Faturalı

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
2 Yıldızlı Çırak
makitoki
İleti Sayısı: 14

cep avantaj paketim bitti:(

yenilemesi için 20 gün var ama paketim bitti ne yapabilirim..1 tl karsılıgında yenileme yok mu..ya da ne önerirsiniz.yeni bir tarifeye geçebilirmiyim..ama taahhüdlü müyüm bilmiyorum..yeni bir tarife satın alırsam nasıl öderim

Mesaj 1 / 4 (620 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Moderator (Emekli)
EyüpM
İleti Sayısı: 933

Ynt: cep avantaj paketim bitti:(

Merhaba makitoki,

Eğer hattın taahhütlü ise ve taahhütten çıkış yapmak istemen halinde cayma bedeli ödemen gerekir. Dönem içerisinde kampanyadan çıkış yapman halinde ise toplu süre ücretinin tamamını ödemen gerekir. 

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

makitoki yazdı:

yenilemesi için 20 gün var ama paketim bitti ne yapabilirim..1 tl karsılıgında yenileme yok mu..ya da ne önerirsiniz.yeni bir tarifeye geçebilirmiyim..ama taahhüdlü müyüm bilmiyorum..yeni bir tarife satın alırsam nasıl öderim

Mesaj 2 / 4 (610 Görüntüleme)
2 Yıldızlı Çırak
makitoki
İleti Sayısı: 14

EyüpM yazdı:

Merhaba makitoki,

Eğer hattın taahhütlü ise ve taahhütten çıkış yapmak istemen halinde cayma bedeli ödemen gerekir. Dönem içerisinde kampanyadan çıkış yapman halinde ise toplu süre ücretinin tamamını ödemen gerekir. 

Vodafone Forum Ekibi

TOPLU SÜRE ÜCRETİ NEDİR..ONU ANLAMADIM...AYLIK 30 LİRALIK BİR PAKET KULLANIYORUM ŞİMDİ BEN..TOPLU SÜREB ÜCRETİ DERKEN?

Mesaj 3 / 4 (605 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Reha
İleti Sayısı: 1.492

Merhaba makitoki,

1 Temmuz 2013  ve sonrası tarafına gönderilen faturalarında taahhüt süreleri yer alıyor. Eğer bir taahhüt kampanyasına katıldıysan faturandan süre bilgisini, sözleşmenden ise cayma bedeli bilgisini ulaşabilirsin. 

Dönem içerisinde tarife değiştirmen durumunda ise mevcut tarife ücretinin tamamını ve geçeceğin tarifenin fatura kesimine kadar kalan gün oranındaki kısmını ödersin. 

Dönem içinde tarife değişikliği yapmadan alabilceğin yedek konuşma paketi hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsin. 

Vodafone Forum'a gösterdiğin ilgi için teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

makitoki yazdı:

EyüpM yazdı:

Merhaba makitoki,

Vodafone Forum Ekibi

TOPLU SÜRE ÜCRETİ NEDİR..ONU ANLAMADIM...AYLIK 30 LİRALIK BİR PAKET KULLANIYORUM ŞİMDİ BEN..TOPLU SÜREB ÜCRETİ DERKEN?

Mesaj 4 / 4 (595 Görüntüleme)