Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
Susta
İleti Sayısı: 14

İkili paket

Arkadaşlar ben reklamda gördüm ve 15 tlye 11bin sms+500mb internete paketini almak istiyorum fakat sorun varki Y IKILI yazıp 7000 a gönderiyorum vodafoneden yeni ozgur ikili paket sacede yeni genc tarfesiyle geçerlidir diyip duruyor ne yapmalıyım dün online servisten tarifemi dğeiştirdim ozgur genç yaptım ama sorun hala aynı
bu arada ek olarak 500 mb internet paket aşımı yapıyormu yoksa aşımsızmı yardımlarınızı bekliyorum.

Mesaj 1 / 13 (1.734 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: İkili paket

Merhaba Susta,

Özgür Paketler yalnızca Yeni Özgür Genç tarifesi ile birlikte alınabilir. Tarife değişikliği için Y OZGUR yazıp 7000'e SMS gönderebilirsin. Ancak, faturasız hatlarda tarife değişikliği 30 günde 1 defa yapılabilir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Susta yazdı:

Arkadaşlar ben reklamda gördüm ve 15 tlye 11bin sms+500mb internete paketini almak istiyorum fakat sorun varki Y IKILI yazıp 7000 a gönderiyorum vodafoneden yeni ozgur ikili paket sacede yeni genc tarfesiyle geçerlidir diyip duruyor ne yapmalıyım dün online servisten tarifemi dğeiştirdim ozgur genç yaptım ama sorun hala aynı
bu arada ek olarak 500 mb internet paket aşımı yapıyormu yoksa aşımsızmı yardımlarınızı bekliyorum.

Mesaj 2 / 13 (1.711 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
Susta

Y OZGUR yazıp 7000'e SMS gönderebilirsin.  gönderdiğim zaman hatali mesaj gönderdiniz yazıyor ben zaten dün vodafon self servisten tarifyi ozgürgenç yapmıştım ama hala aynı sorunlar devam ediyor.hala y ikili yazdıgımda ozgur genc tarifesine geçin diyor

Mesaj 3 / 13 (1.682 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf

Merhaba Susta,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum Ekibi

Susta yazdı:

Y OZGUR yazıp 7000'e SMS gönderebilirsin.  gönderdiğim zaman hatali mesaj gönderdiniz yazıyor ben zaten dün vodafon self servisten tarifyi ozgürgenç yapmıştım ama hala aynı sorunlar devam ediyor.hala y ikili yazdıgımda ozgur genc tarifesine geçin diyor

Mesaj 4 / 13 (1.679 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
Susta

mesajınıza dönüş yaptım ama sorun hala devam ediyor

Mesaj 5 / 13 (1.648 Görüntüleme)
Ustabaşı
Dostoyevski
İleti Sayısı: 985

Kodda sorun olabilir. YENIOZGUR yazıp 7000'e SMS göndermeyi dener misin?
Mesaj 6 / 13 (1.645 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
Susta

[ Düzenlendi ]

evet öyle ypaınca oldu ama dün değiştirdiğim içni 30 gün içinde birden falza paket değişikliğiği yapamassınız yazdı ne yapmalıyım tarifem zaten özgür genç illaki yenimi olmalı

pardon ben yanlışkıkla cep özgüre geçmişim onu değiştirebilmem için 30 gün beklememmi lazım illaki ?

Mesaj 7 / 13 (1.642 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf

Tekrar merhaba Susta,

Hattını incelediğimde tarifeni Cep Özgür olarak değiştirdiğini gördüm. Özgür Paketler'den faydalanabilmen için Yeni Özgür Genç Tarifesi'ni kullanıyor olmalısın. 30 günde 1 defa tarife değişikliği yapılabildiği için mevcut tarifeni 9 Kasım sonrasında değiştirebilirsin.

Vodafone Forum Ekibi

Susta yazdı:

mesajınıza dönüş yaptım ama sorun hala devam ediyor

Mesaj 8 / 13 (1.638 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
Susta

bu tarihi ileri alma gibi bir durumum varmıdır yoksa illaki 9 kasımımı beklemeliyim o zamana kadar paket gider diye bi korkum varda

Mesaj 9 / 13 (1.636 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.724

[ Düzenlendi ]

Yeni Özgür Genç Tarifesi'ne geçmek için Hemen abone olmak  için tek yapman gereken YENIOZGUR yazıp 7000’e  SMS göndermek ve Y IKILI yazıp 7000’e SMS gönderebilirsin.!Bunun için 9 kasım tarihine beklemene gerek yoktur

Mesaj 10 / 13 (1.636 Görüntüleme)