Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
alierkan
İleti Sayısı: 3
Kabul Edilen Çözüm

hat kapatma ücreti

faturalı hattımı kapatmak istesem kaç tl hat kapatma ücreti tahakkuk ettirilecek bilgisi olan var mı ?

Mesaj 1 / 7 (1.019 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.068

Ynt: hat kapatma ücreti

Merhaba alierkan

Hat iptali için herhangi bir ücret ödemezsin.Fakat,hattını son bir yıl içerisinde yeni almışsan yeni tesis vergisinin kalan aylarınkini ödersin.veya hattında herhangi bir taahhüt var ise bunun cayma ücretinide ödersin.
Mesaj 2 / 7 (1.017 Görüntüleme)
Çırak
alierkan

online self serviste hat kapatma seçeneğini seçtiğimde hat kapatma ücreti faturanıza yansıtılacaktır gibi bir ibare çıkıyor o aklımı kurcaladı hamdullah bey.

Mesaj 3 / 7 (1.014 Görüntüleme)
Çırak
alierkan

ek olarak bir sorum daha olacak ben aslında faturasıza taşımak istedim numaramı ama 542 yi arıyorum sürekli telesekreter çıkıyor müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız şurayı tuşlayın veya bağlanmak istiyormusunuz diyen yok, o yüzden hat kapatmayı düşünüyorum. bunun başka yolu yok mu ? hattımın 1 yıldan az mı çok mu olduğunu hatırlamıyorum, nereden öğreneceğim ?

Mesaj 4 / 7 (1.011 Görüntüleme)
5 Yıldızlı Ustabaşı
HamdullaH
İleti Sayısı: 4.068

@alierkan

542 müşteri hizmetlerini aradığın zaman aradığın numara ile ilgili işlem yapmak için 1'i tuşlamanı söyler.1'i tuşladıktan sonra fatura işlemleri için 2'i  tuşladıktan sonra,7'i tuşlayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsin.

Mesaj 5 / 7 (1.009 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Çırak
snem6006
İleti Sayısı: 22

merhabalar ben 17 aydır faturali hat kullanıcısıyim bu ay faturamı kapattırdım suan faturasiz hatta bulunmaktayım. ben kapatma ücreti verecek miyim vede faturamı ne zaman yatıracağım.
Mesaj 6 / 7 (444 Görüntüleme)
Moderator
BüşraK
İleti Sayısı: 967

Merhaba snem6006,

Vodafone şebeke içi geçişlerde 31 Aralık 2014'e kadar Telsiz Kullanım Ücreti kapsamı dışındadır.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

snem6006 yazdı:
merhabalar ben 17 aydır faturali hat kullanıcısıyim bu ay faturamı kapattırdım suan faturasiz hatta bulunmaktayım. ben kapatma ücreti verecek miyim vede faturamı ne zaman yatıracağım.

Mesaj 7 / 7 (436 Görüntüleme)