Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
iss
Çırak
iss
İleti Sayısı: 2

Vodafone RED

Öncelikle herkese iyi akşamlar dileyerek yazıma başlamak istiyorum. Vodafone Forumda uzun süredir gezinip faturama taahüt verip vermeme konusunda net kararlar vermek amacıyla bilgi sentezliyordum. Sonunda güveneyim diyip önce vodafone müşteri hizmetleriyle daha sonra bayileriyle hattımın avantajlarını doğrulayıp ona göre geçiş yapayım dedim. Bana belirtilen durum şu oldu; "Vodafone RED tarifesine geçiş yaparsanız RED avantajlarından yararlanabilirsiniz." İki gün önce büyük bir şevk ile RED tarifesine geçişimi tamamladım ve RED avantajlarından yararlanmak için RED yazıp 1111'e mesaj attım. Gelen mesaj "Değerli abonemiz, Vodafone Red programı üyesi olmadığınız için işleminizigerçekleştiremiyoruz detaylı bilgi için vodafone.com.tr'i ziyaret ediniz" oldu. Öncelikle yeni kayıt oldum sistem güncellenmemiştir şeklinde düşündüm. Daha sonra öğlen saatlerinde müşteri temsilcisini aradım (542). Kendilerine soru aktardığımda tatmin eden bir cevap alamadım ve daha yetkili veya konuya daha hakim birisine telefonu bağlamasını istedim. Kendisi böyle bir şey yapamayacağını ancak bir sistem kayıdı oluşturabileceğini belirtti. Olur dedim ve geri dönüş için 24 saat içerisinde ulaşacaklarının garantisini verip "eğer ki telefon ile geri dönüş sağlanmazsa beni şikayet edebilirsiniz dedi." -Şuanda yaklaşık 30 saat geçti.- Size sormak istediğim şey şudur; ben Vodafone RED tarifesinde olarak RED avantajlarından faydalanma hakkımı kazanmış olmuyor muyum ? Olmuyorsam neden tarifeye geçmeden önce yanlış bilgilendirildim ve olmak için daha ne yapmam lazım ? Red avantajlarından faydalanma hakkım var ise neden faydalanamıyorum ? Yetkili veya konuda uzman kişi neden hala geri dönüş yapmadı, yoksa böyle bir kişi yok mu ? 

Mesaj 1 / 3 (2.918 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Admin
Serap
İleti Sayısı: 5.573

Ynt: Vodafone RED

Merhaba iss,

Sorunun ile ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz için sana özel mesaj gönderdim. Mesaj kutunu kontrol edebilir misin?

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 2 / 3 (2.898 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Ynt: Vodafone RED

Merhaba iss,

Talebin ile ilgili olarak hattın Red avantajlarından faydalanabilmesi için dahil edilme listesine eklendi. Listeme işlemi sonrasında hattın üzerinden teklif yapılıyor olacaktır.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

Mesaj 3 / 3 (2.647 Görüntüleme)