Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
Tlgklz
İleti Sayısı: 3
Kabul Edilen Çözüm

İnternet Paketimi İptal Edemiyoum.

Merhaba Sayın Forum Kullanıcıları Sorunum şu Ben kısa zaman önce Freezone 500 MB İnternet Paketi Satın aldım düşündüğümden

erken bitti Şuan Paketimi iptal etmek istiyorum self servis yoluyla iptal etmeye çalıştım , Sms yoluyla İptal etmeye çalıştım fakat hiç birinde olmadı

Sahip Olmadığım için İptal edemiyormuşum Sahip değilsem Yenisini alabilirim diye düşündüm Oda Mevcut Data Paketiniz Bla Bla

paketiniz ile Aynı Anda Kullanılamamaktadır Diyor. Ben şimdi Yeni bir İnternet Paketi almak için tam 2 hafta Beklemek zorunda mıyım?

Mesaj 1 / 4 (957 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Çırak
phobos11
İleti Sayısı: 1

Ynt: İnternet Paketimi İptal Edemiyoum.

Kardeşim aynısı Bndede oluo internet Face ve twiter paketim var 5 TL'lik ama iptal ederken böyle bi paketeniz yok dio ya bu yüzden Hattıma Lira yüklemiom yklüyorum anında paranın büyük bir kısmı gidiyor ve internet paketi anında bitiyor artık bıktım Dakika paketi yapacam Lira yüklüyorum ben dakika yapana kadar paramın yarısı gitmiş oluo ve bende paketimi yapamıyorum bu gün 13 TL boşu boşuna gitti !!!

Mesaj 2 / 4 (944 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Reha
İleti Sayısı: 1.492

Merhaba Tlgklz,

Aylık internet paketlerinin kullanım süreleri dolmadan yeni bir aylık internet paketi alamazsın. İptal işlemin gerçekleştikten sonra 1 aylık kullanım süresinin bitmesi beklenir ve bunun ardından paketin iptal olarak yenilenmez. 

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Tlgklz yazdı:

Merhaba Sayın Forum Kullanıcıları Sorunum şu Ben kısa zaman önce Freezone 500 MB İnternet Paketi Satın aldım düşündüğümden

erken bitti Şuan Paketimi iptal etmek istiyorum self servis yoluyla iptal etmeye çalıştım , Sms yoluyla İptal etmeye çalıştım fakat hiç birinde olmadı

Sahip Olmadığım için İptal edemiyormuşum Sahip değilsem Yenisini alabilirim diye düşündüm Oda Mevcut Data Paketiniz Bla Bla

paketiniz ile Aynı Anda Kullanılamamaktadır Diyor. Ben şimdi Yeni bir İnternet Paketi almak için tam 2 hafta Beklemek zorunda mıyım?

Mesaj 3 / 4 (932 Görüntüleme)
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Merhaba phobos11,

Online Self Servis üzerinden GSM numaran ve şifrenle giriş yaparak işlemi denemeni rica ederim. Bir de hangi SMS parametresi ile iptal etmeyi deniyorsun? Üst üste iptal SMS'i gönderiyorsan, paket iptal olduğu için pakete sahip olmadığın bilgisi gelir.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

phobos11 yazdı:

Kardeşim aynısı Bndede oluo internet Face ve twiter paketim var 5 TL'lik ama iptal ederken böyle bi paketeniz yok dio ya bu yüzden Hattıma Lira yüklemiom yklüyorum anında paranın büyük bir kısmı gidiyor ve internet paketi anında bitiyor artık bıktım Dakika paketi yapacam Lira yüklüyorum ben dakika yapana kadar paramın yarısı gitmiş oluo ve bende paketimi yapamıyorum bu gün 13 TL boşu boşuna gitti !!!

Mesaj 4 / 4 (919 Görüntüleme)