Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
jinsou
İleti Sayısı: 4

İnternet Paketi

[ Düzenlendi ]

Ben mobiltv için vodafone.live a giriyorum sadece İnternet paketi  ve durum bu standart paket aldım ve süper pakette hediye edildi bu durumda benden ne kadar ücret alınır ya da alınırmı

Mesaj 1 / 4 (2.272 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Vodafone Çalışanı
Müge
İleti Sayısı: 7.603

Ynt: İnternet Paketi

[ Düzenlendi ]

Merhaba jinsou,

Burada daha önce açmış olduğun başlıkta soruna ilişkin bilgi verildi. Kontrol eder misin? Ayrıca yönlendirdiğim sayfadan bu konu hakkında sorularına devam edebilirsin.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkür ederiz.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 4 (2.253 Görüntüleme)
Çırak
jinsou
İleti Sayısı: 4

Müge hanım , ben mobiltv izlerken internet paketi kotamdan düşüyor halbuki mobiltv paketim var internet paketini zaten kullanmıyorum evimde wi-fi var benim 10 mb olan internet paketimin data kullanımı olmuş 200 mb ben bunun açıklanmasını istiyorum

Mesaj 3 / 4 (2.202 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.926

Merhaba jinsou,

Mobil TV kullanımı sağlayabilmesi için GPRS servisinin açık olması gerekmektedir. Ancak, internet paketi kotasından düşüm yaşanmaz ya da ek ücretlendirme işlemi yapılmaz. Ayrıca, Wi-Fi bağlantısı üzerinden Mobil TV izleme işlemide sağlanılamaz.

Wi-Fi üzerinden yapılan kullanımlarda da aynı şekilde paketin verisi kullanımı sağlanılmaz. 8 haneli hizmet şifren ile Online Self Servis üzerinden ayrıntını kontrol edebilirsin. Şifre alımı için "S" yazıp, 7048'e ücretsiz SMS göndermen yeterlidir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

jinsou yazdı:

Müge hanım , ben mobiltv izlerken internet paketi kotamdan düşüyor halbuki mobiltv paketim var internet paketini zaten kullanmıyorum evimde wi-fi var benim 10 mb olan internet paketimin data kullanımı olmuş 200 mb ben bunun açıklanmasını istiyorum

Mesaj 4 / 4 (2.181 Görüntüleme)