Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
samir
İleti Sayısı: 1

en uygun tarife hangisi?

merhaba,

faturalı hattımı vodafone'a taşımak istiyorum. 500 dk'ya 1000 civarı sms'e ihtiyacım oluyor. tarifeler o kadar fazlaki içinde kayboldum ve köşe başındaki bayilerden birine gidip yalan yanlış bilgiler almak da istemedim. bana en uygun tarife hangisi olur acaba

Mesaj 1 / 4 (40.633 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
5 Yıldızlı Kalfa
runo
İleti Sayısı: 196

Ynt: en uygun tarife hangisi?

[ Düzenlendi ]

Cep Avantaj Mini Her Yöne+ : 21 TL 500 dakika 1 sene taahüt

Cep Avantaj Mini Süper         : 30 TL 1500 dakika numara taşıma ile gelenlere + 1 sene taahüt

BU TARİFELERDEN birine geçtikten sonra sms paketi yaparsınız

Vodafone'lularla 10000 SMS ve diğer yönlere 2000 SMS : 10 TL

Her Yöne 500 SMS : 8 TL

EĞER 25 yaşının altındaysanız Genç Avantaj

500 dk her yöne + 5000 SMS her yöne : 25 TL

Ayrıca: Şimdi Genç Avantaj’a Numarasını Taşıyana 500 MB Hediye

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Genc-Avantaj-Internet-Kampanyasi.php

Mesaj 2 / 4 (40.627 Görüntüleme)
3 Yıldızlı Çırak
apo58
İleti Sayısı: 21

hangi faturalı tarife avantajlı

ben 1 yıldır cep izmir tarifesindeydim bu ayın 15 itibariyle bu kampanya son buluyor vodafonlularla limitsiz diğer yönlere 750 dakika konuşuyordum 40 tl ye ..... ben tarifemin uzamasını istedim bunu yapamayacaklarını söylediler bu fiyata vodafonlularla sınırsız konuşup diğer yönlere 300 dakika veren kampanya varmı acaba,,,,,, benim çevremdekiler çoğu vodafonluolduğu için vodafondanda çıkmak istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum

Mesaj 3 / 4 (40.462 Görüntüleme)
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.573

Ynt: hangi faturalı tarife avantajlı

Merhaba apo58,
Mevcut tarifen bittiğinde dilersen, 20 TL aylık sabit ücret her yöne 250 dakika hakkı olan Cep Avantaj Mini Heryöne+ veya 29 TL aylık sabit ücret, her yöne 500 dakika hakkı olan Cep Avantaj Mini Süper tarifelerimizden birine geçiş yapıp, Vodafone hatlarla daha fazla konuşma yapabilmek için de ek olarak Konuşma paketlerimizden satın alabilirsin. 
Faturalı diğer tarifelerimize buradan, Konuşma paketlerimize de buradan ulaşarak, kullanımına uygun olabilecek alternatifleri belirleyebilirsin.

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

apo58 yazdı:

ben 1 yıldır cep izmir tarifesindeydim bu ayın 15 itibariyle bu kampanya son buluyor vodafonlularla limitsiz diğer yönlere 750 dakika konuşuyordum 40 tl ye ..... ben tarifemin uzamasını istedim bunu yapamayacaklarını söylediler bu fiyata vodafonlularla sınırsız konuşup diğer yönlere 300 dakika veren kampanya varmı acaba,,,,,, benim çevremdekiler çoğu vodafonluolduğu için vodafondanda çıkmak istemiyorum yardımlarınızı bekliyorum

Mesaj 4 / 4 (40.454 Görüntüleme)