Faturasız

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
cemil_baba
İleti Sayısı: 14

Ynt: özgür genç ve yeni aylık cepnet

Tşk ederim ilginiz için
Mesaj 81 / 148 (7.542 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
3 Yıldızlı Çırak
sword88
İleti Sayısı: 21

Ynt: Özgür Genç

Vodafone numarasını taşıyana 5000 sms gibi kampanyalar yapıyor.Hep yeni müşteri almaya yönelik kampanyalar.Eski müşterileri ellerinde tutmaya yönelik birşey yapmıyorlar.Rakip operatör gelir paylaşım ortaklığı tarifesinde 6 saniyesi 1 kuruş gibi fiyatlar yapıyor.Özgür gençte 10 dakikası 50 kuruş çok iyi ama ne yazik ki kısa konuşmalar için bir çözüm söz konusu değil.İlk 1 dakikası 40 kuruş.Zaten en kötü tarifelerde bile ilk dakikası 41.5 kuruş.Yani ne yazikki özgür genç tarifesinin 1 dakikanın aşağısındaki konuşmalar için bir ayrıcalığı söz konusu değil.ilk 10 saniyesi 10 kuruş yerine ilk 1 dakikası 10 kuruş olarak tarifenin güncellenmesi gerekir bence.Tabiki de yükleme koşulunun olmaması ve 10 dakikası 50 kuruş gerçekten çok iyi ama 1 dakikanın aşağısının da cazip hale gelmesi gerekir diye düşünüyorum.

Mesaj 82 / 148 (7.498 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
cemil_baba
İleti Sayısı: 14

Ynt: Özgür Genç

Katılıyorum dostum güncelleme yapılması şart
Mesaj 83 / 148 (7.493 Görüntüleme)
4 Yıldızlı Kalfa
ibrahimdevrim
İleti Sayısı: 115

Yeni Aylık Cepnet Paketleri ve Özgür Genç

merhabalar;

bildiğiniz üzre özgür genç tarifesine iştirak olan aboneleriniz 7,99 TL olan aylık cepnet paketini aldıklarında 1 ay boyunca akşam 9 - sabah 9 saatleri arasında konuşabilecekleri 2 bin şebeke içi dakika hediye ediliyordu. Bu sözü geçen şebeke içi hediye 2 bin dakikanın, Yeni Aylık CepNet Paketi alan özgür genç'lilerede verilmesini talep ediyorum. Zira müşterileriniz arasında gösterdiğiniz tutum açısından son derece adil bir yaklaşım olur, çünkü aynı tarifeye mensup müşterilerin bir kısmı abone alımına kapatılan 7,99 liralık aylık cepnet paketini almış olmalarından dolayı şebeke içi hediye 2 bin dakikadan faydalanırken, aynı tarifeye mensup (özgür genç tarifesi) olanlar yeni aylık cepnet paketlerinden birini aldıklarında şebeke içi hediye 2 bin dakikadan faydalananmıyorlar. Bu tarife ve yeni aylık cepnet paketleri hakkında düzenleme yapılıp, hali hazırda özgür gençli olupta yeni aylık cepnet paketlerinden birini alanlarında 2 bin dakikadan faydalanmasını talep ediyorum.

Sitenizde hala bir düzenleme görememiş olmak üzüntü verici olmakla beraber, düzenleme yapacağınıza inanıyor iyi çalışmalar diliyorum.

Vodafone'nu seviyoruz, biz özgür gençlileride unutmasın! 
Mesaj 84 / 148 (7.354 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
ulytau
İleti Sayısı: 7

Özgür Genç Tarifesi

Merhaba arkadaşlar ,

Farklı operatör kullanıcısıyım vodafone geçmek istiyorum. Özgür genç tarifesi çok cazip geldi  bana acaba bu tarifede yaş sınırı var mı ? 

İlginiz için teşekkürler.

Mesaj 85 / 148 (7.419 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.540

Ynt: Özgür Genç Tarifesi

Merhaba ulytau,

Özgür Genç tarifesinde 25 yaş ya da 25 yaş altı sınırlaması mevcuttur. Hat yasal sahibinin 25 yaş üzerinde olması durumunda, belirtilen yaş ya da belirtilen yaşın altındaki birinci dereceden akrabasını hatta kullanıcı olarak tanımlayabilir ve bu tarifeye geçiş sağlayabilir.

Özgür Genç tarifesi hakkındaki detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsin.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

ulytau yazdı:

Merhaba arkadaşlar ,

Farklı operatör kullanıcısıyım vodafone geçmek istiyorum. Özgür genç tarifesi çok cazip geldi  bana acaba bu tarifede yaş sınırı var mı ? 

İlginiz için teşekkürler.

Mesaj 86 / 148 (7.404 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
ulytau

İlginize teşekkürler.

Bu tanımlama işlemi hakkında detaylı bilgi alabilirmiyim ?

Vodafone merkezine gidip hat değişimi esnasında mı yapacağız bu tanımlamayı ?
Mesaj 87 / 148 (7.394 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 11.540

Tekrar Merhaba ulytau,

Kullanıcı tanımlama işlemleri hat taşıma esnasında ya da Vodafone Müşteri Hizmetlerimizi arayarak ücretsiz olarak sağlanabilmektedir.

Kullanıcı tanımlama işlemlerinin yasal sahibi tarafından yapıldığınıda bilmeni isterim.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

ulytau yazdı:
İlginize teşekkürler.

Bu tanımlama işlemi hakkında detaylı bilgi alabilirmiyim ?

Vodafone merkezine gidip hat değişimi esnasında mı yapacağız bu tanımlamayı ?

Mesaj 88 / 148 (7.392 Görüntüleme)
1 Yıldızlı Çırak
ulytau

Hat değişimi kaç günde tamamlanır acaba ?
Mesaj 89 / 148 (7.387 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Kalfa
runo
İleti Sayısı: 196

3-6 gün sürer

Mesaj 90 / 148 (7.376 Görüntüleme)