Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Highlighted
Çırak
İleti Sayısı: 4
Kabul Edilen Çözüm

kampanya dışı fatura

4,5 g red xs aile 38.90 fiyata 1 yil abone oldum. Bu ay 6 gb 2 kere ek internet yüklenmiş faturam fiyati artiyor. Internetizi ben istemeden yukleme yapmayin. Vadofonun saçmaliklarindan bıktım. Nasi duzeltebiliriz
Mesaj 1 / 6 (82 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Çırak
İleti Sayısı: 20

Ynt: kampanya dışı fatura

Tarifen 39 tl olup 12 aydır tarıfene ek ınternet paketın varsa en yakın cep subesı veya musterı hızmetlerını arayıp ıptal ettırebılırsın . Vodafone yanımda uygulamasıda sana yardımcı olacaktır.
Mesaj 2 / 6 (81 Görüntüleme)
Çırak

Gecen ay 38.90 ödedim. Bu ay 39 oldu. Teşekkür ler iptal ettim vadafone yanimda uygulamasindan fakat ay sonuna kadar kullanabilirsiniz uyarısı geldi. Ücret yansiyacakmi ay sonuna.
Mesaj 3 / 6 (74 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 7.228

Merhaba Sinan_akgunes,

Paket tanımlanmış olduğu için ilgili tutar faturana yansıyacaktır.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Sinan_akgunes yazdı:
Gecen ay 38.90 ödedim. Bu ay 39 oldu. Teşekkür ler iptal ettim vadafone yanimda uygulamasindan fakat ay sonuna kadar kullanabilirsiniz uyarısı geldi. Ücret yansiyacakmi ay sonuna.

Mesaj 4 / 6 (66 Görüntüleme)
Çırak

Paketi vadofone kendisi tanımladı. Ben isteyerek yapmadim ki. Sürekli vadofone böyle kendi kafasina göre paket tanimlayip para alacaksa işimiz var. Tüketici haklarını bir arastirmak lazim
Mesaj 5 / 6 (49 Görüntüleme)
Moderator
İleti Sayısı: 1.564

Merhaba Sinan_akgunes,

Paket tanımlamaları kullanıcı onayı ile gerçekleştiğinden tarafımızdan konuyla ilgili herhangi bir müdahale sağlanamamaktadır.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Sinan_akgunes yazdı:
Paketi vadofone kendisi tanımladı. Ben isteyerek yapmadim ki. Sürekli vadofone böyle kendi kafasina göre paket tanimlayip para alacaksa işimiz var. Tüketici haklarını bir arastirmak lazim

Mesaj 6 / 6 (44 Görüntüleme)