniye ilaveten mesaj paketi almak için ektra ücret ödemek zorunda kalacağım öyle mi?

Mesaj 7 / 8 (31.676 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.576

Merhaba merve_90,

Aynı hatla birden fazla Numara Taşıma Kampanyası'ndan yararlanılamamakta olup, Hoşgeldin Mini kampanyası'na yapmış olduğun kayıt nedeni ile 5000 SMS Kampanyası'na da dahil olamayacağını belirtmek isterim. Kampanyaların esasları bölümünde bu bilgi yer almaktadır. 

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

merve_90 yazdı:

Merhabalar,

23.02.2013 tarihinde GENC5000 yazıp mesaj gönderdim  ve 20 TL yüklediğimde mesaj paketimin ücretsiz tanımlanacağı ile ilgili yanıt aldım. Birkaç gün önce de Hoşgeldin Mini kampanyası için mesaj gönderdim ve 15 TL yüklemem durumunda dakikalarımın tanımlanacağı tarzında bir mesaj aldım. Şu anda şöyle bir durum var; durumu teyit etmek için Müşteri Hizmetleri'ni aradım 2 uygulamadan aynı anda yararlanamayacağımı söylediler. O halde henüz TL yüklemediğim için dakikaları hattıma yüklenmemiş olan Hoşgeldin Mini Paketini iptal ettirip GENC500+GENC5000 yazılan Freezone ile ilgili kampanyadan yararlanmak istediğimi söyledim. Hoşgeldin Maksi'yi tanımlattığğım için iptal ettirmiş de olsam yararlanamayacağım söylendi. Burada bir saçmalık ya da karışıklık olduğunu düşünüyorum. Yani o kadar mesaj+ konuşma paketi varken ben şu anda 15 TL'ye Hoşgeldin miniye ilaveten mesaj paketi almak için ektra ücret ödemek zorunda kalacağım öyle mi?

Mesaj 8 / 8 (31.599 Görüntüleme)