Faturalı

Vodafone Forum’da Ara:
Yanıtla
Çırak
askapol
İleti Sayısı: 1

Vodafone 2.bir kampanyalı telefon alma

Benim bir sorum olacak yaklaşık 7-8 ay önce vodafone smart 858 alıdm faturalı hattın üstüne o hala devam ediyor o devam ederken aynı faturalı hattın üstüne 2. bir kampnayalı telefon alma şansım olabilirmi??

Mesaj 1 / 24 (12.764 Görüntüleme)
Lütfen düz metin kullanın.
Vodafone Çalışanı
Arzu
İleti Sayısı: 6

Ynt: Vodafone 2.bir kampanyalı telefon alma

[ Düzenlendi ]

Merhaba askapol,

Aynı anda 2 adet kampanyaya katılım sağlayamıyorsun. Farklı bir kampanyaya katılım sağlayabilmen için, kullandığın kampanyadan çıkış sağlaman gerekmektedir. Ancak, kampanyadan çıkış sağlaman durumunda faturana cayma bedelinin yansıyacaktır. Bu cayma bedelini ödedikten sonra tekrardan yeni bir cihaz kampanyasına giriş yapabilirsin.

İyi Forumlar...

Mesaj 2 / 24 (12.622 Görüntüleme)
Çırak
ugurk1989
İleti Sayısı: 2

[ Düzenlendi ]
Bir ihtimal daha var o da şudur:
Mesela diyelim ki senin bir vodafone hattın var o hatta da cihaz kampanyan var sen o hattı referans gösterip başka bir cihaz alabilirsin ama şartları var:
8 ay içinde fatura ödemelerin hiç aksamamış olacak ve 8 ay içinde ödediğin faturaların toplamı en az 350 TL olacak gibi bilindik şartlar.
Ben bu referans sayesinde yeni İPAD aldım
Herkesin bilgisine...
2. İnci bir cihaz almak için illa ki ilk cihaz kampanyasından çıkıp bedelini cezasını ödeyip tekrar yeni bir cihaz kampanyası yapayım falan yok böyle bi dünya onlar eskidendi
Mesaj 3 / 24 (12.571 Görüntüleme)
Çırak
sibelşahin

ben lumya 720 almştm caymadan ikinci bir cihaz almak istiyorm fakat kasım ayında bi faturamı bi ay geciktirdim note 3 almamm için kaç ay beklemem lazm şube iki ay dedi ama sizin anlattıgınız şekilde farklı bi hat açıp referans göstererek alıcakmışım cvbınızı bekliyorum şimdiden teşekkkür ederim

Mesaj 4 / 24 (7.915 Görüntüleme)
Moderator
MehmetA
İleti Sayısı: 10.909

Merhaba sibelşahin,

Bir hat üzerinde iki adet kampanya tanımlaması yapılamaz. Referans olarak belirtilen durum yeni bir hat alıp mevcut müşteri numarasına bağlı olan herhangi bir hatta katılım sağlamak istediğin cihaz kampanyası şartlarının uyması ile ilgilidir.

Vodafone Forum'a göstermiş olduğun ilgiden dolayı teşekkürler.

Vodafone Forum Ekibi

sibelşahin yazdı:

ben lumya 720 almştm caymadan ikinci bir cihaz almak istiyorm fakat kasım ayında bi faturamı bi ay geciktirdim note 3 almamm için kaç ay beklemem lazm şube iki ay dedi ama sizin anlattıgınız şekilde farklı bi hat açıp referans göstererek alıcakmışım cvbınızı bekliyorum şimdiden teşekkkür ederim

Mesaj 5 / 24 (7.898 Görüntüleme)
Çırak
cgrekici

merhaba, 2013 kasım ayında faturama ek cihaz aldım ve aldıgım bayıdeki yetkılıler vodafone 2. cihaz kampanyasının 2014 şubat ayında çıkacagını soyledıler ama tam bır bılgı yok acaba boyle bırşey varmı ?

Mesaj 6 / 24 (7.648 Görüntüleme)
Moderator
Zeynep
İleti Sayısı: 2.863

Merhaba cgrekici,

Aynı hat üzerine iki farklı cihaz kampanyasından yararlanılamamaktadır. 2. cihaz kampanyasına ancak farklı bir hat üzerinden faydalanabilirisin.

Vodafone Forum Ekibi

cgrekici yazdı:

merhaba, 2013 kasım ayında faturama ek cihaz aldım ve aldıgım bayıdeki yetkılıler vodafone 2. cihaz kampanyasının 2014 şubat ayında çıkacagını soyledıler ama tam bır bılgı yok acaba boyle bırşey varmı ?

Mesaj 7 / 24 (7.636 Görüntüleme)
Çırak
recep78
İleti Sayısı: 4

2.Cihaz kampanyasi Neden başka operator de oluyor da vodafonda olmuyor anlamadim.2006 senesinden bu yana vodafonluyum 3adet cihaz aldim hic yoksa eski abonelerinize bir imkan taniyin
Mesaj 8 / 24 (7.178 Görüntüleme)
Çırak
recep78
İleti Sayısı: 4

Benim bir arkadasim turkcellden 6 ay içerisinde ayni hat üzerinden 2adet cihaz aldi dizinde boyle bir imkan saglamanizi istiyoruz
Mesaj 9 / 24 (7.176 Görüntüleme)
Moderator (Emekli)
Yusuf
İleti Sayısı: 8.390

Merhaba recep78,

Mevcut süreçte tarife ya da cihaz fark etmeden 1 GSM numarası 1 adet taahhütlü kampanyadan faydalanabiliyor. Vodafone Forum tüm birimler tarafından aktif olarak takip ediliyor. Bizler de eleştiri ve önerileri ilgilileri ile düzenli olarak paylaşıyoruz.

Vodafone Forum Ekibi

recep78 yazdı:
2.Cihaz kampanyasi Neden başka operator de oluyor da vodafonda olmuyor anlamadim.2006 senesinden bu yana vodafonluyum 3adet cihaz aldim hic yoksa eski abonelerinize bir imkan taniyin

Mesaj 10 / 24 (7.149 Görüntüleme)