Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Kalfa
HaKaN_FR
İleti Sayısı: 103

faturasizdan faturaliya

merhaba

kendim yurtdisindayim, adima bir hat ve baska birisinin adina ikinci bir hat var (onu diger kisi kulaniyor). Her iki hattida faturaliya geçirmek istiyorum ama ikisinin ucretide benden gidecek. Yalniz yurtdisinda oldugumda dolayi nasil olacak bu ? turkiye'de banka hesabim var ama kredi kartim yok.

mumkunmu?

Tesekkurler

Mesaj 1 / 3 (727 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.573

Ynt: faturasizdan faturaliya

Merhaba HaKaN_FR,

Faturalı hatta geçiş işlemi, eğer hatlar daha önce faturalı olarak kullanıldıysa ve fatura borcu yoksa hattın yasal sahibi Vodafone Müşteri Hizmetleri'ni aramasıyla yapılabilir. Onun haricinde yurtiçindeyken Vodafone Cep Merkezleri'ne bizzat başvuruyla bu işlem yaptırılabilir. 

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

HaKaN_FR yazdı:

merhaba

kendim yurtdisindayim, adima bir hat ve baska birisinin adina ikinci bir hat var (onu diger kisi kulaniyor). Her iki hattida faturaliya geçirmek istiyorum ama ikisinin ucretide benden gidecek. Yalniz yurtdisinda oldugumda dolayi nasil olacak bu ? turkiye'de banka hesabim var ama kredi kartim yok.

mumkunmu?

Tesekkurler

Mesaj 2 / 3 (721 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Kalfa
HaKaN_FR
İleti Sayısı: 103

Ynt: faturasizdan faturaliya

Cevabiniz için tesekkurler Serap hanim.
Benim asil ogrenmek istedigim, kredi karti olmadan faturaliya geçmek mumkunmu. Yani benim banka hesabim var Turkiye'de, ama kredi karti yok. Bu yeterlimidir ?

Tesekurler

Mesaj 3 / 3 (701 Görüntüleme)